Offtopic - Rajský plýn LPG

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 12 Apr 2008, 13:07

Este taka drobnost, ak idem ja na pohreb, svadbu atd. tak tam idem preto ze mam k zucastnenych urcity vztah! V ziadnom pripade ma nezaujima clovek co robi konkretny obrat a ani co pri tom rozprava.

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa peterzz » 12 Apr 2008, 19:52

To Ergo: co sa tyka politiky mas pravdu,ale o tom sa uz hovorilo dost a dost,na politiku nadava kazdy,ale na cirkev nie,lebo su vsetci pokakany a potom by museli vela zaplatit na odpustkoch aby mali "ciste" svedomie ako viera a cirkev kaze...
No a ci si na svadbe alebo na pohrebe pribuzneho - poviem to konkretne:ked zomrel moj starky,tak starka zaplatila fararovi poplatok (povinny) aby sa panko vobec zmienil na nedelnajsej omsi o tom,ze odisiel jeden z clenov jeho cirkvi,povedal par dojemnych slov a potom sa znovu venoval svojim vopred pripravenym dristom v ktorych reagoval na situaciu u nas a vo svete a samozrejme nezabudol pripomenut koho presne maju ludia volit,lebo len 1 strana je spravna,tak rozhodol boh a tak to je... :cry:

Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 12 Apr 2008, 20:42

Takze takto : Milos Bukacek a ini :

Ja nikomu svoju vieru nevnucujem, ved Pan Boh ma rad vsetkych...
Ked sa niekto necitlivo vyjadri o Jezisovi, dovolim si poukazat na to, ze je to podla mna dost despektne, a trochu sa ma to dotkne. Nieze by som mal voci tomu cloveku nenavistne pocity, to nie... Sam som bol dost rokov neveriaci. O tom to nie je.
Ad karikatur Mohameda... Ano, byvam tuna. A bolo to super ! LEBO : Ty vy****** muslimi tu robia taky bordel, ze si to neviete predstavit ! A zato, ze dani su dost neveriaci, tak sa im to dost necha.
Vydobijaju si specialne zakony pre seba a tak. Dokonca niektori dani konvertuju na islam :O
Uplne suhlasim, ze viera je osobna vec, a preto by sa viera a politika nemala miesat dokopy. Nicmenej je to ale jasne, ze tu v Europe mame vybudovanu spolocnost na krestanskych principoch, a preto by sme si to mali trosku vazit, preto prave aby nas nezvalcovali muslimovia, alebo ini.
Clovek, ktory si da na auto "Jezis zije", podla vas je nebezpecny, alebo demagog ?
Mozno je to zly vkus, ale ze by sa z toho mal robit posmech, hmm.. no...
Ale robte si posmech, ked chcete... Ja som len poukazal na to, ze niet na to dovodu...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Apr 2008, 20:58

stastnytatrovak napísal:Takze takto : Milos Bukacek a ini :


Clovek, ktory si da na auto "Jezis zije", podla vas je nebezpecny, alebo demagog ?
Mozno je to zly vkus, ale ze by sa z toho mal robit posmech, hmm.. no...
Ale robte si posmech, ked chcete... Ja som len poukazal na to, ze niet na to dovodu...
Sorry, ale duvod bohuzel JE !!! Ten clovek si nic jineho nez posmech nezaslouzi.
Otazka je jak to vubec mysli.Kdyby to bylo tady ve Spanelsku, tak se to da lehce pochopit a prenest na sebe, nebot Jezis je zde normalni jmeno-Jesus a stejne tak zenske jmeno Belén- coz neni nic jineho nez Betlém....

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Apr 2008, 21:02

Mluvim o beznych krestnich jmenech.

Užívateľov profilový obrázok
Krieg
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 21 Mar 2008, 10:02
Tatry, ktoré vlastním: 613, 600, 603-2, 805, 57b, 75
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Krieg » 12 Apr 2008, 21:08

Komunismus, fašismus, křesťanství a jiná náboženství a ideologické směry jsou stejná zhovadilost, díky které se jejich představitelé a ideologové dostali ke korytům a k majetkům. Dělajíc z lidí nemyslící ovečky, je mohli křesťanští papaláši naprosto beztrestně odrbávat a ještě se nechat obdarovávat. Copak se z toho lidstvo nikdy nepoučí...
Jsme civilizovaní lidé a měli bychom držet pospolu a bránit se té muslimské hrozbě. Né se řezat navzájem kvůli těmto ideologiím.
Ten nápis klidně mohl být jen nějaká recese. Kolik idiotů a blbečků, kteří nic kloudného neumí, má dnes potřebu na sebe upozorňovat příšerným vzhledem, negramotností či podobnými výkřiky...

Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 12 Apr 2008, 21:12

Ano, cirkev nema za sebou vzdy prave tu najlepsiu historiu. Podla mna ke ROZDIEL medzi crikvou, a Bohom.
Lebo Boh je len jeden, a cirkev, to su ludia, nic ine. Cize su tam "dobry" ludia, a aj "zli", to je jasne..., Treba to brat tak s prehladom. My 2 cents ;)

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 13 Apr 2008, 11:54

Kua chlapi, tak začínam mať pocit, že boh/allah, je dobrý mechanik, či čo???Ved nech si každý napíše na auto, čo len xe, ale mne nech nikto nebráni sa zasmiať na čom chcem ja. Už len to nám chýba, aby sa priaznivci zn. Tatra začali diferencovať na náboženskom, či politickom princípe, huh. Ved len toť nedávno tu jedného pacienta takmer kameňovali, za to, že obdivuje Pinocheta, další pacient nemá problém neznámeho označiť za podvodníka, kua fakt ste na práškoch? Etienne to aby si tu zriadil samotku :-)

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Radinko » 14 Apr 2008, 10:47

peterzz napísal:...A som tvrdo proti neutralnemu postoju ku nabozenstvu - ked sa nam od detstva vnucuju nezmysly o viere a vsetko je to navyse platene z dani nas vsetkych s tym nesuhlasim ! Ked som bol v kostole (na svadbe,pohreboch pribuznych...) a pocuval tie kydy ktorymi farar oblbuje veriacich - bolo mi z toho vazne zle...
Zaujímavé, a pritom si sa zachoval ukážkovo neutrálne (nesúhlasíš-počúvaš-je ti z toho vážne zle). Prečo si nebol v tom kostole TVRDÝ? Išlo to celé predsa aj z tvojich daní? Skutek utek.

Len na okraj - Ježiš sa píše vždy s veľkým "J", lebo je to krstné meno osoby. Skús si nabudúce spomenúť na 1. triedu ZŠ, tam nás to učili: Mama má Emu. Správne je síce aj: Mama má emu, ale to by bolo asi na hodine prírodopisu. Na tomto príklade si to ľahko zapamätáš.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Radinko » 14 Apr 2008, 11:03

Ergo_sum napísal:... Nerobi sa ti podobne zle aj pri obcianske svadbe, ked sleduje napriklad starostu o ktorom viez ze ma prsty v spine...?...
Mne osobne sa robí najviac zle vtedy, keď niekto, kto má "prsty v špine" poučuje o morálke.
Ozaj, kedy ideš najbližšie s vozidlom na STK? Aha, ty nechodíš a nechápeš prečo všetci ostatní chodia a podporujú tú úradnícku mašinériu. Ty si len trochu namočíš "prsty do špiny" a je to - protokol z STK je na svete.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Apr 2008, 11:17

(c) Skolkaportal

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Apr 2008, 17:48

Radinko, cital si co napisal... ja som cisto len popisal fakt, nemam vo zvyku moralizovat nakoniec kazdy clovek ma svoje mantinely svedomia...

Osobne necitim ziaden moralny problem ked mam moznost vybavit STK, EK, atd... Pomohol som aj vela kamaratom a tiez som nemal pocit ze by mali moralny problem :-)

P.S. Neviem preco ludom viac vadi ak sa o tom rozprava verejne, ak je to potichu je vsetko v poriadku :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 14 Apr 2008, 19:14

Ergo_sum napísal:Osobne necitim ziaden moralny problem ked mam moznost vybavit STK, EK, atd... Pomohol som aj vela kamaratom a tiez som nemal pocit ze by mali moralny problem :-)P.S. Neviem preco ludom viac vadi ak sa o tom rozprava verejne, ak je to potichu je vsetko v poriadku :mrgreen:
Je to len slepá závisť lebo iní si to vybaviť nevedia, oni si hrabú na inom piesočku.ˇVeď sme ľudia nie? A nechcem tu počuť že je tu niekto bez viny.... 8)

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Apr 2008, 19:48

Robo Hanák napísal:Veď sme ľudia nie? A nechcem tu počuť že je tu niekto bez viny.... 8)
Lubos je iste jediny :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa peterzz » 14 Apr 2008, 22:35

Radinko napísal:
peterzz napísal:...A som tvrdo proti neutralnemu postoju ku nabozenstvu - ked sa nam od detstva vnucuju nezmysly o viere a vsetko je to navyse platene z dani nas vsetkych s tym nesuhlasim ! Ked som bol v kostole (na svadbe,pohreboch pribuznych...) a pocuval tie kydy ktorymi farar oblbuje veriacich - bolo mi z toho vazne zle...
Zaujímavé, a pritom si sa zachoval ukážkovo neutrálne (nesúhlasíš-počúvaš-je ti z toho vážne zle). Prečo si nebol v tom kostole TVRDÝ? Išlo to celé predsa aj z tvojich daní? Skutek utek.

Len na okraj - Ježiš sa píše vždy s veľkým "J", lebo je to krstné meno osoby. Skús si nabudúce spomenúť na 1. triedu ZŠ, tam nás to učili: Mama má Emu. Správne je síce aj: Mama má emu, ale to by bolo asi na hodine prírodopisu. Na tomto príklade si to ľahko zapamätáš.


Nemam dovod byt v kostole "TVRDY" svoj nazor mam davno vytvoreny a veriaci ludia taktiez.Bojovat proti svetu a veternym mlynom necham na -nastrocnych.Kazdopadne na vylevy veriacich snaziacich sa vnucovat svoju pravdu budem reagovat vzdy.A ten tvoj "skutek-utek" si nechaj pre radikalnych a znudenych,na organizovany "odboj" nemam cas a chut,ale ak by si nejake hnutie odporu rozbehol,mozes ratat s radovym clenom,vedenie si vsak musis zastresovat zo svojich zdrojov...
A z prvej triedy si nepamatam vela veci,ako vidis,diakritiku som uz tiez zabudol,takze sa nevzrusuj...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Luboš » 14 Apr 2008, 23:10

To je zvláštní názor, myslet si, že někteří lidé nepodvádí a nekradou jenom proto, že to nedokáží. Já vám to neberu, ale připouštíte také eventialitu, že to mohou být prostě jenom SLUŠNÍ lidí, kteří se takhle chovat nechtějí? :roll:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Apr 2008, 23:48

nemalujes si to Lubko prilis moc cernobile? Stary dedko kdyz ted neprojde STK tak si dalsi podplati. Driv bohuzel hned odhlasil auto....bohuzel... dnes uz vi co a jak, nastesti.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Apr 2008, 00:17

A pokud jsi Ty Lubko Balcare slusny clovek, pujdes si hned zitra udelat pretestace na sva historicka vozidla, abys nepodvadel......

eda___

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa eda___ » 16 Apr 2008, 22:23

Jo jinak nemam nic proti jezisovi ani zigulum. Me to pripadalo jako takova obskurni srandicka.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Offtopic - Rajský plýn LPG

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 16 Apr 2008, 22:28

eda___ napísal:Jo jinak nemam nic proti jezisovi ani zigulum. Me to pripadalo jako takova obskurni srandicka.
A predpokladám, že to je všetko, čo vieš o swingu :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných