Tatra 613 o prototypy ?

Diskusia o výrobných číslach
Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 31 Jan 2008, 21:33

ladis, zdalo sa mi prilis zlozite vysvetlovat vladu Allendeho, vojensky puc a vsetko co nasledovalo. Ak to niekoho skutocne zaujima moze si to nastudovat. Nakoniec aj tak mam pocit ze tu je miesta komunita uplne opacne orientovana co zrejme priamo suvisi s predmetom ich zaujmu.

Ak ide o jednostranny pohlad, mas pravdu. Moj pohlad je pravicovy mozno dokonca krajne pravicovy ale v kazdom pripade obciansky a nie narodny :!:

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa ziza » 31 Jan 2008, 21:48

Podívej, Ergo, já Tě nic mazat přece nenutím. Jen jsem poznamenal, že bys to vykonat MOHL. Je roztomilé, že si tak důvěřuješ a za svými názory stojíš. Kdybys za nimi stál ne na tatraforu, ale někde na náměstí, jistě by se Ti tam sešlo dostatek frenetiků a Tvá osvěta by mezi soukmenovci došla patřičného ocenění. Tady - jak čtu - jsi politrukem veskrze nepřesvědčivým. Spíš jen blbě žvaníš.

Co teda s tou "tvojí" Tatrou? Levicově orientovanou. Koupíš? Nekoupíš?

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 31 Jan 2008, 22:33

ziza, som presvedceny ze treba stale pripominat zlocinnost rezimov ktore su postavene na takzvanom spaseni sveta a univerzalnej pravde...

Uprimne, asi si Tatru 613 nekupim...

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Palo » 31 Jan 2008, 23:27

Nakoniec aj tak mam pocit ze tu je miesta komunita uplne opacne orientovana co zrejme priamo suvisi s predmetom ich zaujmu
:D Na to si prišiel ako?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Luboš » 31 Jan 2008, 23:36

Ergo_sum napísal:ziza, som presvedceny ze treba stale pripominat zlocinnost rezimov ktore su postavene na takzvanom spaseni sveta a univerzalnej pravde...

Uprimne, asi si Tatru 613 nekupim...
Máš hodně zvláštní rozhodovací metody, opravdu ano. :roll:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa D.A. » 01 Feb 2008, 07:49

Ergo: Píšeš i na jiná fóra, že si předmět jejich zájmu asi nekoupíš? Jsi fakt exotika, ale nevadí ;-).

Ovšem: Šmahem shrnout všechny přispěvatele do jednoho vrecúška (levičáci), tím jsi u mne dost klesnul. Fuj! Já jsem tady zaznamenal jen jednoho (ač megažvanila), a pak ještě mladíčka právě odmaturovaného, který toho ale po upozornění naštěstí nechal a nadále přispívá jen k technickým záležitostem. Toho si u něj cením.

Všichni: Nějaký ten výše zmíněný Falcon by náhodou nebyl k mání? Samozřejmě mám na mysli pojízdný přiměřeně omšelý stav, pojezdit&zahodit, leštěnku nechci.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Feb 2008, 09:07

Ergo_sum napísal:ziza, som presvedceny ze treba stale pripominat zlocinnost rezimov ktore su postavene na takzvanom spaseni sveta a univerzalnej pravde...

Uprimne, asi si Tatru 613 nekupim...
:shock: Nikdy by mi nenapadlo, že na fore zameranom na Tatrovky sa bude preberať politická situácia 70-tych rokov na juhoamerickom kontinente s nadpisom " tatra 613 prototypy". Som presvedčený, že ani Pinochet, ani Allende nemali o existencii Tatra prototypov ani páru. Dokonca nenachádzam ani súvislosť medzi polititckými názormi tunajších prispievatelov a zmienenými prototypmi, či značkou, ako takou.Ničmenej myšlienka, že si Tatru nekúpiš, je mi čím dalej, tým sympatickejšia
:lol: dosť ma totiž znepokojuje myšlienka, že by sme podbné debaty viedli na niektorom tatrováckom podujatí, to mi nekonečné debaty o Tatrovkách a ich poruchách prichodia ovela zmysluplnejšie.
PS: Možno by mal webmaster zvážiť vytvorenie politickej sekcie v tomto fore :lol: , alebo sekciu " diskusné kuriozity", nepochybne by to bola jedna z najobsažneších sekcií.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 01 Feb 2008, 09:25

Roman, uz nebudes citat moje nazory a ani sa nemusis bat stretnutia, pre mna je tema Tatry 613 uzavreta.

Pekny den

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa D.A. » 01 Feb 2008, 10:13

S Ergem jsme to probrali v SS.

Romane, nevěřím tomu, že by se diskuze přenesla i na půdu skutečných srazů. Vyhánění lidí z fóra se mi nelíbí, toto opravdu není případ vypatlaného výše zmíněného týpka, ani svého času "pana 600". Ovšem tvůj návrh na zřízení sekce Vyhraněné nesnášenlivé politické postoje vítám a podporuji. (Jenom doufám, že naši milovaní matfyzáci nezakomponují do profilu povinné zaškrtávací políčko s hodnotami krajní levice/levice/tzv. střed/pravice/ultrapravice). To bych zdrhnul taky :-).

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa miloš » 01 Feb 2008, 12:13

Jaké vyhánění, vždyť se vyhnal (doufám nadobro) sám! :shock:
Kdyby přemýšlel jako homo sapiens sapiens roku 2008, nemohl by ani pomyslet na to, že by si přál smrt lidí jen kvůli jejich politickému přesvědčení, barvě pleti, nebo náboženskému vyznání.

Užívateľov profilový obrázok
Robert
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 30 Jan 2007, 18:37
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Robert » 01 Feb 2008, 16:48

Tak Ergo_sum tu už končí ?
No né že by mi to vadilo vždy když sem si četl jeho moudra byl sem lechce nervózní.

martin h

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa martin h » 01 Feb 2008, 17:29

I když je tohle vlákno o prototypech a probíhá zde politická diskuze mám dotázeček na jednu T613 viděnou ve filmu a nechce se mi prohrabávat již zapomenuté diskuze které by byly vhodnější. Snad to nebude moc vadit. Minulý týden jsem viděl film "Hazard" z roku 1978 na kanálu CSFILM. Jezdili v něm jako ředitelskou T613 oranžové barvy - neví o ní někdo něco bližšího? Mě zaujalo to, že nebyla černá jak bych předpokládal.

martin h

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa martin h » 01 Feb 2008, 18:58

Pardon, film se jmenuje "Hrozba."

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 o prototypy ?

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Feb 2008, 19:46

D.A. napísal:S Ergem jsme to probrali v SS.

Romane, nevěřím tomu, že by se diskuze přenesla i na půdu skutečných srazů. Vyhánění lidí z fóra se mi nelíbí, toto opravdu není případ vypatlaného výše zmíněného týpka, ani svého času "pana 600". Ovšem tvůj návrh na zřízení sekce Vyhraněné nesnášenlivé politické postoje vítám a podporuji. (Jenom doufám, že naši milovaní matfyzáci nezakomponují do profilu povinné zaškrtávací políčko s hodnotami krajní levice/levice/tzv. střed/pravice/ultrapravice). To bych zdrhnul taky :-).
Máš pocit, že som niekoho vyháňal ? :shock:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných