LEŠANY 2008

Diskusia o stretnutiach


ondrej.

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ondrej. » 07 Jún 2008, 14:56

etienne napísal:...Ondro: A ironiu dajme bokom, niekedy nieje zrovna prijemna...
bolo to myslené ako žart, nie ako irónia, ak sa ťa to dotklo, prepáč.. a peknú dovolenku!

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 07 Jún 2008, 16:07

Ondro: Sorry za moju zbrklu odpoved, ale niekedy uz naozaj neviem co je ako myslene.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Luboš » 07 Jún 2008, 23:27

Ondreji, na světla jsem nevzpomněl a ani jsem je nezahlédl. Na té akci bylo tolik zajímavějších atrakcí, že mě nějaké díly na šestsettřinácku v tu chvíli až tolik nezajímaly. Však to můžeme s originály porovnat v Lednici, ne? Snad do té doby Romanovi nezežloutnou... :wink:

Etienne, nemáš ten pocit, že se tu anonymní Miloš Bukáček pod různými jmény baví sám se sebou a naprosto zbytečně posílá reakce na své vlastní příspěvky? Mně to připadne přinejmenším "divné", ale tebe by možná, až se vrátíš z dovolené, měla napadnout myšlenka, zda mu to nezakázat v pravidlech. Co říkáš?

Abych řekl pravdu, tak jsem vůbec nepochopil, o čem 80% této diskuse vůbec je. Pokud si tu promazával nějaké pomluvy na mou osobu nebo i na někoho jiného, tak to je sice pěkné, ale nebylo by lepší to už potom vymáznout kompletně?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa miloš » 08 Jún 2008, 00:09

Luboš napísal:Ondreji, na světla jsem nevzpomněl a ani jsem je nezahlédl. Na té akci bylo tolik zajímavějších atrakcí, že mě nějaké díly na šestsettřinácku v tu chvíli až tolik nezajímaly. Však to můžeme s originály porovnat v Lednici, ne? Snad do té doby Romanovi nezežloutnou... :wink:

Etienne, nemáš ten pocit, že se tu anonymní Miloš Bukáček pod různými jmény baví sám se sebou a naprosto zbytečně posílá reakce na své vlastní příspěvky? Mně to připadne přinejmenším "divné", ale tebe by možná, až se vrátíš z dovolené, měla napadnout myšlenka, zda mu to nezakázat v pravidlech. Co říkáš?

Abych řekl pravdu, tak jsem vůbec nepochopil, o čem 80% této diskuse vůbec je. Pokud si tu promazával nějaké pomluvy na mou osobu nebo i na někoho jiného, tak to je sice pěkné, ale nebylo by lepší to už potom vymáznout kompletně?
Mas nejaky problem Balcare! Mam se opet zacit bavit tvoji osobou?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Luboš » 08 Jún 2008, 00:17

Miloši, spíš se zamysli sám nad sebou, co tu i jinde provádíš za vylomeniny. Vždyť to vůbec nemá smysl a co si o tobě pak mají slušní lidé myslet?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa miloš » 08 Jún 2008, 00:22

Luboš napísal:Miloši, spíš se zamysli sám nad sebou, co tu i jinde provádíš za vylomeniny. Vždyť to vůbec nemá smysl a co si o tobě pak mají slušní lidé myslet?
Nevim o cem vubec mluvis,Balcare, zamet si nejdriv pred svym vlastnim prahem. Zamysli se ty sam nad sebou, inzenyre..

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 08 Jún 2008, 08:08

Pani, strucna rychla informacia. Obidvaja viete kam taketo hadky vedu... a to, kam vedu uz na TP nestrpim. Dalsi, ktory bude v tejto hadavej diskusii Lubos vs. Milos pokracovat bude zo stranky vyluceny.

Lubos: Milosa som mimo diskusie upozornil, aby sa pod roznymi prezyvkami neprihlasoval a neprispieval. Ak narazas napr. na navstevnika z Lesan etc., viem potvrdit, ze to Milos nebol.

peter
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 14 Jún 2005, 13:32
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Senica
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa peter » 08 Jún 2008, 09:07

[quote="Luboš"]Ondreji, na světla jsem nevzpomněl a ani jsem je nezahlédl. Na té akci bylo tolik zajímavějších atrakcí, že mě nějaké díly na šestsettřinácku v tu chvíli až tolik nezajímaly. Však to můžeme s originály porovnat v Lednici, ne? Snad do té doby Romanovi nezežloutnou... :wink:


Luboš máš jedinečnú príležitosť niečo oranizovať(Lednice)ked si myslíš že je to tak výnosné.
A svetla od Romana by sa tam potom tiež našli.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Radinko » 08 Jún 2008, 10:03

PRE SEDA:
Pamätáš :arrow: "Ja ho obdivujem za to, ze dokaze taketo nieco urobit. Ze dokaze povedat, ze uz sa sem nevrati, obrazne zavrie za sebou dvere. Za to ma obdiv vo mne, ze nasiel tu silu a odvahu."
etienne napísal:...Milosa som mimo diskusie upozornil, aby sa pod roznymi prezyvkami neprihlasoval a neprispieval...
Teraz sa už aspoň prihlásil, budeš ho obdivovať aj za to?
Takže výsledok :arrow: Nedokázal "to" urobiť. Rečí mal síce veľa, ale skutek - utek. Dvere nechal dokorán. Sila a odvaha a hlavne česť sa už asi minuli.
Odporúčanie :arrow: ak potrebuješ niekoho obdivovať, skús zaloviť v iných ako tatrováckych vodách. Zopár tipov by som mal.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa miloš » 08 Jún 2008, 11:50

Radinko napísal:PRE SEDA:
Pamätáš :arrow: "Ja ho obdivujem za to, ze dokaze taketo nieco urobit. Ze dokaze povedat, ze uz sa sem nevrati, obrazne zavrie za sebou dvere. Za to ma obdiv vo mne, ze nasiel tu silu a odvahu."
etienne napísal:...Milosa som mimo diskusie upozornil, aby sa pod roznymi prezyvkami neprihlasoval a neprispieval...
Teraz sa už aspoň prihlásil, budeš ho obdivovať aj za to?
Takže výsledok :arrow: Nedokázal "to" urobiť. Rečí mal síce veľa, ale skutek - utek. Dvere nechal dokorán. Sila a odvaha a hlavne česť sa už asi minuli.
Odporúčanie :arrow: ak potrebuješ niekoho obdivovať, skús zaloviť v iných ako tatrováckych vodách. Zopár tipov by som mal.
Byl jsem upozornen, aby se neprispivalo z me IP adresy. Ha - co ted, vsevedko.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa miloš » 08 Jún 2008, 11:53

a pokud se do me bude verejne srat, zakrocim vzdy, to snad pochopitelne. At uz je to *****, nebo ty, ktery si zde nic jineho nez rozmrdavani a psychologii lidskych dusi nikdy nedelal.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Sedo » 08 Jún 2008, 14:22

Radinko napísal:PRE SEDA:
Pamätáš :arrow: "Ja ho obdivujem za to, ze dokaze taketo nieco urobit. Ze dokaze povedat, ze uz sa sem nevrati, obrazne zavrie za sebou dvere. Za to ma obdiv vo mne, ze nasiel tu silu a odvahu."
etienne napísal:...Milosa som mimo diskusie upozornil, aby sa pod roznymi prezyvkami neprihlasoval a neprispieval...
Teraz sa už aspoň prihlásil, budeš ho obdivovať aj za to?
Takže výsledok :arrow: Nedokázal "to" urobiť. Rečí mal síce veľa, ale skutek - utek. Dvere nechal dokorán. Sila a odvaha a hlavne česť sa už asi minuli.
Odporúčanie :arrow: ak potrebuješ niekoho obdivovať, skús zaloviť v iných ako tatrováckych vodách. Zopár tipov by som mal.
Radinko, tak on to zda sa inak pochopil ako my dvaja.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa čadík » 09 Jún 2008, 11:24

Zdá se, že "téma Lešany" stále nezapadá, tak navážu na Ondreje...
ondrej napísal:chlapi, ...takže aby ten záver (momentálny) nebol až taký pesimistický, tak ešte niekoľko netradičných obrázkov z akcie...
Prílohy
pict01.jpg
cestou v koloně
pict02.jpg
u vstupu do muzea
pict03.jpg
část expozice
pict04.jpg
na okamžik se čas přesunul do první poloviny sedmdesátých let
pict05.jpg
"nezničitelná" PV3S nenápadně dojela kam měla, jako vždy bylo jejím zvykem
pict06.jpg
...někteří řidiči, ač záměrně handikepováni chybějícím kolem, jezdili polygonem bez zaváhání, rychle a bezpečně byť kontrolovaným smykem...
pict07.jpg
Merkava Mk1 se ladně prohání arénou
pict08.jpg
...v pavilonu realisticky ztvárněné tankové bitvy nám v jejím průběhu znedanání projel nad hlavou tank...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Jún 2008, 02:38

Sedo napísal:
Radinko napísal:PRE SEDA:
Pamätáš :arrow: "Ja ho obdivujem za to, ze dokaze taketo nieco urobit. Ze dokaze povedat, ze uz sa sem nevrati, obrazne zavrie za sebou dvere. Za to ma obdiv vo mne, ze nasiel tu silu a odvahu."
etienne napísal:...Milosa som mimo diskusie upozornil, aby sa pod roznymi prezyvkami neprihlasoval a neprispieval...
Teraz sa už aspoň prihlásil, budeš ho obdivovať aj za to?
Takže výsledok :arrow: Nedokázal "to" urobiť. Rečí mal síce veľa, ale skutek - utek. Dvere nechal dokorán. Sila a odvaha a hlavne česť sa už asi minuli.
Odporúčanie :arrow: ak potrebuješ niekoho obdivovať, skús zaloviť v iných ako tatrováckych vodách. Zopár tipov by som mal.
Radinko, tak on to zda sa inak pochopil ako my dvaja.
Co jste pochopili vy dvaja me nezajima. jak me tady bude nekdo jmenovite urazet, smetu ho jak lonsky snih. Pochopil Sedomire? Vim , ze by jste ode mne chteli mit klid, protoze na me nemate paky,dos tontos Radinko a Sedo.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Radinko » 10 Jún 2008, 19:23

netrep, ak sa cítiš dotknutý, využi Senát a do 24 hodín uvidíme, ako to pochopili ostatní...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa miloš » 11 Jún 2008, 21:58

Netrep ty. Ja sa nemusim schvavat za suknu senatu.Ja si sve problemy umim vyresit sam.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných