Dalsi Ukradena Tatra!!!!!

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 21 Feb 2007, 11:30

Nikam na to nechodím..... čeština jest jazyk krásný a velmi rozmanitý a i v technické diskuzi jej lze použít mnoha způsoby. Tak proč tak neučinit, že, zejména když vidím jak kvalitní čestinou nás tu obšťastňuje třeba ten "JUDr. Johny z posilovny"......

fencl.tom

Príspevok od užívateľa fencl.tom » 23 Feb 2007, 19:25

tak kdyz jste tak jednoduchy a snad i pripitomely panove ,,tatrovaci" tak pozorne CTETE-v prvni rade se pan Zacek ktery ma u svych prispevku na obrazku tu detskou hracku XJ a jeho prispevky byvaji velmi,velmi trapne jaksi zapomel zminit ze MOJE auto stoji v servisu SVA v Sobehrdech!!!!dnes jsem byl na nasem oddeleni Policie a spolecne jsme dospeli k velmi zajimavym zaverum-byl porusen nekolikrat zakon,MOJE auto nemel kdo co odvazet protoze nebyla vylepena vyzva-auto zmenilo majitele,dolozeno kupni smlouvou a zmenilo i misto stani tudiz spadalo i pod jiny okrsek MP.Panove z SVA se vubec neobtezovali me kontaktovat ackoli jsem jim po odcizeni vozu daval v.c. MEHO vozu atd...dale doslo k nekolika dalsim pochybenim na strane mesta,odtahova firmy atd...Jestlize se po dohode s mym advokatem ktereho pripad velmi zajima obratim na soud bude na konci stat nekolik zodpovednych lidi za tento pripad ktera v nasich radach zatim jiste nema obdoby!!!Takze zaver je ze se v nasi republice zacinaji LEGALNE KRAST AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Timto se zde na tomto webu loucim a na zaver si dovoluji rict ze vetsina z vas me docela zklamala...Tomas Fencl

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 23 Feb 2007, 20:38

Tak když už ses na to rozloučení zaregistroval, docela bych uvítal i příspěvek č.2, kde se dovíme jak to tedy je. Zatím stojí tvrzení proti tvrzení, takže není jasné, zda-li se zde "auta legálně kradou" nebo nikoliv.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 23 Feb 2007, 21:25

No nazdar Tomáši, copak se děje, irituje Tě snad obrázek mého sekundárního přibližovadla pro denní provoz? To si tak neber, až vyrosteš, třeba si taky koupíš Jaguara, místo shnilého skeletu T613S. Jinak gratuluji, konečně neanonymní, že by jsi nám dospěl v muže, či Tě už hromadění vrakoidních T613 (aktuální stav sbírky 6 či 7 kusů, nemýlím se?) omrzelo a jdeš "do sebe"?

Tož věz, že pánové z SVA neměli pražádnou potřebu Tě konktaktovat, proč taky, koupili zcela legálně na vrakovišti mimo jiných potřebných komodit též dva vraky T613 na ND, zaplatili za ně a odvezli si je. Jeden byl holt nabořený, zežraný a bílý. Že se na to vrakoviště dostal údajně neoprávněně (jak nám tu tvrdíš), je věc úplně jiná, vzniklá patrně pochybením jeho dřívějšího majitele, či pořádkových orgánů města. A pozdravuj kolegu právníka JUDr., snad tu školu někdy dodělá (tedy až udělá zkoušky alespoň z českého jazyka)....... Wink

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 23 Feb 2007, 21:56

Tomáši, kdybys nám raději místo invektiv sdělil, jak to podle tebe vlastně bylo.

Zatím jsem pochopil, že jsi vrak na území města měl a že ho město odklidilo a následně prodalo. Ty tvrdíš, že formálně nebyl úklid v pořádku, páč na něm nebyla ta žlutá nálepka či co. I kdyby, tak je to chyba města a ne pánů ze SVA, ne?. Mělo auto platnou pojistku, STK a ME?

Nicméně, tak i tak, příznivou zprávou je, že se T613 nekradou na díly. Město má jen snahu odstraňovat vraky ze svých silnic.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 05 Mar 2007, 09:06

Ještě se naposledy vrátím k tomuto tématu, máte tu "další velmi velmi trapný příspěvek od někoho, kdo má dětskou hračku XJ" (s intelektem Tomáše Fencla těžko soupeřit, myslím že se tomu říká závist, ale co, je to wurst :wink:), níže uvedené obrázky tak nějak podají představu, jaká že naleštěná a jedinečná T613 do toho parkoviště v Praze od května do prosince vrůstala a že bylo přímo svatokrádeží, když se ji magistrát pokusil odstranit........
Prílohy
FENCL_lepidlo_po_vyzve.jpg
Sklo předních dveří u řidiče - lepidlo po vylepené výzvě k odstranění vraku....
FENCL_utesneni_dveri.jpg
Asi do té limuzíny foukalo, ale elektroizolační páska, ta dělá divy...
FENCL_P_bok.jpg
To je taky ten "promáčklý" bok...
FENCL_pricka.jpg
Prostor motoru....
FENCL_mot.jpg
Motor jako takový, zespodu to ani vyfotit nešlo, jaká vrstva oleje tam je, bude třeba se poradit s fotografem, jak se fotí černá věc v černé tmě.....
FENCL_predek.jpg
Námět pro budoucí výrobce náhrad oranžových předních blinkrů....
FENCL_P_bok_2.jpg
Pravý bok - ten "promáčklý"...

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 05 Mar 2007, 09:23

Radku teda tomu sa povie detektivna praca.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 05 Mar 2007, 09:46

Krásný kousek.... tak ten odtah byl asi dražší než celý tento vrak.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 05 Mar 2007, 09:50

Nejvíc mne pobavilo, jak toho špičkového advokáta velmi zajímá tato kauza, zřejmě se v ní točí velké peníze (už soudě podle toho, že jde o drahé a vzácné vozidlo) nebo se na ní dá udělat jméno (mediálně vděčné téma).

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 05 Mar 2007, 09:55

ježkovy voči, taková kurva, ješte bych magistrátu dal vrecko kaféčka, za to, že mě by ušetřili práci za likvidaci.... jo holt pravý veteránismus žije :lol:
apropó zmínka XJ, tož krasný stroj, ja mam v pácu XJS nemá ho někdo vocu :?: d?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 05 Mar 2007, 10:10

má.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 05 Mar 2007, 10:11

má.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 05 Mar 2007, 10:19

Já nemám, páč se do toho nevejdu :cry: , musel jsem zůstat u sedanu....

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 05 Mar 2007, 10:37

já se svejma 2 metrama mám taky problém ale nedám se tím odradit :wink: má te s tím zkusenost at nekoupím krám???????????

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 05 Mar 2007, 10:40

Co je to tam prirobene na tom motore ?!

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 05 Mar 2007, 10:41

Jestli máš 2 metry,tak ho nekupuj.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 05 Mar 2007, 10:43

etienne napísal:Co je to tam prirobene na tom motore ?!
Plyn asi poznáš,ne? co máš na mysli?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 05 Mar 2007, 10:52

Milos: Poznam ale na t613 som ho este nevidel :-) Vseobecne som mal za zivot len jedno auto na plyn a som rad, ze je prec :-) Ale nebudem tu zase startovat flamewar LPG vs. benzin takze nic :D

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 05 Mar 2007, 10:57

michal olejko napísal:já se svejma 2 metrama mám taky problém ale nedám se tím odradit :wink: má te s tím zkusenost at nekoupím krám???????????
vevnitř je místa dost,ale musíš se tam blbě soukat. V Jaguáru kámošovi řekli,že s tím 12-ti válcem nemá jezdit přes 200,jinak ten motor oddělá.Ale s bodovým systémem ta raketovým vzestupem počtu radarů by Tě tohle taky nemuselo odradit.Příjemné svezení,ale možná budeš zklamán,neboť dobře servisované Mi jede líp.

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 05 Mar 2007, 11:04

jel jsem s tím, ale co mne zarazilo byla líná akcelerace... tak jsem nevědel jestli je to konkretní exemplář či co, hlavně mám obavy ze zavad typu elektronika atd, páč pak si člověk koupí hajzla a co pak stím, tak právě bych potřeboval ,někoho kdo stím už jezdí a ví kam šáhnout,,,,

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných