výfuk 613

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Užívateľov profilový obrázok
Muf
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 22 Dec 2005, 19:01
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha 2
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Muf » 01 Mar 2006, 23:11

Slibuju, že příště do tatrahospody zajdu. Dejte mě vědět! :)
A mně přišlo, že 2,5 je docela slušná cena... Nějakou práci s tím mít bude, to seřídit, vyměnit a tak... Asi jsem zkaženej z cen servisů VW :-)

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 02 Mar 2006, 08:47

No, nepíšu teď o nikom konkrétně!, ale je repase a "repase". Dovolím si podotknout, že v repasi za 300,- Kč/kus zcela určitě nejsou nové klapky+šroubky, nové hřídelky klapek, membrána ovládání II. stupně + membrána akcelerační pumpičky, sada nových trysek+vzdušníků, nový jehlový ventil, šoupátko sytiče, nová těsnění, vyčištění tělesa, nejlépe utrazvukem, kontrola rovinnosti, případně výměna víčka a kontrola/srovnání dosedací plochy příruby.

Ale za 300,- korun/kus se dá ten špinavý karburátor upnout do výhodně po zrušení JZD odkoupené stanice JSK4 a chvíli koukat na podlakové budíky a zatočit šroubkama, to ano.

Vždy záleží na tom, co si kdo pod slovem REPASE představuje, já si pod tím třeba představuji uvedení repasované věci do 100% funkčního stavu, za použití co nejvíce, nejlépe všech funkčních dílů nových, pokud jsou k dispozici.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 02 Mar 2006, 08:58

Za těch 300 kč to dělá p. Kratochvíl. Do telefonu mi tvrdil, že jde o rozebrání karbu, vyčištění, změření všech součástek a složení. Co je třeba nové, se vymění (hřídelky, membrány). Předpokládám, že materiál je do 150 a práce také 150. Ještě jsem nepochopil, proč karbec na š120 stojí 400 kč.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných