POĎAKOVANIE

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

POĎAKOVANIE

Príspevok od užívateľa Erik » 29 Máj 2005, 11:27

Chceli by sme sa poďakovať organizátorom Tatra CK 2005 za perfektný priebeh akcie. Akcia bola velmi dobre zorganizovaná, program sa nám veľmi páčil. Preto ešte raz ĎAKUJEME.

Erik+Nikita+otatná posádka T613

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 29 Máj 2005, 11:52

Neni za čo, bratu. Rado sa stalo

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 29 Máj 2005, 11:57

Mojžo to ovladal myslou na dialku :)

Dakujeme Erik, viaceri sme sa spoznali. Bolo fajn :)

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 29 Máj 2005, 12:49

A ja musim podakovat, bo som moc milo prekvapeny priatelskou atmosferou a organizaciou akcie. Urcite nevynecham ziadny rocnik. :P

Nikita

Príspevok od užívateľa Nikita » 29 Máj 2005, 17:46

asi sa budem opakovat, ale ta sobota vo mne zanechala hlboke dojmy.bolo to perfektne, zvladli ste to dokonale.uz sa tesim na dalsi rocnik(aj ked to mozno nebude buduci rok), mozno tam nejaka Tatricka pribudne :D pozdravujem :D

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 30 Máj 2005, 11:27

Chtel bych podekovat organizatorum CK2005 za zajimave napady, zaludne otazky na checkpointech, no proste perfektni prubeh akce. Klobouk dolu pred prislusniky VB, kteri dobre 4 hodiny v nesnesitelnem vedru provadeli silnicni kontrolu vsech projizdejicich ucastniku. Ani se nedivim, ze nebyli ustrojeni presne podle predpisu :)

Tesim se na dalsi rocnik !

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Máj 2005, 11:29

Dakujem vsetkym za chvalu. Este by som sa rad opytal aj na MINUSY v akcii aby sa na pripadnom dalsom rocniku nevyskytli.

Takisto by som privital nazor na akciu tatrovackych "profikov" ako napr. Ondrej.

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 30 Máj 2005, 11:34

etienne:
minusy: mnoho jsem jich nepozoroval, fakt ne.
- Drobny problem byl s rezervaci ubytovani, ale to uz jsme si vyrikali ;)
- prijely jen 2 sestsettrojky a jedna T75, zbytek sestsettrinactky.
- vecer se to nejak rychle rozuteklo, ale chapu, ze se ten den nekteri ucastnici vraceli domu. Mozna by bylo dobre akci naplanovat na 2 dny.
- nestihl jsem si prohlednout hrad Cerveny Kamen :?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Máj 2005, 11:42

Drracer
- ubytko bola moja chyba nevsimol som si ze chces 2 noci :-(
- nuz toto nezmenim pozvane boli vsetky tatrovky ale 613 je zjavne najpopularnejsi model
- rozprchlo sa to hned po vysledkoch ale necudujem sa, mnoho ludi sa ponahlalo aj niekoko 100 km domov... tie 2 dni mozno...
- to ani nebolo planovane...

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 30 Máj 2005, 11:50

etienne napísal: - to ani nebolo planovane...
ja vim :)

Užívateľov profilový obrázok
Thomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 585
Dátum registrácie: 08 Dec 2004, 23:07
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Thomas » 30 Máj 2005, 12:12

603 jsem viděl celkem 3 kousky - černou, červenou a v Trnavě ještě modrou šilhavku.

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 30 Máj 2005, 12:15

to je fakt, mel jsem na mysli ty, ktere byly rano zaregistrovany na hrade.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Máj 2005, 13:02

Ono ja som dokonca napocital 4. Ale zalezi od toho kedy :-)

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 30 Máj 2005, 15:02

etienne napísal:...Takisto by som privital nazor na akciu tatrovackych "profikov" ako napr. Ondrej.
hm, za profika sa nepovazujem, ale moj subjektivny nazor a nejake postrehy napisat mozem..
treba si uvedomit, ze sa jednalo o prvy rocnik tejto akcie, takze organizatori mali narok na nejake drobne chybicky a preslapy (nechcem blizsie rozoberat), ktore im myslim kazdy rad prepaci, celkovo som vsak mal z akcie dobry dojem a zazil som aj vdaka nim pekny tatrovacky den,
obzvlast ocenujem vyber trasy, vedenej casto po vedlajsich cestach, ako aj uroven a vyber miesta jednotlivych prejazdovych kontrol (moznost navstevy muzea "audiotechniky?" , ako aj pamatnej izby Mozarta, ako aj originalny napad zinscenovanej kontroly VB s nekompromisne sa tvariacimi "prislusnikmi" - chybajucu ciapku, nezapnute sako, alebo gombik na koseli im radi odpustime kvoli praziacemu slniecku - tu uniformu som im naozaj nezavidel - ako aj Smolenicky zamok, zial zatvoreny. Trasa sa mi pacila tak, ze som si ju v nedelu skoro celu este raz sam presiel, teraz uz trocha sviznejsim tempom aj napriek este vyssim teplotam, ako v sobotu - chcel som vyskusat, ako sa mi podarilo odstranit niektore problemy s privodom paliva u mojej T603, ktora ma v sobotu trocha hnevala....
Obdivuhodna bola aj propagacia akcie v Trnave (Carlos?), zial vystava bola pre vacsinu ludi urcitym sklamanim - cakali "Tatraplany" a ine starsie Tatrovky - vid. nie najstastnejsie zvoleny obr. T97 na plagate - a zatial prisli "iba same seststotrinastky" - citat divakov...
uvital by som viacej aut z Ciech, niekedy snad lepsie dodrziavanie casoveho rozvrhu organizacie a mozno o nieco menej rozpacitu koncovku, aj ked napad s gulasom bol sympaticky,
trocha mi vadil aj stav niektorych zucastnenych aut, ale to je uz vec kazdeho z majitelov - ist niekam s autom na vystavu je aj urcity moralny zavazok - zatial ale asi nie je velmi z coho vyberat (neplati iba pre CK) - verim ale, ze situacia sa aj tu casom zlepsi...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Máj 2005, 15:14

Nedovoli mi na to reagovat :-)

Chcem podakovat v prvom rade za Tvoje chvaly, velmi si ich cenim a som rad, ze si napisal aj nejake nedostatky:

- co sa tyka uniformy toho "odmavaca zastavovaca" su 2 dovody preco nemal gombiky zapnute... 1- teplo a 2-hlavny... sako bolo male...

- Smolenicky zamok - uz na zaciatku pri planovani sme vedeli ze by nebolo mozne urobit aj prehliadku zamku a byt na bukovej pred 17:00... potom by sa akcia stala pre "zacestnych" dost nestihatelna

- propagaciu v Trnave a aj vsade inde bola moja praca - ci uz tlacova sprava, TA3, Slovensky rozhlas, Novy cas, alebo auto-moto magazin. Plagaty vsade naokolo Trnavy su vsak dielom Mata - ja som bol len sofer :-)

- ten vyber T97 sa aj mne s odstupom casu zda trosku prehnany aj ked uznajme, je to nadherne auto. V dalsom rocniku urcite vyberieme nieco ine.

- viac aut z Ciech - myslim ze nakolko vyhral prave D.A. je to priucka pre vsetkych ludi z CR - druhe a tretie miesto mohlo byt prave ich :-) Eda, btw preco si nedosiel ?

- koncovka sa mi nezdala rozpacita, akurat trebalo ludi usmernovat. A na druhej strane chceli sme. aby mali ludia viac casu na porozpravanie sa atd..

- stav aut, ano, s tymto suhlasim - avsak si majitelia urcite popozerali ine auta a zobrali inspiraciu :-)

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 30 Máj 2005, 18:07

Ja by somsa vyjadril k stavu aut (613tok):

ja si myslim a po debatach s učastnikmi sme sa shodli, že veľa ľudí používa tatru ku každodennému provozu anejaký ten oder alebo puchyre na kastli je normal.

Hlavne sme sa podaktorí spoznali a pokecali, nadviazali kontakty a vieme o sebe. To je podla mna hlavne :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 30 Máj 2005, 19:50

Kousak: Suhlas.

MarekK

Príspevok od užívateľa MarekK » 30 Máj 2005, 20:49

Ja akciu hodnotím velmi dobre čo sa týka organizácie. Možno by bol problém pre organizátorov ak by bolo 60aut(vyhodnotenie atd...).
Kvalita áut: Hrdza patrí k tatrovke neééé? Ale opláchnút si to aspon mohly.
Skorý odchod: Ja som musel íst po vyhodnotenení do TT na 1hod návštevu a potom cca 20km za olomouc na jednu oslavu 50-tky, na ktorej sa nachádzala aj moja polovička, domov sme prišli po 1hod v noci.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 31 Máj 2005, 06:11

Marekk: Dik.

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 31 Máj 2005, 08:28

Etienne: mam 13.6 statnice a tak jsem se rozhodoval az do konce jestli jet a nebo ne. Nakonec jsem teda nejel, ale volal jsem Sedovi. Je to krute, ale velice mi pomohlo, ze jsem nejel :-D dotahl jsem pres vikend do perfektniho stavu diplomku. Nicmene se tesim na dalsi rocnik!

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných