LEŠANY 2008

Diskusia o stretnutiach


vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa vasa26 » 27 Máj 2008, 23:13

Josef Korčák napísal:Pánové,ten speciál - to je sbírka nesmyslů na kolech.Televize a lednička... kde na to soudruh majitel přišel? Snaží se pouze upoutat pozornost na svůj konkrétní kus, ale z vlastní zkušenosti mohu říct,takove debility v těch vozech nikdy nebyly.Nebylo jich třeba.Nepodléhejte panice.


škoda-že se vždy ozve takoý pacient co o tom ví kulový-už prototyp speciálu tu tv atd..měl byť v chromkové verzi!!!! neříkám že konkrétně každý kus, takže Jozefe studuj než z tebe vypadne takovej vejšpluch :!: příjdeš mi jako když hledáš na 613-2 "gerling" :lol: pověs mi o těch tvých vlastních zkušenostech a ještě mi sděl proč se speciálu říká speciál děkuji...jinak ten speciál na mě konkrétně pozornost upoutal-koukal jsem na ty stěrače na světlech :shock:

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Zdicho » 27 Máj 2008, 23:14

Jasně, nikdo si nemůže dát do auta ledničku a televizi, bo by geňovi Kurčákovi mohla jebnout žilka ve zdravém mozku. Ještěže chudák neviděl tu dřevěnou palubovku :mrgreen:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa vasa26 » 27 Máj 2008, 23:18

Jozef Korčák napísal:Pepovo specál sice neznam, ale ten co jsem mel čest vidět v Lešanech je výplod chorého mozku. Od roku 1980-1986 jsem jako služebni vozidlo používal právě Tatru 613 speciál, ale takovéto kolotočářské serepetičky v něm z prostého důvodu nebyly.
tak to jsi měl docela ojetinu :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 27 Máj 2008, 23:20

Zdicho napísal:Jasně, nikdo si nemůže dát do auta ledničku a televizi, bo by geňovi Kurčákovi mohla jebnout žilka ve zdravém mozku. Ještěže chudák neviděl tu dřevěnou palubovku :mrgreen:
Tá je ale otrasná :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Pelda » 27 Máj 2008, 23:57

Josef Korčák napísal:Pánové,ten speciál - to je sbírka nesmyslů na kolech.Televize a lednička... kde na to soudruh majitel přišel? Snaží se pouze upoutat pozornost na svůj konkrétní kus, ale z vlastní zkušenosti mohu říct,takove debility v těch vozech nikdy nebyly.Nebylo jich třeba.Nepodléhejte panice.
Jozef Korčák napísal:Pepovo specál sice neznam, ale ten co jsem mel čest vidět v Lešanech je výplod chorého mozku. Od roku 1980-1986 jsem jako služebni vozidlo používal právě Tatru 613 speciál, ale takovéto kolotočářské serepetičky v něm z prostého důvodu nebyly.
Teda takhle špatně (ne)skrývanou bledou závist jsem dlouho neviděl, měl by jsi se stydět. Bůhví co za služební auto jsi v těch výše zmíněných letech měl. Než příště něco vypustíš z mozku, tak se radši dvakrát pořádně zamysli. Chjo, že se vždycky musí najít nějaký takovýhle hňup...

Jozef Korčák

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Jozef Korčák » 28 Máj 2008, 00:28

Hňup jsi ty Peldo. Nikomu nic nezavidím, navíc abych záviděl někomu auto, v kterém jsem jezdil před dvaceti lety.
Jen podotýkám, že ve specálech nikdy nebyly serepetičky jak lednice, či snad televisor. Kde by se taky chytal signál? Nebo si myslíš, že jsme my koukali na televizi na parkovištích?

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa vasa26 » 28 Máj 2008, 00:45

Jozef Korčák napísal:Hňup jsi ty Peldo. Nikomu nic nezavidím, navíc abych záviděl někomu auto, v kterém jsem jezdil před dvaceti lety.
Jen podotýkám, že ve specálech nikdy nebyly serepetičky jak lednice, či snad televisor. Kde by se taky chytal signál? Nebo si myslíš, že jsme my koukali na televizi na parkovištích?

Hňup je vykastrovaný kozel :lol: :lol: :lol: Pelda to určitě neni!!!..Jozefe to v čem jsi jezdil je jedna s možností chudě vybavených vozů..další otázka zda poznáš speciál od 613-3 ..srovnej si historii!!!!třeba jsi byl pod organizací špatnejch vykuřbuřtů... proto jsi podědil toho prospektového speciála.holt speciální výbava na přání a ty jsi měl tu smůlu na to co zbylo :lol:

Jozef Korčák

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Jozef Korčák » 28 Máj 2008, 01:02

Podívejte se, chlapci, jste opravdu nechutné
a arogantní sdružení kolem vozidel Tatra.Chtěl jsem vám jen poradit, ale byl jsem napaden snůškou obvinění stran Vasa26 a Pelda.V pořádku, je mi už 85 roků, píše za mě syn ale hlavně jsem vám chtěl poradit a osvětlit jak to tehdy bylo.Jistě víte vše, tak se nebudu obtěžovat. Každopádně lednice a televisor v žádném specálu nikdy nebyly, to jsme my nepotřebovaly.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Máj 2008, 08:32

Josef Korčák napísal:Pánové,ten speciál - to je sbírka nesmyslů na kolech.Televize a lednička... kde na to soudruh majitel přišel? Snaží se pouze upoutat pozornost na svůj konkrétní kus, ale z vlastní zkušenosti mohu říct,takove debility v těch vozech nikdy nebyly.Nebylo jich třeba.Nepodléhejte panice.
Ak toto považuješ za spôsob, ako niekomu radiť a naviac ešte slušne, tak je celkom fajn, že sa už v tom pridelenom speciále nevozíš. Spôsob, akým si vpadol do tejto diskusie, je skutočne hoden papalášov, ktorí sa v minulosti rozvalovali na zadných sedadlách zmienených speciálov. V tomto ohľade neospravedlňuje ani vek.

satan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 12 Apr 2005, 20:48
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa satan » 28 Máj 2008, 08:53

Ach jo,
tak abych snad odlehčil trochu nervoznější náladu, ne nepodobnou dohadování se trhovkyň na trhu, ptám se odborného auditoria, vida na té zlatavé 613 šíbr, jakéže kdo má zkušenosti se střešními okny, respektive jaké tam lze nabastlit. Ps: mám na 4-ce jakési nefunkční ze škodovky, je malé nevzhledné atd. Na Mi-čku jsem měl elektrický šíbr, nevím z čeho je. Děkuji předem za fundované odpovědi.

Zdicho_banan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Zdicho_banan » 28 Máj 2008, 09:15

Na zlatavé 613 není šíbr, ale střešní okno. Jedná se o VS-1, měli by jej znát v každém autoskle. Kdysi cca 3000 i s výměnou. Bylo tam "od výroby" a musel jsem je po cca 10-12 létech vyměnit, jelikož teklo.

Dostal jsem banana. Asi jsem omylem napsal v češtině vulgární slovenské slovo:D

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 09:50

Nielen Zdicho.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa michal heky » 28 Máj 2008, 09:52

Já jsem to favoriťácké vyměnil za Webasto SkySlider Large. Jestli chceš, udělám foto.

vasa26 ban

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa vasa26 ban » 28 Máj 2008, 09:56

tak to mě zajímá proč je "vyku....ty" tak sprosté že- jsem dostal bann _??? zajímá mě slovník slov co smí člověk v demokratickém foru používat...jestli je toto tedy demokratické forum..... :evil: navíc to bylo mířeno na bývalou organizaci nikoliv na jednotlivce! ještě k vláknu TTT už byly přesunuty příspěvky co s vláknem nesouvisí???? nebyly co??! Je vidět že tady Senátoři fungují :lol: :lol: ale hlavní je, že tu senát je. já mam do 4června - ban ted možná už do září :lol: :lol:
Etienne upravil pocet vykricnikov :D

satan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 12 Apr 2005, 20:48
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa satan » 28 Máj 2008, 10:00

To: michal heky

prosím a děkuji!

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 10:07

Vasa26:

4. Moderatori si vyhradzuju pravo udelit ban (zakaz pristupu do fora) akemukolvek prispievatelovi, ktory svojimi prispevkami, spravanim alebo vystupovanim obtazuje ostatnych citatelov a diskutujucich bez predchadzajuceho upozornenia. Obtazovanim sa chape urazanie, nadavanie, vkladanie nezmyselnych prispevkov, tem a obrazkov, hnidopichstvo a ine formy obtazovania, ktore uzna moderator za obtazujuce.

Trvanie banov:

a) prvy ban - 7 dni
b) druhy ban - 14 dni
c) treti ban - mesiac
d) stvrty ban - rok
e) piaty ban - permanentne

5. Kazdy diskutujuci tym, ze toto forum navstevuje, pripadne do neho prispieva prehlasuje, ze tymto pravidlam rozumel, berie ich na vedomie a bude ich dodrziavat a je si vedomy nasledkov ich porusenia uvedenych v bode 4).

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 10:08

Michal: Ak to budes fotit a nahodou to nebudes davat rovno na forum, posli to pls aj mne, takisto by ma to zaujimalo.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa čadík » 28 Máj 2008, 10:37

Jozef Korčák napísal:...hlavně jsem vám chtěl poradit a osvětlit jak to tehdy bylo.Jistě víte vše, tak se nebudu obtěžovat...
Já nevím skoro nic, mě by to zrovna zajímalo a rád bych byl tím "osvětlením obtěžován". Pokud z výše uvedených příspěvků vyplývá názor, že zdejší auditorium to většinou nezajímá, pak lze použít mail: cadik613(zav)volny.cz .
Mrzí mne, že zdejší diskuze tak snadno sklouzává jen k vzájemnému osočování, přestože je to pochopitelné, když počáteční informace "Jozefa Korčáka" spíše přispívá k bourání tak pečlivě budovaných mýtů...
Jozef Korčák napísal:...používal právě Tatru 613 speciál, ale takovéto kolotočářské serepetičky v něm z prostého důvodu nebyly... Každopádně lednice a televisor v žádném specálu nikdy nebyly, to jsme my nepotřebovaly...
Zejména by mě zajímalo, jaké daleko důležitější (potřebnější) vybavení ve Speciálech bylo, třeba zda tam bylo AMR (u některých kusů), dle různých vzpomínek byl ve výbavě standardně magnetický maják (který se nepoužíval obdobně jako držáky vlajek...) a někdy se vozil i kufřík s PR31...
Uživatel na zadním sedadle (soudě dle nicku) se těmito "podružnostmi" většinou nezabýval... Ovšem její řidič (soudě dle poznámky o čekání na parkovišti) by to vědět měl a navíc by mohl mít z té doby i fotografii se "svým" vozidlem, jak řidiči na památku mívají, neb v té době to tuctové vozidlo rozhodně nebylo.

underground_zdicho

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa underground_zdicho » 28 Máj 2008, 10:51

Vystrčím tykadlo z kanálu a rád bych navrhnul, aby zde byla zřízena káznice, ve které bychom se mohli informovat, kdo je v díře a na jak dlouho, kolikrát byl trestaný apod.:)

Jen aby zde časem nevzniklo temné hnutí odporu, šeptající si skrze SS, potulující se ulicemi v noci a vyvádějící s pochybnými děvčaty do rána v zakouřených barech a putykách, trávících volné chvíle pitkami a bitkami se škodovkáři a námořníky... Etienne, pamatuj na to, máš náš osud v rukou!!!

Lešany byly fajn, ale docela nepříjemně mi bylo, když jsem procházel halu s tankovou bitvou:(

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Máj 2008, 11:05

Zdicho: Mas ban, vies dovod. Aj tak prispievas. Toto moze viest len k predlzeniu banu. Budem rad ak Ti nebudem banovat jednu IP za druhou. Dakujem.

... a dokonca pridavam ze mas najkratsi ban v historii :D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných