Spínací skříňka T700

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Spínací skříňka T700

Príspevok od užívateľa Eda » 20 Okt 2008, 14:02

Souhlasím, bez legrace, seřízená a udržovaná tatra je zcela bezproblémová na ovládání.

Měl jsem na čtverrce jestě jeden bonus - a to automatickou impregnaci obuvi. Mnohokráte mne to velice potěšilo.
Asi jednou týdně mi z řízení, přesně doprostřed špičky levé boty vytekla přesně odměřená dávka zelené vazelíny.
Stačilo potom rozleštit a kožená botka byla jako ze žurnálu. Káplo dost vazelíny na to, aby se dalo nanést i na druhou botu.

Škoda, že už to auta se servem nemají. Ten servoolej by mohl být taky super!!!

No nebylo to vhodné na semiš

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Spínací skříňka T700

Príspevok od užívateľa radek » 20 Okt 2008, 19:21

Auta ze servem první generace náhodou umí rychlostí blesku nakonzervovat nejen obě boty, ale i podlahu a přilehlé dutiny vysoce kvalitním a super vzlínavým olejem OT-HP3, a to velmi kvalitně. Radost šoférů většinou nezná mezí a tito dotčení lidé byli velmi rozezleni modelovou inovací "M", která kapalinovou část řízení přesunula z kabiny pod podlahu vozu, neboť se od té doby museli o svou obuv starat výlučně sami.....

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Spínací skříňka T700

Príspevok od užívateľa D.A. » 27 Okt 2008, 01:19

Nakonec jste na to přišli sami. T613 (až -3) má pedály umístěny naprosto správně, jen zbytek planety se trochu pominul. Pouze u T se mi nikdy nestalo, že bych nechtě zašlápl 2 (nedejbože všechny) pedály naráz...

A jestli je spojka "moc" vpravo? Vždyť ji použiju jednou za uherský rok a umožňuje to relaxaci levé nohy v jiných autech nevídanou.

Jen s Mojžem můžu bez výhrady souhlasit. Celé dobré.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných