Vymedzovacie podložky pod brzdiče

Čo jednému chýba, iný môže mať...
ondrej.

Vymedzovacie podložky pod brzdiče

Príspevok od užívateľa ondrej. » 13 Júl 2007, 13:41

Potrebujem vymedzovacie oceľové podložky na nastavenie správnej polohy brzdičov pre T603/T613, ak sa u niekoho náhodou povaľujú nejaké zvyšné, pomohlo by...

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 13 Júl 2007, 16:28


ondrej.

Príspevok od užívateľa ondrej. » 14 Júl 2007, 07:31

hm, nie som si istý, sú to asi špeciálne podložky, ale ak nebude iná možnosť, za pokus to stojí

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 14 Júl 2007, 12:55

Ondrej oni sa práve bavia takými vecami ako špeciálnymi podložkami, na stotinky milimetra rôzne šírky a podobne.
Vyberieš si

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 14 Júl 2007, 21:20

Ondrej, prave rozoberam jednu 613 a mam aj podlozky ktore potrebujes. Okrem toho aj vela inych dielov, predna naprava- komplet, vsetky dvere- komplet a dalsie ostatne veci ktore sa daju z auta na ND vymontovat. Zatial su rezervovane zadne napravnice;motor a predne blatniky si nechavam ja. ak by mal niekto o nieco z toho zaujem, nech sa mi ozve cez SS. Len co najskor, lebo sa toho potrebujem zbavit, veci ktore sa nikomu nezidu v priebehu buduceho tyzdna zlikvidujem...

neregistrovany_603

Príspevok od užívateľa neregistrovany_603 » 14 Júl 2007, 22:15

mam pocit, ze ste viac aut zlikvidovali jak zrenovovali... hol i to bude asi osud "tatrovaka" ... )))

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterzz » 15 Júl 2007, 12:58

Tak to predsa vo svete chodi,mas stare vozidlo ktore sa nevyraba,nie su k nemu ND,tak ti nic ine ako rozoberanie a vytazenie dielov z vozidiel co uz svoju put maju za sebou neostava...
Ked uz takato moznost pre nedostatok "vrakov" nebude,potom zostane uz len par kusov ktore asi budu v relativne zachovalom stave.
Pred par rokmi (5-6) si o odstavene T613 zakopaval,stacilo sa poobzerat a mal si hned na dvore 2 vozy na rozobratie.Nuz a par stastlivcov sa dostalo dokonca k novym ND ulozenych v byvalych statnych podnikoch apod.
Teraz to uz take bezne nie je...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných