SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Senát Tatraportálu.
Pravidlá fóra
1) Senat tvoria vsetci registrovani clenovia Tatraportalu (nakolko nieje inak mozne zarucit ze by niekto hlasoval duplicitne z rozlicnych IP adries a podobne)

2) Navrhy do senatu moze zadavat ktokolvek

3) Hlasovanie prebieha (nakolko je pri mnohych "deliktoch" nutne rychle rozhodnutie) vzdy 24 hodin od zalozenia temy v senate. (nezabudnite nastavit hlasovanie!)

4) Postih "delikventa" je podla pravidiel:

a) ban - 7 dni
b) ban - 14 dni
c) ban - mesiac
d) ban - rok
e) ban - permanentne

5) Predsedom senatu je etienne.

6) Predseda senatu ma pravo zrusit hlasovanie, ktore povazuje za neslusne, urazajuce alebo hrube. (hlasovania typu "je x idiot" atd.) Takisto moze zrusit hlasovanie, ktore nesplna podmienky bodu 7.

7) Kazde hlasovanie musi obsahovat:

a) Presny dovod hlasovania (ak ide o konkretny prispevok/vky, aj link)
b) Odpovede vyhradne ano a nie
c) Konkretny navrh trestu z bodu 4)
d) Nazov "SENAT - Hlasovacia otazka"

Hlasovanie je platne, pokial ma jedna z volieb viac, ako 10% rozdiel oproti druhej

8 ) V pripade, ze chce autor hlasovania ostat anonymny, posle SS etienneovi, ktory hlasovanie vytvori bez uvedenia jeho autora a ponecha tuto informaciu v tajnosti.

Udelit ban Lubosovi na rok ?

Hlasovanie ukončené 31 Júl 2008, 18:40

Ano
17
36%
Nie
30
64%
 
Celkom hlasov: 47

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 18:40

Ahojte,

na zaklade navrhu od Ondreja http://www.tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?p=71881#p71881, a mnozstva obtazujucich prispevkov http://www.tatraportal.sk/forum/search.php?author=Luboš hlasujeme o BAN pre Luboša na rok (bod 4-d - pol roka podla pravidiel senatu nieje mozne). Hlasovanie vzhľadom na vaše postrehy k senátu (http://www.tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?t=3265) bude až 72 hodinové. Hlasovať môže každý zaregistrovaný užívateľ fóra (tak, ako to bolo nastavené aj doteraz).

V pripade zvolenia bude ban vykonavany standardnym sposobom. Kazdy dalsi pokus o registraciu pod inym nickom, z inej IP a podobne bude trestany predlzenim banu.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 28 Júl 2008, 19:11

Hlasujem NIE! Aj ked s Lubosom nesuhlasim vzdy sa vyjadroval slusne a nikomu sa fyzicky nevyhrazal.

P.S. Nechcem aby sa Lubos stal precedens ze kazdy kto nesuhlasi (a neboji sa to vyjadrit) s vedenim Tatrafora pripadne TAKS moze dostat ban...

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Stevo » 28 Júl 2008, 19:37

Ergo_sum napísal:Hlasujem NIE! Aj ked s Lubosom nesuhlasim vzdy sa vyjadroval slusne a nikomu sa fyzicky nevyhrazal.

P.S. Nechcem aby sa Lubos stal precedens ze kazdy kto nesuhlasi (a neboji sa to vyjadrit) s vedenim Tatrafora pripadne TAKS moze dostat ban...
Mne je to sice sumafuk ci bude mat ban alebo nebude, vieme totiz ze ked utneme drakovi jednu hlavu, dalsie tri mu narastu.
Ale mysliet si ze tato situacia vznikla kvoli tomu ze nesuhlasi s nejakym "vedenim" portalu ci TAKSu je rovnako naivne ako verit Ficovi ze znizi cenu benzinu.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 19:38

Uz som to nechcel pisat ja. Dakujem, Stevo

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa vasa26 » 28 Júl 2008, 20:11

etienne - měl by jsi si ban také zkusit,vřele by ti to prospělo :!:
Ty tu podněcuješ lidi aby hlasovaly ,a přitom si to STEJNĚ UDĚLÁŠ PODLE SEBE!! Že se nestydíš!!!

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 20:18

VASA!!! A dost. Co si robim po svojom ? Citas vobec diskusiu ? Tu otazku som dal na zaklade Ondrejovho podnetu ! Co si robim po svojom ? Aky mas problem ? Co som Ti spravil ?!

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa čadík » 28 Júl 2008, 20:18

etienne napísal:...na zaklade navrhu... a mnozstva obtazujucich prispevkov http://www.tatraportal.sk/forum/search.php?author=Luboš hlasujeme...
Proč mi jen ten odkaz na obtěžující příspěvky hlásí: "Neboli nájdené žiadne vhodné výsledky"
Že by byl ten výrok pravdivý...?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 20:19

Cadik: Mne to ide, skus este raz http://www.tatraportal.sk/forum/search.php?author=Luboš

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 20:42

Este jedna zmena - pre istotu, ze hlasovanie nebude zmanipulovane - akykolvek hlas uzivatela zaregistrovaneho od dnes do konca hlasovania nebudem brat v uvahu

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa vasa26 » 28 Júl 2008, 20:48

SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok -Už tohle je "HRUBÉ" odstavec 6) tvého zákoníku !! Nějak se mi nechce věřit že by Ondrej tohle navrhnul...vždy vše vyřeší s gentelmanskou elegancí.Tohle neni jeho styl . jinak proti tobě nic nemam a nikdy neměl!!! otázka jestli čítám -tak ano ,možná i pečlivěji než kolikrát ty. :idea:


6) Predseda senatu * ma pravo zrusit hlasovanie, ktore povazuje za neslusne, urazajuce alebo hrube. (hlasovania typu "je x idiot" atd.) Takisto moze zrusit hlasovanie.

*5) Predsedom senatu je etienne.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 21:21

Vasa, HANBI SA a precitaj si este raz to, co je napisane v uvode. Je neuveritelne ako ty a Ergo necitate a len kritizujete !!!

Pre istotu: http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... 881#p71881

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 21:27

Vasa, vies mi povedat co je na tej vete hrube ?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Júl 2008, 21:38

Vašku - je síce pravda, že pri riešení problémov uprednostňujem pokiaľ je to možné miernejšiu cestu, Luboša som však už mnohokrát vyzýval ku zmierneniu jeho urážlivého vyjadrovania sa, žiaľ bezvýsledne. Jeho niektoré príspevky v poslednej dobe mi pripadali až zadubene provokačné a nekritické, s čím som sa vôbec netajil a poslednou kvapkou bolo vyjadrenie vo vlákne http://tatraportal.sk/forum/viewtopic.p ... 881#p71881 na adresu Romana M. Myslím si, že čo je veľa, to je veľa, a podnet na hlasovanie o jeho BAN-e ma napadol tak akosi spontánne. Keby som ja bol správcom tohoto fóra, tak by ban už dostal dávno a definitívny, takto však máme možnosť rozhodnúť všetci a relatívne demokraticky nielen o tom, či tu Luboša necháme aj naďalej prezentovať jeho kúsky, pričom nikdy som nepopieral, že má občas aj dobré príspevky, je ich však žiaľ stále menej a menej v prospech, vlastne neprospech tých bezcenných, až škodlivých, alebo sa rozhodneme (podľa môjho názoru) fórum konečne trocha očistiť od jedného z hlavných zdrojov škodlivých vplyvov.
Máme teraz šancu rozhodnúť, akým smerom sa bude toto fórum naďalej vyvíjať, t.j. akým silám a trendom dovolíme, aby tu prevážili, alebo - inak povedané - ako väčšina z nás chce, aby to tu vyzeralo.
Na základe výsledku aj ja následne prehodnotím ďalšiu inteznitu svojich príspevkov a výskytu na týchto stránkach.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa vasa26 » 28 Júl 2008, 21:41

etienne napísal:Vasa, HANBI SA a precitaj si este raz to, co je napisane v uvode. Je neuveritelne ako ty a Ergo necitate a len kritizujete !!!

Pre istotu: http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... 881#p71881

Nemám se proč Hanbit!!
na odpověd v tom odkazu kličkuješ jak zajíc v poli,nikdo nekritizuje ,a prosím nepřizazuj mě jiným diskutujícím jen ti naznačuji... že pořát opakuješ stejnou chybu!!dokola a dokola...

SENAT - BAN PRE etienne- 1 rok ---otázka přijde ti tohle hrubé???? mě Ano. jen mě zaráží že téma je namířená proti osobě.Je to k zamyšlení?

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa bazilisak » 28 Júl 2008, 21:46

Můj hlas ban pre Luboša - NE . Jsem sice tady mezi Vámi přátelé krátkou dobu na to, abych mohl rozhodovat o "osudu" někoho, kdo tady přispíval dávno přede mnou, a zcela určitě i někomu z Vás byly jeho příspěvky někdy užitečné , někoho třeba rozesmály , určitě to dobré, převažuje nad tím (zlým) , nad nějakým souhlasem , či nesouhlasem , či nějakou osobní narážkou, nebo osobním ůtokem .
Pokud tedy můj hlas má nějakou váhu, připočítejte ho k těm hlasům, které Lubošovi přejí mít možnost, být tu mezi Vámi (námi) .

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 21:50

Bazilisak: je nutne hore zahlasovat. Ja ten hlas "umelo" pridat neviem.
Vasa26: V com kluckujem kurnik sopa napis mi co chces vediet, odpoviem Ti. Je to HLASOVANIE, senat ma takto fungovat, je to OK. HANBIT sa mas za to, ze si mi napisal ze Ondrej by to nepovedal a v tom prispevku to je ! Citas co pisem ?!

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Mojžo » 28 Júl 2008, 21:57

keď sa to nepodarí teraz, tak už nikdy.
držím palce aby sem už Lubotronik nemal prístup

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 21:58

A aku chybu opakujem ?

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa Mojžo » 28 Júl 2008, 22:02

Ty neopakuješ žiadnu chybu bratu.
Prvá chyba je že Luboš má internet. Druhá chyba je tá, že Luboš je schopný naťukať http://www.tatraportal.sk

A zvyšné chyby z toho už vychádzajú priamo.

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENAT - BAN PRE LUBOSA - 1 rok

Príspevok od užívateľa peterzz » 28 Júl 2008, 22:27

No,je pravda,ze Lubos je stvac a vela ludi vratane mna dokazu jeho (niektore) prispevky nastvat a to ze utoci hlava nehlava a bez rozmyslania je tiez jasne.
Ale ban na jeden rok je silna kava,pripada mi to,ako keby chlapciskovi ktory pravidelne chodi susedovi na jablka a este sa mu aj vyskiera cez plot naparili dozivotie.Je tu urcite minimalne jeden prispievatel ktoreho utoky boli agresivnejsie a zlomyselnejsie a ten by si rok urcite zasluzil.
Hlasujem NIE a urcite nie koli sympatii k Lubosovi...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných