Búračky

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
D. A.

Re: Búračky

Príspevok od užívateľa D. A. » 17 Jún 2008, 06:08

Havrlo, ty případy jsou od počátku známé a hojně publikované... Raduješ se nad vlastním prozřením??

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Búračky

Príspevok od užívateľa Radinko » 19 Jún 2008, 18:49

Piatok 21.Marec 1997 10:20
Tatrovka už zrejme doslúžila

Lučenec 21. marca (TASR) - Vzorne sa tu o mňa starajú a vytvárajú mi priam rodinnú atmosféru. Ani sa mi nebude chcieť odtiaľto odchádzať. V rozhovore so spravodajcom TASR to dnes ráno na nemocničnom lôžku povedal košický primátor Rudolf Schuster, ktorý sa vo štvrtok zranil pri dopravnej nehode za obcou Podkriváň v Detvianskom okrese.

Dodal, že pri nehode utrpelo aj vozidlo Tatra 613, ktoré pôvodne vozilo Ivana Gašparoviča ešte vo funkcii generálneho prokurátora ČSFR a neskôr predsedu Ústavného súdu SR Milana Čiča. Hádam mi už teraz poslanci Košíc dajú súhlas na zakúpenie nového auta, s obviazanou hlavou žartovne komentoval R.Schuster situáciu, ktorá súvisí s vbehnutím tatrovky do priekopy. Primár traumatologického oddelenia Nemocnice s poliklinikou (NsP) v Lučenci MUDr. Tibor Mihalovič uviedol, že pacient s ľahkým otrasom mozgu a tržnou ranou na hlave sa už podrobil všetkým vyšetreniam a podľa ich výsledkov možno predpokladať v najbližších dňoch jeho prevoz do Košíc. Budeme mu odporúčať aspoň dvojtýždňové doliečovanie v domácom prostredí, dodal MUDr. T. Mihalovič. Milan Španír cs .

http://mesto.sk/prispevky_velke/detva/t ... 6000.phtml

Užívateľov profilový obrázok
613krakenn
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06 Máj 2008, 20:36
Tatry, ktoré vlastním: Mam 2 chromky jedna je po kompletnej GO a druhu to este len caka,jednu bordovu 3 a stvorku zelenej metalizy
Bydlisko: Presov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Búračky

Príspevok od užívateľa 613krakenn » 19 Jún 2008, 19:54

Neviem no ,fotky sice nemam ale v jednu noc na silvestra ked oco robil este taxikara tak prechadzal cez zeleznicne priecestie ktore ukazovalo bielu . isiel asi tak 50 ked uz bol pred kolajnicami ked v tom vybehol zo zatacky vlak . bola poladovica a na richlo uvazoval ci ma brzdit alebo pridat. Nerozhodol sa ani pre jedno nechal vsetko tak a cakal na naraz. mal obrovske stastie ze to napiekol rovno do kolesa vagonu a nie pred neho alebo pod neho inac by som uz dnes nemal oca.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných