tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 19 Feb 2008, 00:52

miloš, tak raz a navzdy. Kludne si ma cituj, rozoberaj, analyzuj...

na tvoje prispevky nebudem odovedat nech budu mat akykolvek obsah a formu.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 00:52

ziza napísal::) Trochu jsem tygra za ocas zatahal i já, že? Takže:
miloš bukáček napísal: ...Navíc si myslím, že A.T. nepotřebuje mít svého advokáta a je více než úsměvné,že se jich vždy pár vyrojí, když se kdokoliv snaží Vašemu pohlavárovi virtuálně ublížit... . Navíc jsou to vždy ta samá jména. Tomu se říká síla kolektivu....
Stavím se za názory Ironclada. Reaguje na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu, potažmo TKB. A to Vám pánové starousedlíci zjevně nevoní. .... podívat se na to co je Ironclad vlastně zač? ....Pravděpodobně budete velmi překvapeni až uvidíte výsledky jeho úsilí...

Ale joo, ano, jen ať reaguje! Směle Do To Ho!. Víc a houšť! Humoru je tu málo, tak třeba bude zase trochu srandy.... a i starousedlíci lépe uvidí, co je vlastně zač? Jen by ho pak nemělo málem klepnout, když se těm jeho "okamžitým reakcím" někdo usmívá, ne-li srdečně chechtá jako např. já. To mně snad povolí - smát se - když se mi chce. Nebo ne? :mrgreen:
Proč s na to ptám zrovna Tebe? Tož... z posledních několika stránek jsem vytušil, že jsi převzal jeho zastoupení. A jde Ti to parádně, všechna čest! Ty jsi JUDr.? Myslel jsem si, že děláš něco jinýho. :wink:
Ne lamu kamen v lomu, jak jsi sam trefne konstatoval pred casem.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 00:53

Ergo_sum napísal:miloš, tak raz a navzdy. Kludne si ma cituj, rozoberaj, analyzuj...

na tvoje prispevky nebudem odovedat nech budu mat akykolvek obsah a formu.
Doufam, ze dodrzis slovo. Ale v tvem pripade tomuj neverim.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa michal heky » 19 Feb 2008, 00:55

"U nich šlo ovšem o slova velká a pravdivá. Ve žvást se změnila až jste je vyslovil Vy!" -- Květa Legátová, Pro každého nebe. Že já ti ty knížky pučuju 8). Jestli on nebude problém spíš v těch, kteří chtějí své pravdy ve prospěch obecného blaha všemu navzdory implementovat.
Náhodou, něco si z nich ještě pamatuju. Nicméně ty tvrdíš, že exkrement smrdí míň, než hovno. Prosím, to se dá pochopit. Ale já nabyl dojmu, že Ergo tvrdí, že exkrement nesmrdí.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 00:55

ladis napísal:
IRONCLAD napísal:Proč by ,měl být Miloš JUDr ??? Protože se přiklání k mému názoru ???? No,jak jsem vypozoroval v tomto vláknu,tak potom by těch JUDr-u tady muselo být více.
Protože mu to jde parádně! Pozorovací talent tedy máš...
Zkusím to ještě jednou v reakci na tvůj příspěvek z Pondělí, 18 Febuára 2008 14:59. "Miloši plně s tebou souhlasím !!!! ... Je mi jedno kdo má jakou pozici a kdo co dělá.". Miloš si zamanul, že se tady někdo ohání funkcemi (Kde, Miloši?), odsoudil to a ty jsi mu to odsouhlasil, aniž by se podíval dál než pár řádků výše. Jistěže má Miloš právo takové nepěkné chování (vyzdvihování funcí a zásluh) pranýřovat, akorát, že to tady nikdo nedělá! Zkrátka si vymyslí problém, odsoudí jej a ty mu přikývneš. Ani jednou mě nenapadlo polemizovat s Tvými názory, neodporoval jsem ani Milošovi, protože nemůže mít nepravdu - jako každá myšlenková konstrukce bez vztahu k realitě je jeho výplod vnitřně konsistentní. Mám se tu i vykakat nebo je to jasné?
No to snad neeeeeee. A tajemnickovo dotaz ceho je vlastne tajemnickem? To bylo solo aire?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 00:58

michal heky napísal:
"U nich šlo ovšem o slova velká a pravdivá. Ve žvást se změnila až jste je vyslovil Vy!" -- Květa Legátová, Pro každého nebe. Že já ti ty knížky pučuju 8). Jestli on nebude problém spíš v těch, kteří chtějí své pravdy ve prospěch obecného blaha všemu navzdory implementovat.
Náhodou, něco si z nich ještě pamatuju. Nicméně ty tvrdíš, že exkrement smrdí míň, než hovno. Prosím, to se dá pochopit. Ale já nabyl dojmu, že Ergo tvrdí, že exkrement nesmrdí.
Ano v Chile exkrement nesmrdi, ohen nepali, slunce nehreje a voda neni mokra.......

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 19 Feb 2008, 01:02

michal heky napísal:
Friedricha Nietzcheho neznám. Ale jaksi nevidím spojitost mezi jeho údajnou neškodností pro dějiny a jeho osobností. Je tedy on pro tebe milý a následováníhodný chlapík?
Je to o slobode nazoru a to je podla mna najdolezitejsie. Ked niekoho citam tak s nim nemusim suhlasit, pre mna su to jednoducho nove informacie.

Moj oblubeny filozof je urcite Kant, dobre sa cita a da sa aj lahko pochopit.
Ale ovšem, se svobodou názoru se shodneme. Ale tu já Nietzchemu přece neupírám. Nebo tys tak moji poznámku pochopil?
Mimochodem, teď jsem se o něm někde dočetl, že se antisemitismu vysmíval. Tedy neříkal jinými slovy totéž, co Hitler, takže jako příklad se sem ani nehodí....[/quote]

Odporucam ti precitat si jeho dielo "Tak vravel Zarathustra", su tam klasicke vyrazy ktore pouzival nacizmus ako napr. "nadclovek", "vola po moci" atd. Je to velmi kontorverzny filozof a urcite si zasluzi precitat.

Ale ak naozaj chces moje jednoznacne stanovisko k nacizmu tak hovorim NIE podobne ako ku komunizmu! Som za obciansku spolocnost v pravicovom spolocenskom systeme.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 01:04

miloš bukáček napísal:A tajemnickovo dotaz ceho je vlastne tajemnickem? To bylo solo aire?
Shlédni o řádek níže a prozraď mi, zda vidíš něco jiného než prostou doměnku a prostou odpověď na ni.
IRONCLAD napísal:Takže pokud jsi tedy ambiciozní tajemníček,jak již máš v názvu, není se čemu divit že zde tlačíš takový hlouposti !!!
Ambiciózní tajemníček napísal:Ironclade, já jsem opravdu ambiciózní tajemníček. Zkus jen tak pro zábavu hádat, čeho jsem tajemníček.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:05

Ergo_sum napísal:
michal heky napísal:
Friedricha Nietzcheho neznám. Ale jaksi nevidím spojitost mezi jeho údajnou neškodností pro dějiny a jeho osobností. Je tedy on pro tebe milý a následováníhodný chlapík?
Je to o slobode nazoru a to je podla mna najdolezitejsie. Ked niekoho citam tak s nim nemusim suhlasit, pre mna su to jednoducho nove informacie.

Moj oblubeny filozof je urcite Kant, dobre sa cita a da sa aj lahko pochopit.
Ale ovšem, se svobodou názoru se shodneme. Ale tu já Nietzchemu přece neupírám. Nebo tys tak moji poznámku pochopil?
Mimochodem, teď jsem se o něm někde dočetl, že se antisemitismu vysmíval. Tedy neříkal jinými slovy totéž, co Hitler, takže jako příklad se sem ani nehodí....
Odporucam ti precitat si jeho dielo "Tak vravel Zarathustra", su tam klasicke vyrazy ktore pouzival nacizmus ako napr. "nadclovek", "vola po moci" atd. Je to velmi kontorverzny filozof a urcite si zasluzi precitat.
huuuuuumuuuuuus.

Ale ak naozaj chces moje jednoznacne stanovisko k nacizmu tak hovorim NIE podobne ako ku komunizmu! Som za obciansku spolocnost v pravicovom spolocenskom systeme.[/quote]

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa michal heky » 19 Feb 2008, 01:10

Ergo_sum napísal: Odporucam ti precitat si jeho dielo "Tak vravel Zarathustra", su tam klasicke vyrazy ktore pouzival nacizmus ako napr. "nadclovek", "vola po moci" atd. Je to velmi kontorverzny filozof a urcite si zasluzi precitat.

Ale ak naozaj chces moje jednoznacne stanovisko k nacizmu tak hovorim NIE podobne ako ku komunizmu! Som za obciansku spolocnost v pravicovom spolocenskom systeme.
Já o koze, ty o noze...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:11

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:A tajemnickovo dotaz ceho je vlastne tajemnickem? To bylo solo aire?
Shlédni o řádek níže a prozraď mi, zda vidíš něco jiného než prostou doměnku a prostou odpověď na ni.
IRONCLAD napísal:Takže pokud jsi tedy ambiciozní tajemníček,jak již máš v názvu, není se čemu divit že zde tlačíš takový hlouposti !!!
Ambiciózní tajemníček napísal:Ironclade, já jsem opravdu ambiciózní tajemníček. Zkus jen tak pro zábavu hádat, čeho jsem tajemníček.
Odporujes sam sobe. Co mohl Ironclad hledat na nicku anonymniho prispevatele za spojitost, nez cloveka tlaciciho se ambiciozne nahoru,ze. Jsem rad, ze jsi to takhle sam ocitoval, nebot anonymous se snazil zapusobit. Skoda jen, ze jsem do toho skocil ja, nebot jsme se mohli dockat realne pravdy. Takhle to zustane pouze u polemik.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 19 Feb 2008, 01:16

michal heky napísal:
Ergo_sum napísal: Odporucam ti precitat si jeho dielo "Tak vravel Zarathustra", su tam klasicke vyrazy ktore pouzival nacizmus ako napr. "nadclovek", "vola po moci" atd. Je to velmi kontorverzny filozof a urcite si zasluzi precitat.

Ale ak naozaj chces moje jednoznacne stanovisko k nacizmu tak hovorim NIE podobne ako ku komunizmu! Som za obciansku spolocnost v pravicovom spolocenskom systeme.
Já o koze, ty o noze...
Tak to skusim takto:
Friedrich Nietzche, vo vsetkom s nim nesuhlasim ale ako filozofa si ho vazim
Adolf Hitler, nevazim si ho a ani s nim nesuhlasim

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 01:18

miloš bukáček napísal:Odporujes sam sobe. Co mohl Ironclad hledat na nicku anonymniho prispevatele za spojitost, nez cloveka tlaciciho se ambiciozne nahoru,ze. Jsem rad, ze jsi to takhle sam ocitoval, nebot anonymous se snazil zapusobit. Skoda jen, ze jsem do toho skocil ja, nebot jsme se mohli dockat realne pravdy. Takhle to zustane pouze u polemik.
Odporuji si v čem? Tvoje úvaha o tom, co Ironclad asi tak mohl hledat by snad byla správná, kdyby neexistovala ironie. Ambiciózní tajemníček je proto, že mu to občas někdo tlačí - třeba jako teď ty. Kdybych sem tedy přispíval pod nickem Velký debil, jistě bys to vzal též zcela vážně. Fakt škoda, že jsi do toho skočil...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:24

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:Odporujes sam sobe. Co mohl Ironclad hledat na nicku anonymniho prispevatele za spojitost, nez cloveka tlaciciho se ambiciozne nahoru,ze. Jsem rad, ze jsi to takhle sam ocitoval, nebot anonymous se snazil zapusobit. Skoda jen, ze jsem do toho skocil ja, nebot jsme se mohli dockat realne pravdy. Takhle to zustane pouze u polemik.
Odporuji si v čem? Tvoje úvaha o tom, co Ironclad asi tak mohl hledat by snad byla správná, kdyby neexistovala ironie. Ambiciózní tajemníček je proto, že mu to občas někdo tlačí - třeba jako teď ty. Kdybych sem tedy přispíval pod nickem Velký debil, jistě bys to vzal též zcela vážně. Fakt škoda, že jsi do toho skočil...
Ironie???????? Vzdyt At neznas,vidis ho jednou do roka, jak jsi sam psal, jak muzes vedet, ze to byla ironie? Nick na diskusnich forech ma u me lety dobrou vypovidajici a proverenou kvalitu, Takze kdyby jsi psal jako Velky Debil, nicemu bych se nedivil.Takhle porad celkem pochybuji.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 01:30

miloš bukáček napísal:Ironie???????? Vzdyt At neznas,vidis ho jednou do roka, jak jsi sam psal, jak muzes vedet, ze to byla ironie? Nick na diskusnich forech ma u me lety dobrou vypovidajici a proverenou kvalitu, Takze kdyby jsi psal jako Velky Debil, nicemu bych se nedivil.Takhle porad celkem pochybuji.
Trochu se ti to plete. Nepsal jsem to sám já, ale sám A.T. Můžu to vědět z historie fóra. Ovšem, kdybych reagoval jen na momentální situaci, vědět bych to jistě nemohl. Možná bys mohl zvážit, zda-li tvoje léty prověřená theorie nemůže mít nějaké trhliny.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa michal heky » 19 Feb 2008, 01:32

Ergo_sum napísal: Tak to skusim takto:
Friedrich Nietzche, vo vsetkom s nim nesuhlasim ale ako filozofa si ho vazim
Adolf Hitler, nevazim si ho a ani s nim nesuhlasim
Řekněme tedy, že Nietzche hlásal totéž co Hitler, jen jinými slovy. Vážíš si ho tedy jako člověka?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:33

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:Ironie???????? Vzdyt At neznas,vidis ho jednou do roka, jak jsi sam psal, jak muzes vedet, ze to byla ironie? Nick na diskusnich forech ma u me lety dobrou vypovidajici a proverenou kvalitu, Takze kdyby jsi psal jako Velky Debil, nicemu bych se nedivil.Takhle porad celkem pochybuji.
Trochu se ti to plete. Nepsal jsem to sám já, ale sám A.T. Můžu to vědět z historie fóra. Ovšem, kdybych reagoval jen na momentální situaci, vědět bych to jistě nemohl. Možná bys mohl zvážit, zda-li tvoje léty prověřená theorie nemůže mít nějaké trhliny.
Rozhodne ne. Faktem zustava ze se vidite jednou do roka a to na srazu. Ted rozebirej.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:35

michal heky napísal:
Ergo_sum napísal: Tak to skusim takto:
Friedrich Nietzche, vo vsetkom s nim nesuhlasim ale ako filozofa si ho vazim
Adolf Hitler, nevazim si ho a ani s nim nesuhlasim
Řekněme tedy, že Nietzche hlásal totéž co Hitler, jen jinými slovy. Vážíš si ho tedy jako člověka?
Nacek jako nacek, Pinochet jako pinočet.....

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 01:42

miloš bukáček napísal:Rozhodne ne. Faktem zustava ze se vidite jednou do roka a to na srazu. Ted rozebirej.
Nevidíme se ani na srazu. Na srazy nejezdím. Co mám rozebírat? Že z tebe za celou dobu nevypadlo, kdo tady vyzdvihuje tajemníčkování? Mám rozebírat co si asi myslíš, že si asi myslím? Nebo co si myslíš, že si myslí Ironclad? Já jsem se tě jen zeptal, ty se s odpovědí neobtěžuješ. Budeš dál kličkovat nebo konečně napíšeš, z čeho jsi usoudil, že bych já nebo A.T. žil z hlavou v oblacích? Z čeho jsi usoudil, že A.T. předhodil své tajemníčkování jako argument?

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Erik » 19 Feb 2008, 01:42

Ja si uz radsej ani necitam o com sa tu diskutuje- ja sem pridem raz za cas, pozriem, kolko stranok ste tu zase splodili a to mi uplne staci :lol: . Myslite si kazdy co chcete, len uz sem prosim nic nepiste- ved to nema zmysel- dajte si poradit- venujte sa uzitocnejsim veciam ako pisanim duchaplnych prispevkov na adresu vasich oponentov. Ovela uzitocnejsie by ste urobili keby ste zasli do garaze trosku obrusit hrdzu a natriet dakym sajrajtom aby Vam to tak nehnilo... Alebo trosku poladit motor aby to tak nečmudilo :D . Alebo zalestit TEMPOM :mrgreen: Ved na Tatre je vzdy tolko prace... :|

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných