CENY DILU, NUTNE

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Tomek

CENY DILU, NUTNE

Príspevok od užívateľa Tomek » 16 Feb 2007, 10:59

Tak jsem se dostal k tomu, abych se dotazal, na cenu dilu a pripadnou dostupnost... po posledni navsteve lupicu v me garazi potrebuji pravou stahovacku spolujezdce, zelenou, CENU, pripadne kdo ma, dale GEMS, a pak jeste od posledne servorizeni ZF. Diky Tomek
Prílohy
HPIM0403.JPG
tatricka

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 16 Feb 2007, 11:39

čo ti azda ukradli GEMS? :shock:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 16 Feb 2007, 11:45

Naposledy jsem kupoval ZF za 7000.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 16 Feb 2007, 11:51

Co ti slohli GEMS a servo? A v garazi? :shock: TOTO je uz v prdely vsetko.

Tomek

Príspevok od užívateľa Tomek » 16 Feb 2007, 11:59

ne to ne, ale mel jsem v aute navi a ta byla pripojena ke gemsu kvuli synchronizaci a jak mi ji "odborne" vymontovali, tak vyslusovali i baterky a proste nejede...
a servo je z predchozi nehody.
kolik vlastne staly ty dily nove?

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 16 Feb 2007, 12:02

No už ani garáž nepomůže :cry: to je v háji. Zachvíli nepomůže ani zalití tatry do betónu.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 16 Feb 2007, 12:14

Tomku prosim ta ako to bolo s tou garazou?

Tomek

Príspevok od užívateľa Tomek » 16 Feb 2007, 12:49

proste vylomili dvere, pak se tam zavreli a vymlatili okno na oktavce vybrali radio, ukradli elekrony (na aute byly zimni) na tatre taky vymlatili okynko, vybrali navi, subwoofer, ups, alarm, nejake veci z firmy, proste skoda za 180 t kc... co nadelam... par fotek jeste dodam...
PRO POJISTOVNU VSAK POTREBUJI OCENIT GEMS, SERVO, PRAVE PREDNI STAHOVACI....
ceny please...

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 16 Feb 2007, 12:53

Tak ať zavolá pojišťovák Dvořáčkovi nebo do Krnepa. Ceny dílů jim poví, i když se již třeba nedají koupit. To by jim snad mělo stačit, ne? Přinejhorším by mohli uznat cenu náhradní jednotky od Adcise?

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 16 Feb 2007, 12:58

Velmi hrubě, dle blahé paměti, jestli si správně pamatuju.... sklo 3000-5000 CZK, servo 45 000 CZK, GEMS 32 000 CZK....bez záruky....

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 16 Feb 2007, 13:08

súhlas s cenami, ktoré uviedol Radek - až na cenu serva, ktorú neviem, ale môže byť taká...

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 16 Feb 2007, 13:13

a to se vyplatí :lol: nechtěl bych to ani omylem...bez urážky podporovat pár lidí xxxxxxxxxxxx a doprošovat se jestli se náhodou někde nějaký díl nenajde... a to divadýlko kolem a cena roste. Ujaguáru zavoláš a mas zaplatis taky, ale normální postup a ne ty komedie kolem tater....

Užívateľov profilový obrázok
Kontráš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 505
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 08:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kontráš » 16 Feb 2007, 13:27

Tomku, myslíš že šli na jisto po tvé garáži a nebo to brali náhodně a takových nešťastníků bylo v tvé "garážové kolonii" víc? Uvažuju o přikoupení další garáže (na Slezské) a tohle mě dost děsí... :?

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 16 Feb 2007, 13:29

Zatím jsem se nemusel o nic doprošovat. Ty jo? Zavolám a buď díl je nebo není. Samozřejmě u některých dílů cena mimo, že. Třeba nové víko náboje ventilátoru na čtverku:D.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 16 Feb 2007, 13:30

Tomku, to musíš mít oficiálně s razítkem, zkus to Krnepo nebo SOS.

Užívateľov profilový obrázok
PETR 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 18 Okt 2006, 17:29
Tatry, ktoré vlastním: T 613-3 88´
kancelář ČNR ČSSR
http://www.skodaclub.wbs.cz/
Bydlisko: OSTRAVA , CZECHOSLOVAKIA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PETR 613 » 16 Feb 2007, 13:35

Kontráš napísal:Tomku, myslíš že šli na jisto po tvé garáži a nebo to brali náhodně a takových nešťastníků bylo v tvé "garážové kolonii" víc? Uvažuju o přikoupení další garáže (na Slezské) a tohle mě dost děsí... :?
Slezskou nebrat,tam se čoruje o106 :!: A jestli je cena do 100tis. tak je to jasné.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 16 Feb 2007, 15:20

michal olejko napísal:a to se vyplatí :lol: nechtěl bych to ani omylem...bez urážky podporovat pár lidí xxxxxxxxxxxx a doprošovat se jestli se náhodou někde nějaký díl nenajde... a to divadýlko kolem a cena roste. Ujaguáru zavoláš a mas zaplatis taky, ale normální postup a ne ty komedie kolem tater....
Co to je zase za plky?????

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 16 Feb 2007, 16:13

:evil:

vrrr tak toto je sila....

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 16 Feb 2007, 19:46

Jaký plky pane kolego... Jen poznámka že díly na Tatra se prodávají a shánějí za jiných podmínek, než je běžné u jiných značek automobilů, že pár jedinců v republice vytvořilo jakýsi tichý cartel, a schválně mystifikuje potenciální klientelu o dostupnosti a sehnatelnosti různých dílců... jen to že že každý ví o každém autě, že je to jak v blešárně ... někdo jde koupit nějaký dílec, který u posvátné tatry není samozřejmě běžně sehnatelný a hnedlejs celej tatrováckej svět se dozvída, že se renovuje auto pana XY a že to auto patřilo panu ABC a předním ho výhodně koupil pan GT z nějmenovaného úřadu MZ a vyfoukl ho pánům NF a ZF a ti mu za to dodnes nemohou přijít na jméno, a všichni spekujlují o tom, že asi jak to auto opraví tak asi ho prodá jistému bohatému panovi OQ a pořádně se tím napakuje, ale vlastně on ho prodá pod uměle stanovenou tržní cenu a tím pádem pánům LY, MN, atd zůstanou jejich rádoby miláčci na ocet a to se přece nedělá vždyť jsme jedna rodina no nýýýý a sakryš to je svě. mě už je z toho nablití

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 17 Feb 2007, 00:36

michal olejko napísal:Jaký plky pane kolego... Jen poznámka že díly na Tatra se prodávají a shánějí za jiných podmínek, než je běžné u jiných značek automobilů, že pár jedinců v republice vytvořilo jakýsi tichý cartel, a schválně mystifikuje potenciální klientelu o dostupnosti a sehnatelnosti různých dílců... jen to že že každý ví o každém autě, že je to jak v blešárně ... někdo jde koupit nějaký dílec, který u posvátné tatry není samozřejmě běžně sehnatelný a hnedlejs celej tatrováckej svět se dozvída, že se renovuje auto pana XY a že to auto patřilo panu ABC a předním ho výhodně koupil pan GT z nějmenovaného úřadu MZ a vyfoukl ho pánům NF a ZF a ti mu za to dodnes nemohou přijít na jméno, a všichni spekujlují o tom, že asi jak to auto opraví tak asi ho prodá jistému bohatému panovi OQ a pořádně se tím napakuje, ale vlastně on ho prodá pod uměle stanovenou tržní cenu a tím pádem pánům LY, MN, atd zůstanou jejich rádoby miláčci na ocet a to se přece nedělá vždyť jsme jedna rodina no nýýýý a sakryš to je svě. mě už je z toho nablití
No vidíš, ako sa ti to pekne podarilo opísať a bez vulgarizmov.Hoci som z toho vela nerozumel, celkom sa to dá.Len tak ďalej :D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných