Zazitky s roznymi autoservismy a predajnami TATRA

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
stastnytatrovak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 07 Jún 2005, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: Prechodne bez auta...
Bydlisko: Soenderborg, Dansko
Kontaktovať užívateľa:

Zazitky s roznymi autoservismy a predajnami TATRA

Príspevok od užívateľa stastnytatrovak » 22 Nov 2006, 15:06

Ahojte vospolok !

Chcem sa s vami podelit o zazitky svoje, a rad by som pocul aj tie vase.

TATRA-KRNEPO (Praha) : Velmi pozitivny zazitok, vycistili a nastavili mi karburatory, vykonali rozne servisne ukony a predali par suciastok. Mily a sikovny ludia, mozno trochu drahy oproti inym, neviem. Ale je to predsa Praha :D

S.O.S (Brno) : Kupil som par suciastok, kedze som z Danska, majitel mi to nevedel poslat na dobierku, takze chcel peniaze vopred. No co uz, peniaze som previedol, a vsetko bez problemov preslo. On konal velmi rychlo, hned ako peniaze videl, poslal diely pekne zabalene. Tiez mile a profesionalne jednanie.

Zdravi Boss

P.S.: Ak so mnou nesuhlasite, ze je to dobry napad takto opisat a okomentovat rozne servisy, prosim nepiste to sem, nezaujima ma to, ak mam byt uprimny. :lol:
Tento P.S. pisem len kvoli tomu, aby sa vlakno uplne nevymklo spod kontroly, ako niekedy... Dakujem.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 22 Nov 2006, 15:12

SOS - Ceny su vysoke a prehnane, ale cokolvek som zatial potreboval, vzdy mi to p. Dvoracek okamzite poslal, neboli ziadne problemy.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 22 Nov 2006, 15:16

Zrovna pokud je jde o tyto dva "prodejce", navštěvuji je až jako poslední, právě kvůli tatracenám :-). V Krnepu jsem nekoupil nikdy nic a pokaždé jsem si myslel, že udávají cenu v haléřích, v S.O.S. se občas podaří něco sehnat za rozumnou cenu.

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 22 Nov 2006, 16:07

Podotázka: Kde by mohli mať niečo vo východnej polovici Slovenska?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 22 Nov 2006, 16:10

Tatraplanuzdar: Dovol mi upravit otazku. Kde by mohli mat nieco KDEKOLVEK v SR na Tatru 613 ? :D

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 22 Nov 2006, 23:14

kolega Jacek doporucuje tatra 148 servis v Polskem Tesine. Pry tam maji levny olej

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 23 Nov 2006, 01:12

etienne napísal:Tatraplanuzdar: Dovol mi upravit otazku. Kde by mohli mat nieco KDEKOLVEK v SR na Tatru 613 ? :D
No mohli by mať všelikde, ale nemajú a už asi ani mať nebudú :wink:

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 23 Nov 2006, 09:50

Bo v Czesine maju možno najlacnejší olej, ale nejlepší zážitky jsou se servisem Podivinský tatra Hovorany.... :evil: anšto tento pán šéfuje partičce uderníků, které není cizí vám hrabat na koženou balubní desku rukama černýma od výfuku. Jejich největší technologickou revolucí je samořezný šroub a silikonový tmel.Další lahůdky jsou např.: klouzající spojka,podřený lak,vše upatláno od šmíru,nefunkční elektorinstalace,seřízení karburátoru tak že otvíra najednu klapku,všude naraženy kladivem samořezky,ruzně přestřihán hl.svazek elektroinstalace a následně napojován čokoládkou... a tak dál, je to ho spousta co tato partička dokáže... Když si odsud vůz odvážíte máte záruku že domů po vlastní ose nedojedete, nebo jen svelkými obtížemi(3 mne známe doložené případy) a když to vše tak neslavně nakenoc dopadne pan šéf odmítne uznat chybu a peníze vratit nechce. Dokonce se tak vzteká že chce Vás i bací a řve že babky na ulici říkaj "už se poprali už se poprali?"
Bohužel člověk narazí na různé servismany... potom si takového miláčka dovezete domu a odtáhnete jej na kompletní předělání do solidního servisu.... a práva zákazníka se nikde nedovoláte. Jen jakousi útěchou vám může být ,že těm fušerů snad ty penníze v řchtánu zhořknou a že ty Boží mlýny....

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 25 Nov 2006, 03:07

Přes Krnepo jsem tehdy kupoval svou Tatru. Jednání velmi solidní, příjemní, zkušení lidé akorát mám s odstupem času dojem, že cena za vůz byla přece jen vyšší než jeho opravdová hodnota. Hlubší zkušenosti s nima nemám. Pro mně jsou z ruky. Nedávno mně dostali, jak prodávali tu čtverku za 590 000,-. To bych teda za to nedal i přes to, co tam všechno udělali. SOS se mi taky zdá dost drahé, když jsem tam byl kdysi poprvé a chtěl jsem se prvně jen tak porozhlídnout, tak mi p. Dvořáček přivítal slovy, že jeho hlavně zajímá, co si koupím. Vadí mi, že tam nejde platit platební kartou. Když jsem pak něco konkrétního sháněl, nikdy to neměli, takže mé dojmy jsou smíšené. Sám vyhledávám dva pány, kteří jsou vynikající odborníci, letití praktici. Působili u nás v již zaniklém Tatra servisu na Čechyňské ulici. Teď působí na soukromo a jsou autorizováni přímo Tatrou (aby taky ne). Finančně jsou velmi výhodní a neodírají neodůvodněným nadhodnocováním dílů ani práce a jsou velice ochotní. Byl jsem u nich víc než spokojen. Pokud by někdo chtěl vědět konkrétně, tak informaci pošlu na mail.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 25 Nov 2006, 03:16

Asi vím, o které se jedná, ale proč to tajit před ostatními?

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 25 Nov 2006, 14:02

No skus napisat :)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 25 Nov 2006, 22:17

S. & D.?

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 25 Nov 2006, 22:39

Tajit jsem nic nechtěl, jen Ti pánové o tom nevědí, že jsem o nich napsal a nemám jejich povolení je zveřejnit. Luboš to ale uhodl tak proč to neříct. Ano, jsou to pánové Doležel a Seidl.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Nov 2006, 09:40

aj ja mám s pánmi D&S z Brna dobré skúsenosti a v prípade potreby nebudem váhať využiť ich servisné služby zas...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 28 Nov 2006, 11:54

No a já mám s nimi pár zkušeností ošklivých, ať už co se týká chování k zákazníkovi nebo co se týká provedené práce. Ale to chování se prý už zlepšilo, prý už pochopili, že instituce je už neuživí a bez soukromých zákazníků se neobejdou. Dlouho jsem tam nebyl, neměl jsem nejmenší chuť. No ale - zkuste tam někdo přijít s T603. Navzdory letitým zkušenostem i s těmito vozy si myslím, že na to odmítnou jen sáhnout. Pokud jde o práci, samozřejmě mají mnoho a mnoho zkušeností a grifů, znají slabosti a problémy T613. Ale už jsem taky viděl horké a kouřící zadní kolo po ujetí 5km od seřízení ruční brzdy v tomto servisu.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 28 Nov 2006, 13:40

AT: kvoli mojej 613 dali zo zdvihákov dole 603ku v ktorej sa už pekných pár dní vrtali....

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 28 Nov 2006, 13:50

MarekK napísal:AT: kvoli mojej 613 dali zo zdvihákov dole 603ku v ktorej sa už pekných pár dní vrtali....
No tak to už pánům pěkně spadnul hřebínek, což jim samozřejmě přeju. Zvlášt teď, když si připomínáme 17. výročí 17. listopadu (novembra). Měl jsem totiž vždycky pocit, že prodělali hlavně tovární školení v tom, jak pěstovat vztahy se zákazníkem, tedy pardon, s odběratelem.

Tedy pokud mluvíme o těch samých pánech.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných