Nove verzia fora

Návrhy na vylepšenie Tatraportal-u
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 21 Mar 2006, 01:09

To ale přibylo práce pro neregistrované,až hanba.....

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 21 Mar 2006, 09:54

etienne napísal:D.A.: Prepac, ale takyto argument Ti nemozem zobrat. Registracia trva max. 2 minutky... Tie iste 2 mninutky ktore minies zadavanim kodu pri 3-4 prispevkoch...
No ale my s agentem chceme svou neregistrací dát jasně najevo, že nepatříme mezi zdejší podivínskou komunitu ukáječů nad obrázky. Takže budeme zvažovat, jestli sem dále vůbec přispívat.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 21 Mar 2006, 11:49

AT: ty si fakt myslíš, že když tu jsem přihlášený, že se tu ukájím nad obrázky?

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 21 Mar 2006, 13:38

michal heky napísal:AT: ty si fakt myslíš, že když tu jsem přihlášený, že se tu ukájím nad obrázky?
Nemyslím si to. Jen jde o to, že Ty to nedáváš najevo tím, že nejsi registrovaný a já ano.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 21 Mar 2006, 16:02

AT:já myslím,že jsi svými názory dal jasně najevo kam patříš a Tvá registrace by to nikterak nezměnila.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 22 Mar 2006, 09:34

zaujímavé čítanie - toto vlákno!

znova sa potvrdilo, že ak niekto chce niečo spraviť v prospech ostatných, stane sa hlavne terčom "odbornej" a "zasvätenej" kritiky, ako sa teraz stalo Etiennovi. Ja osobne vítam zmeny, ktoré tu spravil a myslím, že to je na prospech tohoto fóra (myslím hlavne tie náhľady).

No a aspoň som sa dozvedel, prečo sa AT nechce zaregistrovať. Neviem ale, prečo tu AT hovorí aj za Agenta (žeby dostal od neho poverenie?):
"No ale my s agentem chceme svou neregistrací dát jasně najevo, že nepatříme mezi zdejší podivínskou komunitu ukáječů nad obrázky. Takže budeme zvažovat, jestli sem dále vůbec přispívat."
Nechce sa mi veriť že by sa obidvaja nezaregistrovali z toho istého a dosť pochybného dôvodu, ktorý sa inak úplne míňa účinkom, lebo to sotva niekoho napadlo, že má ísť o svojrázny protest proti "podivínské komunitě ukáječů nad obrázky", ktorá - ak existuje! - vôbec nie je charakterizovaná nejakou registráciou do tohoto fóra... Pre demonštráciu niečoho takého sa predsa dajú násť omnoho efektívnejšie a elegantnejšie spôsoby...
Ja si myslím, že či sa niekto zaregistruje, alebo nie, je čiste jeho vec, ak sa však neregistrujem, musím rátať s tým, že mi to môže priniesť aj určité nevýhody - aj ja tu občas pridám príspevok ako neregistrovaný - z rôznych dôvodov. Čo, ak tým chcem dať jasne najavo niečo, čo nikoho nenapadne?

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 22 Mar 2006, 10:28

Podla man je to jeden z najslabších argumentov aké sme od A.T. čítali.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 22 Mar 2006, 11:38

No tady snad netřeba argumentovat. Nechci vás přece přesvědčovat. Že jsem mluvil za Agenta je velký prohřešek proti politické korektnosti, to připouštím. Celé co jsem chtěl bylo popíchnout Etienna a dát Markovi pocit, že má navrch.

Myslel jsem, že to Etienna postraší, ne, že bych opravdu zvažoval svoje mlčení na tomto fóru kvůli jeho kódům. On taky jen hrozí moderováním a banováním a ve skutečnosti to nemá vůbec v úmyslu, jak jsme se nedávno dozvěděli.

Už vůbec nevím, kde jste byli na tom, že odborně a zasvěceně Etienna kritizuju.

Na podivínské komunitě ukáječů nad obrázky trvám, lze se o tom snadno přesvědčit velmi rychle náhodným kliknutím na pár libovolných vláken.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 22 Mar 2006, 12:13

A.T.: vobec nemám pocit, že mám navrch, to si povedal Ty...skorej som bol z tvojej reakcie prekvapený...

Prečo byt neregistrovaný? skús napísat pár bodov. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 22 Mar 2006, 12:36

Ambiciózní tajemníček napísal: ...Už vůbec nevím, kde jste byli na tom, že odborně a zasvěceně Etienna kritizuju.

Na podivínské komunitě ukáječů nad obrázky trvám, lze se o tom snadno přesvědčit velmi rychle náhodným kliknutím na pár libovolných vláken.
To kritizovanie Etienna bolo v tomto prípade myslené všeobecne, nie práve iba na AT a taký dojem som nadobudol po prečítaní celého tohoto vlákna.

Ak pripustíme existenciu "podivínskej komunity ukájačov nad obrázkami", potom však rozhodne nemôže byť jej spoločným menovateľom registrácia v tomto fóre, nakoľko sa takto správa iba malá časť registrovaných. Myslím, že okrem AT je v súčasnosti tvrdým kritikom podobného javu napr. Radek, a ten tu predsa zaregistrovaný je...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 23 Mar 2006, 07:42

Velkost fotiek pre nahlady bola zvysena z 1600 na 2500 px...
Prílohy
maybachtest.jpg

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 23 Mar 2006, 09:14

Robo, dufam, ze prowider ta nepozenie kade lahsie za tuto cinnost ;)
Ono mam s tymto resamplovanim obrazkov skusenosti a dost nechutne to zatazuje procak. Ved take miliony bodov preratat neni sranda ... Mal si radsej zostat pri 1600.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 23 Mar 2006, 11:51

Tomas: Mesacne za Tportal zaplatim dost velky balik a tak si myslim ze provider nie je proti - konieckoncov on mi zvysoval memory limit :-)

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 23 Mar 2006, 12:08

Ty vies ;)
Ja to len vitam, aj ked si musim pockat o nieco dlhsie ;)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 23 Mar 2006, 17:12

Praveze thumbnails su generovane pokial viem nie pri vyvolavani stranky ale pri pridavani obrazku...

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 23 Mar 2006, 19:32

Etienne - správne, sú generované iba jeden krát a to vždy vtedy keď pridáš obrázok do diskusie. Vtedy sa súbor generuje, vytvorí a potom už ďalej procesorový čas nežerie.

Riešenie na bomby

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 23 Mar 2006, 19:43

No jo, uz vcul viem. Nahlady mi boli jasne, ze ich zmensi, bol som ale v tom, ze velky sa len skopci a podla nastavenia sa zobrazi vystupna velkost. Potom je to fpohode.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 01 Apr 2006, 23:15

Ja len, ze uz je letny cas a pre neprihlasenych je zas o hodinu menej ;)

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 10 Apr 2006, 00:02

Preco, ked chcem odpovedat na nejaky inzerat na hlavnej strane mi neustale vypisuje chybu, ze emailova adresa nebola overena. A uz som tam svojich emailov zadal niekolko a stale rovnako.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 14 Apr 2006, 10:33

Kousak: Pretoze dany uzivatel e-mailovu adresu neuviedol, je to nespravna hlaska.

Dnes bolo zaktualizovane slovenske forum opat na novsiu verziu - zmeny su len bezpecnostne takze nepredpokladam ze by mali akymkolvek sposobom ovplyvnit prispievanie.

V dohladnej dobe bude aj anglicke forum zaktualizovane na najnovsiu verziu vzhladom na bezpecnostne chyby.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných