5 otázek pro Luboše Balcara.

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.

Zajímá Vás odpověď Luboše na Radkem položené otázky?

Hlasovanie ukončené 30 Apr 2008, 13:59

ano
26
67%
ne
13
33%
 
Celkom hlasov: 39

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 13:59

Ponevadz znehodnocujeme zadosti o odpoved jiz nekolik vlaken,pristupuji k tomuto hlasovani. Inkriminovane a vseobecne zname otazky jsou zde:
1/ máš ke svým historickým vozidlům řádně vydané a 1 x ročně na základě prohlídky vozidla klubovou testační komisí potvrzované Osvědčení o testaci na historickou původnost, které dokládá a potvrzuje aktuální a vůči Protokolu neměnný stav Tvých historických vozidel?

2/ ví ta komise, která Tvá vozidla testovala, že je povinna Ti tato osvědčení vydat? Má ta komise vůbec oprávnění testovat historická vozidla?

3/ Víš Ty, že jsi povinnen 1 x ročně přistavit testované historické vozidlo před klubovou komisi ke kontrole jeho stavu?

4/ Víš Ty že bez výše uvedených úkonů konáš v každém dalším roce od prvotní provedené testace podvod vůči pojišťovně, u které máš sepsány smlouvy o povinném ručení?

5/ Už jsi našel posudek na tu konkrétní a jedinnou T613-S aby jsi pomocí údajů v něm obsažených zde doložil pravdivost či smyšlenost svých slov na adresu tohoto jedinného a konkrétního vozidla?

Standa
Diskutujúci
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13 Nov 2006, 12:50
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Dobris
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Standa » 10 Apr 2008, 14:13

Me to zajima velmi. Uz proto, ze jsem mistr sveta a vseznalek. Vid Lubosi!

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Mojžo » 10 Apr 2008, 15:08

Pod zodpovedaní dostane i tie kondómy.

Jediný čo zaškrtol že nie, bude Lubo.
Ja osobne som zvedavý veľmi.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa ziza » 10 Apr 2008, 16:15

Mojžo napísal:...Jediný čo zaškrtol že nie, bude Lubo.
....
No, tak já se dobrovolně a rád přiznám, že druhý jsem já. Nechápu, co by komu z velevážených místních i přespolních mohlo být co do toho, kde a jak mám já (nebo on nebo kdokoliv) resp. nemám pojištěná auta? :evil:

Spíš by mě zajímalo, komu tady Luboš obtůlal nezletilou ségru nebo snad dokonce utratil babičku? :shock: :shock:

Nebo snad mi něco zásadního z hlubokomyslných minulých diskusí uniklo?
:oops:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 16:23

ani celkem nic... :lol:

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Palo » 10 Apr 2008, 16:28

ziza napísal:
Mojžo napísal:...Jediný čo zaškrtol že nie, bude Lubo.
....
No, tak já se dobrovolně a rád přiznám, že druhý jsem já. Nechápu, co by komu z velevážených místních i přespolních mohlo být co do toho, kde a jak mám já (nebo on nebo kdokoliv) resp. nemám pojištěná auta? :evil:

Spíš by mě zajímalo, komu tady Luboš obtůlal nezletilou ségru nebo snad dokonce utratil babičku? :shock: :shock:

Nebo snad mi něco zásadního z hlubokomyslných minulých diskusí uniklo?
:oops:
http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... hilit=moja

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 10 Apr 2008, 16:48

ziza napísal:
Mojžo napísal:...Jediný čo zaškrtol že nie, bude Lubo.
....
Nechápu, co by komu z velevážených místních i přespolních mohlo být co do toho, kde a jak mám já (nebo on nebo kdokoliv) resp. nemám pojištěná auta? :evil:

Spíš by mě zajímalo, komu tady Luboš obtůlal nezletilou ségru nebo snad dokonce utratil babičku? :shock: :shock:

Nebo snad mi něco zásadního z hlubokomyslných minulých diskusí uniklo?
:oops:

No , samozrejme nikomu nič nieje do toho aké má kto auto, ale keďže mňa osobne Luboš obvinil že:
No je to v každém případě podvod a něco to vypovídá o charakterových vlastnostech takového člověka, ale co naděláme...? Že okrádá nějakou slovenskou pojišťovnu, to mi je šumafuk, ale že dělá s takovým krámem ostudu všem poctivým veteránistům, to už mi jedno být nemůže. Motor i karosérie byla podle čísla vyrobena v roce 1991, ale takováhle spatlanina nebude historickým vozidlem asi nikdy.

ďalej bez okolkov vyhlásil že:
Miloši, žádné povinné přetestace se na má auta nevztahují, fakt tomu nerozumíš, to si přiznej.

a potom na záver dodal že:
Těch několik tisíc příspěvků tu mám také proto, že mnohá individua se pořád dožadují odpovědí na otázky, které tu už mnohokrát padly a já nemám to srdce všechny odignorovat.

Myslím si že by nemal problém aspoň zodpovedať na tieto jednoduché otázky keď už nebol taký chlap a nepriznal si chybu , resp. ani nepovažoval za potrebné sa mne osobne za také špinavosti ospravedlniť. Samozrejme že aj ja som mu položil pár otázok ale ja sa nad takým človekom už ani nepozastavím a s úsmevom na tvári si tu prečítam aké perly zas vypotí :lol:

Luboš, do toho, pripomínam že ignoráciou sa sám usvedčuješ.....

ziza.

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa ziza. » 10 Apr 2008, 19:38

:roll: :mrgreen: Aha! Tak tato polemika mně skutečně unikla. Ale škoda vznikla pramalá... žádná vražda ani peprné perverznosti.

Osobně fandím každému triku jak nedat císaři vše, co z majestátu svého za své prohlašuje. Ovšem zdařilo-li by se mi to nějak, držel bych jistojistě hubu. :wink:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 19:50

:lol: :lol: :lol: . Ziza tot ucinena pokladnice moudrosti. RESPEKT!!!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Luboš » 10 Apr 2008, 22:46

Odpovědi na ty Radkovy bláboly jistě nikoho nezajímají a zajímat nemusí. Já nechápu, co ho vede k vytváření takových polopravdivých a lživých konstrukcí a co si to vůbec dovoluje takhle podle někoho osočovat...?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 22:54

Luboš napísal:Odpovědi na ty Radkovy bláboly jistě nikoho nezajímají a zajímat nemusí. Já nechápu, co ho vede k vytváření takových polopravdivých a lživých konstrukcí a co si to dovoluje?
Lzive konstrukce? Polopravdy a lzi? Jsem rad ze jsi se nasel Lubosi. Radek ti alespon dal sanci nebyt pred 75 procenty pritomnych za ubozaka. Ale ja ne!!!!!!!!!!!![/quote]

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa radek » 10 Apr 2008, 22:56

Koukám na to Luboši, aktuálně 72% je fakt nikdo. To si zdejší diskutující utvoří krásný obrázek, za jaké "nic" je považuješ. Nu co naplat, Ondrejova definice se ani nemohla lépe trefit. Nicméně, abych se vrátil k meritu věci, (pominu tu zajímavou "osobu", ve které se nese Tvůj poslední příspěvek, to se bojíš mi napsat přímo, jsme zase u toho "pštrosa"?) budeš tak hodný a odpovíš mi na mé otázky, ať již zde veřejně, nebo třeba v SS?

Co se týká konstrukcí, autorem zdrojových dat všech pěti otázek jsi zde ve foru výlučně Ty, a Ty tedy neseš zodpovědnost za to co jsi zde kdy napsal. Konekonců proto ty otázky vznikly, aby se vyjasnilo, zda se Tvé příspěvky zakládaly na pravdivých skutečnostech, nebo zda jsi mlžil, vymýšlel si a když už jsi s tím pojmem začal - a zda jsi lhal. O nic jiného celou dobu nejde, nejsem Tvůj psychiatr abych Ti dával dohromady svědomí, jen bych rád věděl odpovědi na ty otázky, protože pak nejen mě pomůžou lépe chápat Tvé minulé i budoucí zde uvedené příspěvky......

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 23:00

Omluvis se alespon R. Hanakovi, nebo je to pro tebe povl jako mi vsichni ostatni? Vyjadris se k jeho prispevku?

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 10 Apr 2008, 23:43

miloš bukáček napísal:Omluvis se alespon R. Hanakovi, nebo je to pro tebe povl jako mi vsichni ostatni? Vyjadris se k jeho prispevku?
Môžeš čakať, ten vševedko sa nikdy nikomu neospravedlní-chýbal vtedy v škole a ešte v mnohých iných prípadoch :-)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 23:46

Roman: Myslim, ze ze predevsim chybel, kdyz rozdavali rozum, ten pňák debilný.......

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 10 Apr 2008, 23:51

miloš bukáček napísal:Roman: Myslim, ze ze predevsim chybel, kdyz rozdavali rozum, ten pňák debilný.......
Myslíš dobre , bratu
:lol:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 10 Apr 2008, 23:53

protoze to ani neni normalne mozne........ze by nekdo byl az takovy masochista na verejnosti sebemrskany....

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Luboš » 11 Apr 2008, 00:01

Mě by hlavně zajímalo, co je těm 72% do toho? Já bych si něco o někom takhle vyzvídat s kdovíjakými úmysly nikdy nedovolil! Vůbec nevím, co to tu vynášíš za blepty o konání vůči nějaké pojišťovně, kterou vůbec neznáš a do konkrétních smluvních vztahů vůbec nevidíš, a mém hledání nějakého posudku, kam na to vůbec chodíš? :o

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 11 Apr 2008, 00:28

tady to vře :lol: :lol: Jak vidím tak jste si už museli dokonce založit svoje vlákno :lol: :lol: ale alespoň neunikne žáden příspěvěk a nebudem to muset hledat po všech jiných vláknech,kde to ani být nemá :lol: Jinak odpovědi na ty otázky by mě taky zajímaly ! (jsem totiž zvědavec a tvožím si obrázek o členech :lol: :lol: :lol: )

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 11 Apr 2008, 00:39

Luboš napísal:Mě by hlavně zajímalo, co je těm 72% do toho? Já bych si něco o někom takhle vyzvídat s kdovíjakými úmysly nikdy nedovolil! Vůbec nevím, co to tu vynášíš za blepty o konání vůči nějaké pojišťovně, kterou vůbec neznáš a do konkrétních smluvních vztahů vůbec nevidíš, a mém hledání nějakého posudku, kam na to vůbec chodíš? :o
na koho mluvis pnaku?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných