Usporiadané vlákno podľa mojich predstáv

Návrhy na vylepšenie Tatraportal-u
Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Usporiadané vlákno podľa mojich predstáv

Príspevok od užívateľa Sedo » 20 Jún 2007, 12:20

Zakladám tu vlákno, ktoré bude moderované podľa mojich predstáv a nebude v rozpore s pravidlami fóra ani s elementárnou slušnosťou. Nemam prava moderatora, ale pytam sa:

1.) Ak sem ktokolvek nieco napise, tak bude podla mojej predstavy kto?
Ja zastavam stranu A, ten co pise co sa mne nepaci zastava stranu B, tak za ktoru stranu budem moderovat podla mojej predstavy?
Mne by to bolo jedno nech sa vyjadruje aj strana B, ale nezarucime spravodlive moderovanie (samozrejme pokial budu dodrzane pravidla fora a slusnost).
Toto mi zavana cenzurou. Cenzura moze byt, uz sa to tu viac krat rozoberalo, hlasovalo sa za nu.

Vymyslam: Moje predstava je, ze tu bude vlakno "Čelné sklo na T-613-3-kde sa dá zohnať?". Ak sa niekto bude už v tomto vlákne pokúšať (aj ked v dobrej viere) vysvetlovať, kde zoženie aj tesnenie a nedajbože akým spôsobom vybrať tesnenie staré z auta bez poškodenia. Už to nebude podľa mojich predstav a vlákno roztrihnem za offtopic?
Toto bolo zosmiešnenie celeho.
Ono ja viem, ze to je pri väčších prípadoch (problémoch). Ale stačí iba úsudok toho kto vlákno založí? Je ten jeho úsudok správny?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Jún 2007, 12:31

Good one.

Ja len pridam jednu vetu..

Kazdy ma svoj nazor, svoje predstavy a nikdy nieje mozne prisposobit sa nazorom a predstavam vsetkych. Len majority. A chceme byt snad tuctovi ? :D

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Jún 2007, 13:11

Šedo, to je ale velmi zjednodušené videnie, opakom by mohlo byť prehlásenie- neupravujme nič nech je forum plné blábolov ala mgr. a pod, ktoré nič nevypovedajú, neriešia , len chcú ostatných nasrať, či uraziť.Kde je hranica medzi demokraciou a anarchiou?V´daka TP mám veľa dobrých priateľov, mimochodom aj teba som spoznal touto cestou. Som rád, že toto forum existuje, to ale neznamená, že nevyjadrím nevôľu, ak sa mi niečo nepáči. Schválne skuste urobiť anketu, komu sa páčia tie invektívy, nadávky, deformovanie mien a bezduché hlúposti, ktoré sa objavujú takmer v každom vlákne. Možno si väčšina povie, nechcem s tým radšej nič mať, ale ja nemám povahu pštrosa.Môžeš to nazvať cenzúrou, ak chceš

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Jún 2007, 13:14

etienne napísal:Good one.

Ja len pridam jednu vetu..

Kazdy ma svoj nazor, svoje predstavy a nikdy nieje mozne prisposobit sa nazorom a predstavam vsetkych. Len majority. A chceme byt snad tuctovi ? :D
myslím, že chcenie byť ELITA za každú cenu je kontraproduktívne. Iná je otázka technických možností, nie som odborník

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 20 Jún 2007, 13:26

Roman súhlas s tým ak niekto nadáva a vyslovene ide na nervy, tak s tym by sa malo nieco robit. Co, ako? Bol tu pokus o cenzuru neslusnych slov, potom o najvacsieho hnidopicha, potom o zablokovanie mgr. naszravala. Vela ludom tieto zabomysie vojny mozu znechucovat citanie TP.

Ale vy niektore veci vidite ako osobne invektivy na vas. Ale popritom niektori (aj ja) chcu poukazat na neludsky, necestny, chamtivy charakter poniektorich ludi, ze to co robia, popr. akym stylom robia nie je tak vcelku koser.

A z tohto to vyplyva, ze niektore veci clovek nepovie priamo a tí ktorí vedia čítať medzi riadkami si o poniektorich domyslia.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 20 Jún 2007, 13:41

Romane, vyjádřit nevůli je tvé výsostné právo. Ozývej se!
Hranice podle mne vede v místě, kdy se někdo pokusí umlčovat. Tím by přece pošlapal totéž právo někoho druhého (pana Zlého).

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Jún 2007, 13:52

D.A. napísal:Romane, vyjádřit nevůli je tvé výsostné právo. Ozývej se!
Hranice podle mne vede v místě, kdy se někdo pokusí umlčovat. Tím by přece pošlapal totéž právo někoho druhého (pana Zlého).
Pekne si to napísal :)

Robert??

Nejde

Príspevok od užívateľa Robert?? » 20 Jún 2007, 14:23

Tak když už sme tu utoho tak bych se rád připoměl že mi peřestala fungovat registrace na méno Robert psal sem už adminovi ale nic.
Po poslední změně nastavení se za boha nemůžu přihlásit a když chci poslat heslo na email tak mi to píše něco o tom že sem aktivní a že mám kontaktovat správce nebo co za pomoc budu rád - nebo snad ona bájná cesura ??

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Jún 2007, 14:44

D.A mimochodom, ak ti náhodou bude niekto poškodzovať tvoj majetok, alebo ubvližovať tvojim blízkim, či šíriť o tebe nepravdivé lži za účelom poškodiť ťa, ako budeš reagovať? Vyjadríš "nelibost" spôsobom no no, alebo mu rovno rozmlátiš hubu?

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: Nejde

Príspevok od užívateľa Sedo » 20 Jún 2007, 14:50

Robert?? napísal:Tak když už sme tu utoho tak bych se rád připoměl že mi peřestala fungovat registrace na méno Robert psal sem už adminovi ale nic.
Po poslední změně nastavení se za boha nemůžu přihlásit a když chci poslat heslo na email tak mi to píše něco o tom že sem aktivní a že mám kontaktovat správce nebo co za pomoc budu rád - nebo snad ona bájná cesura ??
Tuto by som rozstrihol forum :D
Roman Maďar napísal:D.A mimochodom, ak ti náhodou bude niekto poškodzovať tvoj majetok, alebo ubvližovať tvojim blízkim, či šíriť o tebe nepravdivé lži za účelom poškodiť ťa, ako budeš reagovať? Vyjadríš "nelibost" spôsobom no no, alebo mu rovno rozmlátiš hubu?
No tak to som zvedavi... Ale ked niektore veci si dotknuta osoba nevie pripustit, ze to ako sa prejavuje už ozaj hraničí s chrapunstvom, to chces ako potom riesit?

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 20 Jún 2007, 15:02

Určitě je ideální nejdřív střílet a až potom se ptát, ale jak to souvisí s omezováním uživatelů webu? Mám v tom vidět nějaké virtuální vězení?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Jún 2007, 22:06

Robert: Prijemny offtopic v Sedovej moderovanej teme. Konto je uz aktivne.

Užívateľov profilový obrázok
Robert
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 30 Jan 2007, 18:37
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Poděkování

Príspevok od užívateľa Robert » 20 Jún 2007, 23:06

etienne děkuji za pomoc .
Jinak promiňte ale navěděl sem kam to prskonout tady se mi to zdálo jako nejmenší zlo.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 21 Jún 2007, 08:02

Šeďo - tak už si zohnal to čelné sklo? Lebo všetko ostatné máš už offtopic... :wink:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 21 Jún 2007, 08:17

Luboš napísal:Šeďo - tak už si zohnal to čelné sklo? Lebo všetko ostatné máš už offtopic... :wink:
Luboši, tedy pardon, Ondreji, k čemu by mu bylo sklo? Nebo mu tam zloději nechali rám čelního okna?

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 21 Jún 2007, 09:05

Zlodeji mi tam nechali akurat črepiny z bočného skla.
OFFTOPIC OFFTOPICU

tatrafan

odtrh sviečok

Príspevok od užívateľa tatrafan » 21 Jún 2007, 10:47

:o Zdravím Vás páni. Mám na Vás jednu praktickú otázku. Ide oto že potrebujem vedieť aký je odtrh sviečok pri T613. Jeden môj známy my tvrdil že oni dávali na okresnom úrade vždy 2mm ????
Ďakujem vopred za pomoc. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: odtrh sviečok

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 21 Jún 2007, 11:11

tatrafan napísal::o Zdravím Vás páni. Mám na Vás jednu praktickú otázku. Ide oto že potrebujem vedieť aký je odtrh sviečok pri T613. Jeden môj známy my tvrdil že oni dávali na okresnom úrade vždy 2mm ????
Ďakujem vopred za pomoc. :wink:
0.9 mm

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 21 Jún 2007, 11:32

Ambiciózní tajemníček napísal:
Luboš napísal:Šeďo - tak už si zohnal to čelné sklo? Lebo všetko ostatné máš už offtopic... :wink:
Luboši, tedy pardon, Ondreji, k čemu by mu bylo sklo? Nebo mu tam zloději nechali rám čelního okna?
Ríšane, jsi si opravdu zcela jistý, že umíš správně používat to tlačítko "citovať"? :roll:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 21 Jún 2007, 11:35

Máme tu ďalší offtopic na odtrh sviečok :|

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných