predam tatra 613 (cr.)

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 12:40

Ty ji fakt mas??? Tak to jsi me prekvapil. Mel jsem uz o Tebe trosku obavy. Gratuluji!!!!!!!!!!!!!!

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Feb 2008, 13:23

Milos: Ked uz doteraz bola zaparkovana v mojej garazi vedla domu, tak som sa rozhodol ju tam skratka ponechat, ale s dohodou, ze kedykolvek by ju Palo chcel naspat, za identicku cenu ju dostane naspat. Moj nazor je, ze v jeho rukach je tomu autu najlepsie. Nikomu inemu ju nepredam.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa miloš » 20 Feb 2008, 13:26

Super!!! Takze predpokladam, ze se k nemu stejne vrati. Zacinam Te obdivovat cim dal vic.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa ondrej » 02 Jún 2008, 21:45


etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Jún 2008, 21:56

Ondro: Upravil som Ti link, Tvoj povodny nefungoval.
Palo: Skoda.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Radinko » 03 Jún 2008, 16:53

to ju nikto nechce?? alebo...

Neregistrovaný

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 03 Jún 2008, 17:12

Radinko napísal:to ju nikto nechce?? alebo...
prohlédni si záď vozu ,proto ji nikdo nechce. :evil: neříkám že je nepěkná ale je dobastlená ,zářezy na světla v zadních blatníkách...
:|

Máša26

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Máša26 » 03 Jún 2008, 18:22

Ano, opravdu nepřekonatelný problém, Vášo26.

vzácný hosť vasa26

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa vzácný hosť vasa26 » 03 Jún 2008, 19:24

Máša26 napísal:Ano, opravdu nepřekonatelný problém, Vášo26.
problém to docela je pokud nejsi zdučný klempíř + lakírník-jestli ti záleží na zachování vzhledu chromky ,,,další věc je komu má vůz dělat radost .mě se ta chromka líbí...světla v kombinaci s chromem vypadají elegantně ,mám fotku světle krémové tatry 613 chromky se stejnou úpravou světel i stejným prořezem plechu....ale neukážu protože to nejde... já se podepsal jen ten kod nějak blbne tak jsem byl jen hosť :lol:

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Palo » 03 Jún 2008, 19:29

Nechce sa mi moc reagovať na každý výkrik ale skúsim to.
Prvý krát nebol kupujúci problém. V podstate ju vyfúkol jeden druhému doslova rovno z pred nosa. Ten si to ale rozmyslel, dokonca predal aj jednu svoju tatru. Nebudem tu rozpisovať každý detail lebo je to zkložité a vlastne nedôležité. Teraz som mal myslím už dve ponuky na okamžitý odpredaj. Medzi tým mi občas písali dvaja záujemcovia z ktorých jeden to bral celkom vážne a tak som s tým ani neponáhlal ale časom zanikol. To je tak všetko čoby som... Á ešte farba moču, normálna tmavá, hnedá.
Ćo sa týka zadku. Neviem kde je tatristická norma zohyzdenia a preto si to posúdťe sami.
Prílohy
zadok1.JPG
tuná
zadok2.JPG
a tutok

Máša26

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Máša26 » 03 Jún 2008, 20:49

vzácný hosť vasa26 napísal:
Máša26 napísal:Ano, opravdu nepřekonatelný problém, Vášo26.
...zdučný klempíř + lakírník-...
Nejlepší jsou zduční lakírníci....

Navštěvník z Lešan

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 20:55

Máša26 napísal:Nejlepší jsou zduční lakírníci....
a přezvláštní host Vasa26. Vaso, prosím tě, kde jsi si nechal dělat to čalounění do chromky. Vypadá to příšerně. To je nějaká inovace zastaralé koncepce t613? Fakt napiš odkaď tu hrůzu máš, a pohádky o originálnosti z Bělského Lesa si nech pro tatra-dítě na dobrú noc.
Díky.

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa peterzz » 03 Jún 2008, 22:25

Hmm,mat tak dost SKK bral by som ju vsetkymi dvadsiatimi prstami,oboma dlanami aj zvyskom pohyboveho a ovladacieho aparatu...
Zadne svetla vidim ako velke plus tejto chromky,vyzera to omnoho lepsie ako dodatocne montovane zadne hmlovky ktore su sice povinne,ale pasuju k historickym vozidlam ako past na oko...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Jún 2008, 22:26

Pani,

naozaj sa na vas bavim. Uplne uprimne. O aute neviete dohromady nic, ale "nikto ji nechce, prohledni si zad vozu"... Toto auto poznam niekolko rokov aj s majitelom a btw parkuje v mojej garazi. Chromku v lepsom stave skratka NEPOZNAM. Ak je podla mna niekto dost primitivny nato, aby posudzoval "zadnicu" auta a tvrdil, ze auto nikto nechce, mal by si mozno pozriet obsah svojej garaze. Je jasne, ze prerobenie zadku je "par korun" v porovnani s tym. co by clovek musel investovat do ineho auta...

Tato chromka je par excellance, ano ma chyby laku a pod., ale nikdy sa mi tak dobre neradilo a nesoferovalo auto ako prave na tejto chromke. Motor ma nadherny zvuk a bol neuveritelne hyckany majitelom pocas celej doby vlastnictva, vsetko, co i len naznacovalo vymenu bolo vymenene, to auto ma podla mna niekolkonasobne vyssiu hodnotu, ako je ponukana zaciatocna cena na aukre. Kebyze nestavam dom, nevaham ani sekundu.

Navštěvník z Lešan

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 22:29

peterzz napísal:Zadne svetla vidim ako velke plus tejto chromky,vyzera to omnoho lepsie ako dodatocne montovane zadne hmlovky ktore su sice povinne,ale pasuju k historickym vozidlam ako past na oko...
Pán je znalec a estét! :lol: :mrgreen: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa peterzz » 03 Jún 2008, 23:14

Navštěvník z Lešan napísal:
peterzz napísal:Zadne svetla vidim ako velke plus tejto chromky,vyzera to omnoho lepsie ako dodatocne montovane zadne hmlovky ktore su sice povinne,ale pasuju k historickym vozidlam ako past na oko...
Pán je znalec a estét! :lol: :mrgreen: :lol:

Iny pan je zase vyrivak a hnidopich...
Ale uz som si davno zvykol,po kratkej dobe kludu dalsi chytracik co musi komentovat vsetko dianie v komunite...

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa vasa26 » 04 Jún 2008, 10:39

etienne napísal:Pani,

naozaj sa na vas bavim. Uplne uprimne. O aute neviete dohromady nic, ale "nikto ji nechce, prohledni si zad vozu"... Toto auto poznam niekolko rokov aj s majitelom a btw parkuje v mojej garazi. Chromku v lepsom stave skratka NEPOZNAM. Ak je podla mna niekto dost primitivny nato, aby posudzoval "zadnicu" auta a tvrdil, ze auto nikto nechce, mal by si mozno pozriet obsah svojej garaze. Je jasne, ze prerobenie zadku je "par korun" v porovnani s tym. co by clovek musel investovat do ineho auta...

Tato chromka je par excellance, ano ma chyby laku a pod., ale nikdy sa mi tak dobre neradilo a nesoferovalo auto ako prave na tejto chromke. Motor ma nadherny zvuk a bol neuveritelne hyckany majitelom pocas celej doby vlastnictva, vsetko, co i len naznacovalo vymenu bolo vymenene, to auto ma podla mna niekolkonasobne vyssiu hodnotu, ako je ponukana zaciatocna cena na aukre. Kebyze nestavam dom, nevaham ani sekundu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já znám v lepšim stavě víc chromek...věř mi !!a ne jen černé :idea: vem si prodejní cenu ,a jakou cenu má pro majitele..
já by jsem cenu téhle viděl okolo 80 000 kč -ale ještě mi zděl jestli je to ta opravdu prospektová viz obrázek..?
jestli joo v tom případě cena sedí...jen o tom nikdo neví že měla takovou historii...snad jsem nikoho nepohoršil :)
slovo primitivní mě uráží :idea:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa D.A. » 04 Jún 2008, 10:52

prospektová tantra613...

Jak ji někdo může nechtít???

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa michal heky » 04 Jún 2008, 11:08

Myslím, že jediná cenná chromka je ta, kterou má vasa26, všechno ostatní musí být zákonitě šroty :roll:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa vasa26 » 04 Jún 2008, 11:36

michal heky napísal:Myslím, že jediná cenná chromka je ta, kterou má vasa26, všechno ostatní musí být zákonitě šroty :roll:
prosím čti pečlivě :!: pak dělej závěr :idea:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných