Tatra 613-2 k dispozicii???

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa Maxono » 29 Okt 2009, 20:59

Su27: veľké zachovalé auto v ktorom je radosť jazdiť, to znie dobre, rozpíš sa prosím do SS alebo priamo na fórum o aké ide.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa vasa26 » 31 Okt 2009, 10:23

(((Su27--- inak.. mozem Vas vsetkych ako tu ste ubezpecit, ze v sucastnej dobe nemam osobne ambicie na kupu ziadnej Tatry, mam k dispozicii celkom velke zachovale a vykonne auto, s ktorym je radost jazdit. Tym Vas nechcem nastvat, len vylucit nejake moje zmluvanie ceny, ktore tu bolo mierne naznacene 8))))
(odpověd na cíítaci)
Tááááák ... konečně, mě to jen těší ,když auto neni pro radost a je s nim radost také jezdit.(celoročně-kdykoliv,kamkoliv,za sucha, sněhu v deště,kdykoliv se zamane) :D Su27 dobre napísané :D pro některé velké Fan-(natic)-oušky Tatrováky k zamyšlení :idea: podle toho jak tvou větu každy jedinec přijme ,pozná velikosť tatra-nádoru na svém mozku. :idea:

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa jack » 31 Okt 2009, 11:27

Čoveče Vaso kdy se u Tebe nastal ten zlom :?: Ještě před několika měsíci na webu TCC byl z Tebe zarytej "tatrovák", badatel, nadšenec (sám jsem si z toho dělal prdel :mrgreen: ) aspoň takovýho jsem Tě vnímal...jak se člověk ze dne na den mohl dostat z fáze číslo 1, do fáze číslo 2 mrzouta na tatřeny plivajicího - člověk typu Radinko, Ergo-sum, nebo tak nějak si Ti dva, na které si namátkou vzpomínám, říkali...to mi hlava nebere. Admini sorry za off-topincu :wink:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa vasa26 » 31 Okt 2009, 13:16

jack napísal:Čoveče Vaso kdy se u Tebe nastal ten zlom :?: Ještě před několika měsíci na webu TCC byl z Tebe zarytej "tatrovák", badatel, nadšenec (sám jsem si z toho dělal prdel :mrgreen: ) aspoň takovýho jsem Tě vnímal...jak se člověk ze dne na den mohl dostat z fáze číslo 1, do fáze číslo 2 mrzouta na tatřeny plivajicího - člověk typu Radinko, Ergo-sum, nebo tak nějak si Ti dva, na které si namátkou vzpomínám, říkali...to mi hlava nebere. Admini sorry za off-topincu :wink:

Já na Tatry neplivám, mám tu značku také moc rád (dokonce jí i reprezentuji ve filmech atd.). U Tatry si bádám soukromě, už ne veřejně, hodně věcí historie typu 613 jsem objasnil, odhalil našel a i propůjčil na různé weby a lidem což neni vždy správné. Až by se někteří divili co jsem zažíval při pátrání po cenných kusech T613. Teď studuji (bádám) kam vede koníček, který se zvrhne až k sektářství. Poznal jsem moc zajímavých lidí co tatry dělají celý svůj život ve větším množství.. a i oni sami přiznají, že samota je hrozná a neni dobré se zaměřovat na, v tomhle případě, jedinou značku (věc). Jsou i cenější věci a to je rodina a přátelé (o někoho se opřít) navíc v nejlepším se má přestat, aby bylo zítra na další bádání. Pak jsem poznal i lidi takzvané "Znojemské" (rychlokvašky) co včera o Tatře nevěděli a dnes jsou 100% Tatrovkáři. Prostě sranda. Koukal jsi, jsem zase na TCC v členech aniž by jsem se o to někoho prosil. Některým lidem fakt nerozumim :D

odpovídal jsem-Admini sorry za off-topincu :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Su27
Diskutujúci
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 04 Jún 2009, 22:50
Tatry, ktoré vlastním: zatial len tu Francomkovu T613-2...
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa Su27 » 31 Okt 2009, 13:52

vasa26 napísal: Tááááák ... konečně, mě to jen těší ,když auto neni pro radost a je s nim radost také jezdit.(celoročně-kdykoliv,kamkoliv,za sucha, sněhu v deště,kdykoliv se zamane) :D Su27 dobre napísané :D pro některé velké Fan-(natic)-oušky Tatrováky k zamyšlení :idea: podle toho jak tvou větu každy jedinec přijme ,pozná velikosť tatra-nádoru na svém mozku. :idea: ...
:) .. az teraz som pochopil, ze sa ta veta da vysvetlit aj trochu inak, ako som to povodne myslel, takze mala oprava:
mozem Vas vsetkych ako tu ste ubezpecit, ze v sucastnej dobe nemam osobne ambicie na kupu ziadnej Tatry.(bodka) A mam k dispozicii celkom velke zachovale a vykonne auto, s ktorym je radost jazdit. Tym Vas nechcem nastvat, len vylucit nejake moje zmluvanie ceny, ktore tu bolo mierne naznacene 8)

skor ma zaujima, ci si myslite, ci je ta suma 120.000 za to normalna, ako to tu bolo naznacene, alebo je skor normalne, ked nam to trochu pohlo zo zlcou :)

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 31 Okt 2009, 17:54

nuž je zbytočné polemizovať o cene, v konečnom dôsledku aj tak rozhodne pomer dopyt-ponuka, žlčou mi to nepohlo, po tak dlhom čase , strávenom v "tatrakomunite" ma už máločo vyvedie z miery :-))))

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa vasa26 » 31 Okt 2009, 19:33

Pozor na mě :lol: :lol: :lol: Jak jste si někteří všimli, objevila se zde opět ikona uživatele Vasa26. Po neblaze špatných zkušenostech s touto pravděpodobně duševně ne zcela zdravou osobou Vás chci upozornit, že tento uživatelský účet je nadále a nadobro zablokován a ani v nejmenším se nepřemýšlí o tom, že by tato "osoba" byla přijata opět mezi nás. Jeho bývalý účet se zde objevil pouze pro navrácení témat, která založil a jeho vymazáním, se přestaly objevovat v seznamu diskusí, což vzhledem ke snaze ostatních uživatelů považuji za nefér, neboť by tím zmizela fůra nádherných archivních fotek především od Michaela, ale i dalších jiných. Jiná snadnější forma technicky vyřešit tuto skutečnost se bohužel neobjevila. Proto žádnou paniku, uživatel Vasa26 zde již nadobro skončil a je celkem jedno co pořvává na sousedním spřáteleném Tatrawebu.
Ps.: Samota je hrozná.... (copirajth Milouš Bukáček)

další materiál pro můj archív mladého badatele- Admini sorry za off-topincu :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Tatra 613-2 k dispozicii???

Príspevok od užívateľa vasa26 » 31 Okt 2009, 20:46

Je to divné ale na TCC jsem bez mého souhlasu ,kdopak zneužil můj nick a profil dnes?? :idea: fakt ubohý :cry:
Admini sorry za off-topincu :wink:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných