Věc : Zamítnutí přístupu do skupiny '' PLUS ''

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Věc : Zamítnutí přístupu do skupiny '' PLUS ''

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 21 Aug 2008, 23:12

Vážený pane Somora,

žádám o vysvětlení zamítnutí přístupu do skupiny PLUS, jsem uživatelem TP od roku 2002, mám zde přes 2520 příspěvků, jak registrovaných tak neregistrovaných, a více než 22 IP adres. Vy si asi o mně myslíte že jsem nějaká socka co jezdí do práce (na ministerstvo) tramvají?? Máte vůbec mozek? Abyste věděl, vážený pane Somora, vlastním 4 x T 700/2 M97 4.36i, jinou elektroniku než Tesla Bratislava u mě doma nenajdete a i ty ponožky mám z fy. OP Prostějov. A vy mi zamítnete ubohý přístup do Vaší skupiny PLUS? Žádám okamžité kladné vyřízení mojí žádosti s písemnou omluvou, jinak budu nucen celou věc postoupit generálnímu řediteli Tatraportálu.sk Ing. Luboši Balkárovi.
Jestli si myslíte, že budete TP kazit dobrou pověst, tak to se hluboce mýlíte.

Se soudružským pozdravem, Světu mír
Mgr. Petr Naszrával, v.r.

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Re: Věc : Zamítnutí přístupu do skupiny '' PLUS ''

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 25 Aug 2008, 23:45

Vážený pane Somora,
velice mě potěšil Váš přístup k mé žádosti a její promptní kladné vyřízení. Je vidět, že jste dostal rozum a záleží Vám na osudu TP a jeho VIP uživatelů, jak jste mi ostatně psal v omluvném dopise, který jsem obdržel dnes. Tudíž Vám děkuji za přijetí do skupiny PLUS, až tento krok mi otevřel pro mě dosud nepoznané tajné komnaty tohoto webu. Ještě jednou tisíceré díky!
Vždy Váš,
Mgr. Petr Naszrával
P.S. Vaší nabídku tykání po velmi pečlivé úvaze odmítám přijmout.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Věc : Zamítnutí přístupu do skupiny '' PLUS ''

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Aug 2008, 11:15

Vazeny pan Naszraval,

dufam vsak, ze vas vstup do 13tej komnaty tatraportalu zostane nasim tajomstvom. Tie detailne fotky T613 long sa predsa nesmu dostat na verejnost ! Dalej dufam ze vam dobierkou uz prislo slubenych 5 sad zadnych blatnikov ako aj slubene kompletne nikdy nenastartovane motory T613, T613-S a T613-S1

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Re: Věc : Zamítnutí přístupu do skupiny '' PLUS ''

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 27 Aug 2008, 23:29

Vážený pane Somora,
již druhým dnem nevycházím z údivu, jaké netušené možnosti mi dává přístup do skupiny PLUS. Rozhodně jsem netušil že i zde fungují kasty jako např. Slováci a Češi, mladí a staří, mgr. a Balcar. Fotky jsou opravdu kvalitní, rozhodně se těším i na fotky interiéru T613 chrom long.
Ano, díly mi asi přišly, pošťačka mi říkala že mám něco těžšího na poště a že si mám přijet T111. Zítra se jdu podívat.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných