Ukradnuta Tatra

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Djss
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 15 Júl 2006, 18:57
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A r.v 1936
Bydlisko: Detva
Kontaktovať užívateľa:

Ukradnuta Tatra

Príspevok od užívateľa Djss » 30 Nov 2006, 20:17

Zdravim.Velmi ma mrzi ze vam zmizla Tatra 613.Mozno sa my budete smiat ale co teraz napisem je pravda.jednemu chlapikovy ukradli auto no a chcel vediet kde sa nachadza tak zavolal jednej znamej vestici a tamu presne povedala miesto a auto sa skutocne naslo ako povedala!neviem ci by pomohla aj teraz ak neni rozobrata

Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 30 Nov 2006, 20:29

Ale iste, treba to skusit... Ak nie je prilis draha, urcite niekto ma take schopnosti...
To ma vobec nenapadlo. Dobry napad :) AK nechce za to neviemkolko $$$$$.

Užívateľov profilový obrázok
Djss
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 15 Júl 2006, 18:57
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A r.v 1936
Bydlisko: Detva
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ukradnuta Tatra

Príspevok od užívateľa Djss » 30 Nov 2006, 20:35

Vraj zobere kolko jej date a nema taku poziadavku ze kolko musite dat.Ak by mal ten nestastny majitel Tatry zaujem skusit vesticu mozem skusit zohnat tel.cislo.Len treba dat vediet!

Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 30 Nov 2006, 20:39

To znie ako spravny clovek.. Ja by som to Sedovi odporucil skusit, nema co stratit :(

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 30 Nov 2006, 20:59

No asi veštica robila aj do kradnutých áut. :) Ja sa v týchto veciach a aj všetkých iných zaváňajúcich "nadprirodzenom" môžem kludne vyhlásiť za knieža skepticizmu ale aj keby som bol takpovediac "veriaci" (na slovensku ich bolo pri posledných volbách niečo nad 35%) tak toto je dobrý úlet vhodný tak pre mačacie babky.

Možno tak uvariť lektvar s odkvapkaného oleja,elektrolytu a záhaqdného chlpu zo zadných sedadiel pochádzajúci od kdovie akého komunistického pohlavára,tak by sa po naliati do vekom ztemneného reflektora zjavili videnia.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 01 Dec 2006, 07:00

No asi veštica robila aj do kradnutých áut. Ja sa v týchto veciach a aj všetkých iných zaváňajúcich "nadprirodzenom" môžem kludne vyhlásiť za knieža skepticizmu ale aj keby som bol takpovediac "veriaci" (na slovensku ich bolo pri posledných volbách niečo nad 35%) tak toto je dobrý úlet vhodný tak pre mačacie babky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných