SENÁT - Hlasovacia otázka

Senát Tatraportálu.
Pravidlá fóra
1) Senat tvoria vsetci registrovani clenovia Tatraportalu (nakolko nieje inak mozne zarucit ze by niekto hlasoval duplicitne z rozlicnych IP adries a podobne)

2) Navrhy do senatu moze zadavat ktokolvek

3) Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

4) Postih "delikventa" je podla pravidiel:

a) ban - 7 dni
b) ban - 14 dni
c) ban - mesiac
d) ban - rok
e) ban - permanentne

5) Predsedom senatu je etienne.

6) Predseda senatu ma pravo zrusit hlasovanie, ktore povazuje za neslusne, urazajuce alebo hrube. (hlasovania typu "je x idiot" atd.) Takisto moze zrusit hlasovanie, ktore nesplna podmienky bodu 7.

7) Kazde hlasovanie musi obsahovat:

a) Presny dovod hlasovania (ak ide o konkretny prispevok/vky, aj link)
b) Odpovede vyhradne ano a nie
c) Konkretny navrh trestu z bodu 4)
d) Nazov "SENAT - Hlasovacia otazka"

Hlasovanie je platne, pokial ma jedna z volieb viac, ako 10% rozdiel oproti druhej

8 ) V pripade, ze chce autor hlasovania ostat anonymny, posle SS etienneovi, ktory hlasovanie vytvori bez uvedenia jeho autora a ponecha tuto informaciu v tajnosti.

Považujete správanie miloša voči Lubošovi za nezlúčiteľné s pravidlami tohoto fóra?

Hlasovanie ukončené 17 Jún 2008, 16:51

áno
0
Žiadne hlasovania
nie
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 0

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa čadík » 30 Júl 2008, 10:48

Promiťe, musím...
etienne napísal:...Ale neratal som s tym, ze tu budu taki, ktori na mna a najma moju pracu budu nadavat tak casto...
To si asi také říká i Luboš...
etienne napísal:... Napriklad na to, ze si dovolim 10 dni neodpovedat v dovolenkovom obdobi....
Osobně by mi přišlo milé, kdyby mě admin včas oznámil, že deset dní bude mít "výpadek" a nelze se na něj v inkriminované době ani obracet např. s technickými problémy... Náš obvodní lékař to tak dělá. Nediv se, chtě nechtě seš v obdobném postavení.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 30 Júl 2008, 10:50

Vysvětlení k etiennově připomínce:

Etienne - máš na to nějaké kvóty? :-P

Myslel jsem tím to samé, co následně Čadík dvěma dlouhými příspěvky rozvedl. Neber to v žádném případě jako výtku (výčitku). Těch cca 30 roků rozdílu mezi tebou a zizou je prostě cítit (a není to špatně, kdyby tomu tak nebylo, byl bys "divnej").

Už před dlouhou dobou mě přešla chuť dělat tu sáhodlouhé rozbory, takže házím krátké glosy, které si musíš dovysvětlit sám. Jestli se dožeru, bude to ještě horší - viz komentáře u "1ročního banu pro Luboša". Ale zatím to vypadá na vítězství rozumu - zdejší osazenstvo mě nezklamává. Prostě ta mručící většina je v jádru o dost lepší, než je jí často podsouváno.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Júl 2008, 10:50

Cadik: Nemyslim si, ze som v obdobnom postaveni. Obvodny lekar je clovek, ktoreho praca je vyzadovana, jeho pozicia musi existovat vzhladom na rozdelenie do obvodov a demandu obcanov.

Moja pozicia je admin, ktora je dobrovolna, nieje ziadnou podmienkou a kebyze zo dna na den aj s forom zanikne, nedoslo by k ziadnemu vaznemu vypadku.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Júl 2008, 10:55

D.A.: Beriem a suhlasim.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa čadík » 30 Júl 2008, 20:03

etienne napísal:...Nemyslim si, ze som v obdobnom postaveni....
V tomto názoru vidím příčinu našeho nedorozumnění - nutno si asi znovu ujasnit naše vzájemné postavení typu Já - laický uživatel předdefinovaného prostředí a Ty - tvůrce a majitel tohoto prostředí, jeho admin a též předseda jeho Senátu.
Zkusím proto vložit svoje slova (můj názor) do Tvého textu (názoru), aby si viděl, jak bylo mé přirovnání myšleno:

(Obvodny lekar) Admin je clovek, ktoreho praca je vyzadovanapřispěvatelem diskuzního fora, jeho pozicia musi existovat vzhladom na funkční strukturu a technickou podporu předmětného fora (rozdelenie do obvodov a demandu ) pro možnost jeho bezproblémového užíváníobcanmy(ov) do něj přispívajícími.
Moja pozicia je admin, ktora je dobrovoln(a)ě přijatá mojí osobou, nieje ziadnou podmienkouabych ji vykonával já, ale tím, že jsem ji přijal, beru na sebe závazek služby, která z této pozice vyplývá a kebyze zo dna na den aj s forom zanikne, nedoslo by k ziadnemu vaznemu vypadku.K výpadku (a možná i škodám) by došlo, kdyby funkce admina (předsedy Senátu apod.) nebyla prakticky vykonávána, ale forum přesto existovalo a tuto službu vyžadovalo.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ziza » 31 Júl 2008, 11:17

Etienne, všechno co dál napíšu - klid a nic ve zlém vůči Tobě!

Prvak: Jsi zde jediný moderátor, jediný předseda senátu. Mohu tedy s problémy fora oslovit (obtěžovat?) pouze Tebe.

Druhak: s moji otázkou do senátu jsem přišel 14. a pak 28.t.m, dnes je 31. Z jedné strany jsem rád, že jsi ji i napodruhé nechal bez reakce "plavat". Nerozptýlil jsi pozornost a forum mělo klid na diskusi o banu pro L.B., což se mi jeví jako užitečné a správné. S druhé strany ovšem nemohu nevidět, že jsi se k moji, zřetelné a zformulované otázce ani jednou konkretně nevyjádřil a i podruhé odvádíš pozornost naprosto jinam - k Tvé dovolené. :?: :shock: O ní jsem vskutku nepsal - "čas dovolených" byl opravdu jen pisálkovým synonymem lážového letního počasí, kdy se prostě nikomu nic a do ničeho nechce.... 8)
Jistě, dobře vím, nemůžeš ani mimo svou dovolenou poskočit ihned, když nějaký ziza hvízdne. Proto jsem se Tě ptal, kolik času ještě potřebuješ a kdy se k otázce můžeme vrátit. Klidně počkám, času sice není až tak nazbyt, ale ta "obtěžujícněobtížná" otázka sama stejně nevyšumí.

Ještě tretjak - co se toho vyšumění týče, abych nebyl sám sobě za osla - zeptám se na rovinu: máš nějaký osobní zájem na tom, aby se chování Miloše Bukáčka k přispívatelům do Tvého fora v Tvém senátu neprojednávalo? Jsi mu Ty nebo forum něčím zavázáno, obchodujete spolu nebo jste dobří kamoši? Resp. kamoši s kamoši, příbuzní atd? Nějaká skupina Symbiosa, frakce mimo hlavní proud plebsu? To jen abych pochopil proč během hodiny je slovo "kecy" podnětem k ročnímu banu a se slovom chuj - velmi nehezky znějící český čurák, nemýlím-li se v překladu - v témže threadu nadšeně souhlasíš? Ano, tohle ber jako moji výtku k vystupování Tebe coby řídícího moderátora fora, jehož registrovaným členem mám tu čest být. Chvíli jsem se mezi Mojžovy čuráky řadil také, naštěstí však Miloš a Ty jste můj zhrzený pocit přesměrovali na (také u Tebe registrovaného) ErgoSuma. Čekal bych býval spíš trochu zastání, náčelníku... nechce se mi věřit, že bys slovo chuj a jeho pejorativní význam neznal od malička. :wink: Ale co už... :cry:


Vím a znám ze zkušenosti, že šikovný předseda dokáže shodit pod stůl nejeden nepříjemný bod schůze, který jeho partaji nevoní. Ano, předsedové senátů obvykle jsou z "nějaké" partaje to víme všichni tady ... ovšem u veřejných senátů jejich stranickou příslušnost veřejnost již dávno před volbami zná a ví tedy, zda jsou fialoví,modří či červení a kam a jakou cestou chtějí společnost vést.
Also.. koho tedy Ty chceš či nechceš do party, koho nechceš nebo chceš mít na své straně?
Etienne, jaká je Tvoje politika, na které vlastně straně jsi Ty?

P.S. Opakuji, nic ve zlém, nic! Na Tvoji odpověď sice čekám, ale nespěchám. A dovolenou Ti přeji co nejpříjemnější! Když už nic jinýho, tak to mi, prosím, věř. 8)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 31 Júl 2008, 11:35

Pokud se tady ma resit kdejaky chuj, prosim o vyreseni i tohoto problemu:
http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... huj#p66559
Aneb kdo bez viny at hodi kamenem.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 31 Júl 2008, 11:47

No, k tomu můžu připodotknout jedině další svou nekonstruktivní, alibistickou a nesrozumitelně stručnou glosu:

Je mi líto, že to muselo dojít až sem.

A, odpověď by mne zajímala taky, dále tipuju ještě Radinka podle jeho nedávného podání do Senátu. Drží tě nějak za žlázy, nebo je to všechno jen příšerná shoda náhod?
Myslím to též ve zcela věcné rovině. Umím si např. představit všeobecné vyrovnání, amnestii a "ode dneška jedeme všichni od nuly", Petr nebo Pavel, Miloš nebo Luboš - jak to zmínil Kovoo.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 31 Júl 2008, 11:52

D.A. napísal:No, k tomu můžu připodotknout jedině další svou nekonstruktivní, alibistickou a nesrozumitelně stručnou glosu:

Je mi líto, že to muselo dojít až sem.

A, odpověď by mne zajímala taky, dále tipuju ještě Radinka podle jeho nedávného podání do Senátu. Drží tě nějak za žlázy, nebo je to všechno jen příšerná shoda náhod?
Myslím to též ve zcela věcné rovině. Umím si např. představit všeobecné vyrovnání, amnestii a "ode dneška jedeme všichni od nuly", Petr nebo Pavel, Miloš nebo Luboš - jak to zmínil Kovoo.
Hnidopisstvi jak vysite.....

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 31 Júl 2008, 11:55

Promiň Miloši, ale lingvistický koutek do toho netahej. Radím ti dobře, zůstaň raději u techniky Tatrovek, které IMO dobře rozumíš a máš s ní bohaté zkušenosti. Každému, co jeho jest.
Já jsem si dobře vědom toho, co jsem kdy komu a na co odepsal. Jádro pudla, otevřeného Zizou, spočívalo v otázce "Proč někdo smí a někdo ne?" a dávat rovnítko mezi toto a trvalou záměrnou sprostotu k jednomu uživateli tě zkrátka není hodno, máš na víc.

Rozumím, že tě Luboš vytočil a zadubeností přivedl na cestu stalkera. Teď by bylo na čase ho nechat a drbat až případné nové prohřešky, ni?

Pokud jsem tě přesto urazil, práskni to. Přijmu "trest".

Mirek

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 31 Júl 2008, 11:57

To není hnidopišství, milááášku, jen tady už tvou zásluhou možná každý nesmí užít normální obrat "držeti za koule". A musíš se do toho za každou cenu montovat dřív, než Etienne Zizovi odpoví?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 31 Júl 2008, 12:01

Ne, Mirku, me o to vubec nejde. A u Etienna nemam prazadne vyhody, to Ti muzu odprisahnout. Ban jsem od nej dostal a nekolik dalsich varovani prez SZ. Ze jsem nedostal zadny dalsi ban je zrejme jen shoda nahod.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 31 Júl 2008, 12:03

D.A. napísal:To není hnidopišství, milááášku, jen tady už tvou zásluhou možná každý nesmí užít normální obrat "držeti za koule". A musíš se do toho za každou cenu montovat dřív, než Etienne Zizovi odpoví?
Drz nervy na uzde,nebot pak se zacinaji mnozit chyby.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 31 Júl 2008, 12:05

Fajn, beru to. Díky za katarzi. Počkejme, jak se vyjádří Etienne k otázce, nakonec tím "chřestem" jsi tam ani nestřílel ty. Spíš to vypadá jako nějaké skupinky "my" a "oni", přičemž je to celé možná grandiózní náhoda.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa miloš » 31 Júl 2008, 12:07

Ok.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 31 Júl 2008, 12:11

Nedáme si raději 5 minut timeout na další odpovědi? Reaguju vždycky na tu předposlední poznámku...

Nervy myslíš mé, tvé, nebo všech v němém úžasu přihlížejících? Gramatickou chybu tam neshledávám. Jsem v klidu, nervují mne úplně jiné věci, nesouvisející s TP.

(Mezitím dorazilo tvé "OK", beru to za vyřešené.)

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa vasa26 » 31 Júl 2008, 12:15

ziza napísal:Etienne, všechno co dál napíšu - klid a nic ve zlém vůči Tobě!

Prvak: Jsi zde jediný moderátor, jediný předseda senátu. Mohu tedy s problémy fora oslovit (obtěžovat?) pouze Tebe.

Druhak: s moji otázkou do senátu jsem přišel 14. a pak 28.t.m, dnes je 31. Z jedné strany jsem rád, že jsi ji i napodruhé nechal bez reakce "plavat". Nerozptýlil jsi pozornost a forum mělo klid na diskusi o banu pro L.B., což se mi jeví jako užitečné a správné. S druhé strany ovšem nemohu nevidět, že jsi se k moji, zřetelné a zformulované otázce ani jednou konkretně nevyjádřil a i podruhé odvádíš pozornost naprosto jinam - k Tvé dovolené. :?: :shock: O ní jsem vskutku nepsal - "čas dovolených" byl opravdu jen pisálkovým synonymem lážového letního počasí, kdy se prostě nikomu nic a do ničeho nechce.... 8)
Jistě, dobře vím, nemůžeš ani mimo svou dovolenou poskočit ihned, když nějaký ziza hvízdne. Proto jsem se Tě ptal, kolik času ještě potřebuješ a kdy se k otázce můžeme vrátit. Klidně počkám, času sice není až tak nazbyt, ale ta "obtěžujícněobtížná" otázka sama stejně nevyšumí.

Ještě tretjak - co se toho vyšumění týče, abych nebyl sám sobě za osla - zeptám se na rovinu: máš nějaký osobní zájem na tom, aby se chování Miloše Bukáčka k přispívatelům do Tvého fora v Tvém senátu neprojednávalo? Jsi mu Ty nebo forum něčím zavázáno, obchodujete spolu nebo jste dobří kamoši? Resp. kamoši s kamoši, příbuzní atd? Nějaká skupina Symbiosa, frakce mimo hlavní proud plebsu? To jen abych pochopil proč během hodiny je slovo "kecy" podnětem k ročnímu banu a se slovom chuj - velmi nehezky znějící český čurák, nemýlím-li se v překladu - v témže threadu nadšeně souhlasíš? Ano, tohle ber jako moji výtku k vystupování Tebe coby řídícího moderátora fora, jehož registrovaným členem mám tu čest být. Chvíli jsem se mezi Mojžovy čuráky řadil také, naštěstí však Miloš a Ty jste můj zhrzený pocit přesměrovali na (také u Tebe registrovaného) ErgoSuma. Čekal bych býval spíš trochu zastání, náčelníku... nechce se mi věřit, že bys slovo chuj a jeho pejorativní význam neznal od malička. :wink: Ale co už... :cry:


Vím a znám ze zkušenosti, že šikovný předseda dokáže shodit pod stůl nejeden nepříjemný bod schůze, který jeho partaji nevoní. Ano, předsedové senátů obvykle jsou z "nějaké" partaje to víme všichni tady ... ovšem u veřejných senátů jejich stranickou příslušnost veřejnost již dávno před volbami zná a ví tedy, zda jsou fialoví,modří či červení a kam a jakou cestou chtějí společnost vést.
Also.. koho tedy Ty chceš či nechceš do party, koho nechceš nebo chceš mít na své straně?
Etienne, jaká je Tvoje politika, na které vlastně straně jsi Ty?

P.S. Opakuji, nic ve zlém, nic! Na Tvoji odpověď sice čekám, ale nespěchám. A dovolenou Ti přeji co nejpříjemnější! Když už nic jinýho, tak to mi, prosím, věř. 8)

ziza -velmi dobrý příspěvek :wink: jsem rád že ,jsi to takhle rozepsal :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa etienne » 31 Júl 2008, 12:38

Ziza:
a) Vyjadrim sa Ti rad :D Moderator niesom jediny. Je tu este DRRacer.
b) Ak som spravne pochopil Tvoju otazku, hovoris o trvani senatu, to som upravil z 24 hodin na 3 dni. Prehliadol som dalsiu otazku ?!
c) Nie nemam. Kludne ten senat na Milosove otazky zalozim. Ale potrebujem PODNET. Staci ked mi napise niekto sem do fora (ak nechce byt anonymny) ze mam take hlasovanie zalozit ALEBO anonymne cez SS. Zalozim ho co najskor, radovo do 1 dna. Ja osobne - ako diskutujuci - nepocitujem ziadny dovod taketo hlasovanie voci Milosovi spravit - to je vsak moj nazor. Osobny. A preto je tu senat, ktory nieco taketo moze KEDYKOLVEK riesit. Takze, MAM taketo hlasovanie zalozit Zizo?
d) Niesom na nikoho strane a uprimne povedane - nemam byt ani preco. Ako som uz 100x napisal. Z x ust tu bol "obkec" o hlasovani na ban o Milosovi, ani jeden podnet. Sprav ho, hned to zariadim.

A dakujem za take detailnejsie rozpisanie, dufam ze sme sa teraz lepsie pochopili.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa D.A. » 31 Júl 2008, 12:46

Já děkuji (za sebe), Etienne.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENÁT - Hlasovacia otázka

Príspevok od užívateľa ziza » 31 Júl 2008, 14:10

ziza napísal:
miloš napísal:Pche....
Za pohrdání byť i jen okresním soudem je soudce povinen promptně vyměřit pokutu - obvykle takovému hrdopýškovi napaří tak pět až deset "Masaryků".

Ondreji, jak vidím, ono to "pche" není zrovna z pradávné historie... i když takto neartikulovaně reagovat na soukmenovce uměli nepochybně již neaderthálci.

Radinkovu otázku bych nyní přeformuloval asi takto: Považujete správanie miloša voči diskutujícím za zlučitelné s principy etické diskuse tohoto fora?
:?
Tak ještě jednou:

Otázka na senátory i nesenátory (i pro Tebe!) zněla a zní:

"Považujete správanie miloša voči diskutujícím za zlučitelné s principy etické diskuse tohoto fora?"


Etienne, o banu pro Miloše v ní záměrně není (a nebylo) ani slovo. Nežádám jej. Nepřeji si aby odešel, přeji si, aby se choval ke kolegům slušněji.

Na rozdíl od Romana si myslím, že když si věci vyříkáme a vyjasníme, že přeci jen nějaký slušný profil fora a diskutérů vyšpekulujeme a vypilujeme.
Ale věř, že bez toho aby Miloš ze svých výšin sestoupil na zem, chytil se za nos, neříkal Radinkovi Prdinko, nedělal na nás "Pche" aj. a pod. a Ty jsi tomu veřejně a se smíchem nefandil, tu mír a slušnou diskusi o důstojných tatrovkách nikdy mít nebudeš. Když může jeden, může i druhý a třetí ... ne? Ty sice s ním osobní problém nemáš, gut, ale kolik lidí z Tvého fora ho má, to by senátní otázka měla zjistit. Soudím, že předsedu senátu a moderátor se výsledekem zabývat a zajímat MUSÍ.

P.S. Možná, že by nebylo od věci ještě pár dnů s hlasováním vyčkat...co myslíš? Jsem optimistou ze srdce i ze zásady. :wink:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní