Zrušenie môjho konta

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Sedo » 27 Júl 2008, 11:52

Etienne chcel by som ťa poprosiť o deaktiváciu a zrušenie môjho konta.

Ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Stevo » 27 Júl 2008, 16:37

zase?

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 27 Júl 2008, 20:20

Sedo napísal:Etienne chcel by som ťa poprosiť o deaktiváciu a zrušenie môjho konta.

Ďakujem.
že by si zrovna ty nevedel na Etienna telefonne číslo? Prečo to píšeš do diskusného fora, vari o tom chceš diskutovať?

R.

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa R. » 27 Júl 2008, 20:51

len na "osvieženie" pamäte, z inej časti "diskusného fóra":

"Tento príspevok som sem neumiestnil preto, že by som očakával duchaplné odpovede..., charakter tohoto príspevku je len informatívny."

nemá snáď Sedo rovnaké právo?

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa peterzz » 27 Júl 2008, 20:57

Naco admina otravovat s rusenim a mazanim konta?Ved staci prestat chodit na forum...

R.

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa R. » 27 Júl 2008, 21:09

asi preto, prečo si písať do kolonky "Tatry, ktoré vlastním" slová "Už nemám...", tiež by stačilo ju nechať prázdnu. Lebo to tak proste chce(š)...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 27 Júl 2008, 21:22

R. napísal:len na "osvieženie" pamäte, z inej časti "diskusného fóra":

"Tento príspevok som sem neumiestnil preto, že by som očakával duchaplné odpovede..., charakter tohoto príspevku je len informatívny."

nemá snáď Sedo rovnaké právo?
No ak Šeďov príspevok bol len iformatívny, prečo oslovuje len a výhradne Etienna, na to aby niekto niekomu niečo oznámil stačí predsa ss.Tvoje porovnanie, s citáciou môjho príspevku z inej časti diskusného fora je uplne mimo, nakolko citovaná časť sa nachádza vo vlákne TAKS a úlohou tohoto vlákna je informovať dotknuté osoby.Zatial, čo účelom Šeďovho príspevku je informovať Etienna. Ak v tom nevidíš rozdiel, tak už ozaj neviem :shock:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 07:50

Sedo sa asi tymto chce rozlucit. Takze zbohom Sedo.

Co som pisal asi zatial 10x (ale rad zopakujem)... Konto nieje mozne ZRUSIT z dovodu, ze by sa prispevky stali anonymnymi a mohlo by dojst k inkonzistencii fora (raz som takuto skusenost pri testovani mal). Inymi slovami, deaktivovat Ti ho mozem, ale takisto na to nevidim dovod. Skratka prestan chodit :-)

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Sedo » 28 Júl 2008, 08:58

Chcel som dat na vedomie aj ostatnym uzivatelom fora, ze tu uz nebudem prispievat, aby mi neposielali SS a neoslovovali ma.
Ziadost som zverejnil verejne, aby aj ostatni uzivatelia mali moznost vidiet, ze sem uz nebudem chodit.
Konto by si mohol ponechat, len som ho chcel nechat deaktivovat, tak aby mi nemohli ostatni uzivatelia posielat SS a potom sa pytat, ze preco im neopovedam.
Dakujem vam.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 09:05

Sedo: SS je mozne posielat aj na deaktivovane konto. Prejavuje sa len tym, ze sa nieje mozne na neho prihlasit.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa ziza » 28 Júl 2008, 09:14

Sedo napísal:Etienne chcel by som ťa poprosiť o deaktiváciu a zrušenie môjho konta.

Ďakujem.
:? Hm...
Zajímá mě, co Tě vede k takovému rozhodnutí. Hádám, ale asi nejsem jediný zvídavec.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa ladis » 28 Júl 2008, 09:32

Sedo napísal:Konto by si mohol ponechat, len som ho chcel nechat deaktivovat, tak aby mi nemohli ostatni uzivatelia posielat SS a potom sa pytat, ze preco im neopovedam.
SS je možné zakázat. Administrátoři Ti sice stále budou schopni posílat SS, ale přesto si myslím, že toto řešení by mohlo Tvému požadavku vyhovovat. A že to funguje se můžeš přesvědčit třeba tak, že mi pošleš SS ;-).

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa francomk » 28 Júl 2008, 09:55

ziza napísal: :? Hm...
Zajímá mě, co Tě vede k takovému rozhodnutí. Hádám, ale asi nejsem jediný zvídavec.
Nie si sám...

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 28 Júl 2008, 10:48

etienne napísal:Co som pisal asi zatial 10x (ale rad zopakujem)... Konto nieje mozne ZRUSIT z dovodu, ze by sa prispevky stali anonymnymi a mohlo by dojst k inkonzistencii fora (raz som takuto skusenost pri testovani mal). Inymi slovami, deaktivovat Ti ho mozem, ale takisto na to nevidim dovod. Skratka prestan chodit :-)
Tak s tym nemozem suhlasit, naopak ty si povinny odstranit ucet a zmazat vsetky prispevky autora ak o to poziada. Toto sa uz rozoberalo s pravnikom na inom fore, ak nemas napisane pri odoslani prispevku ze autor sa vzdava autorsky prav (musi to potvrdit) v prospech vydavatela tak su stale jeho vlastnictvom! Moze sa lahko stat ze autor ktoremu nevyhovies si vyziada predbezne opatrenie na obmedzenie prevadzky fora na sude a ver mi ze ho dostane!

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa D.A. » 28 Júl 2008, 10:51

Vždyť to zrálo dlouhou dobu. Z hodných se začali dělat zlí a ze zlých dobří... Jinak se nic nemění, stejné postavičky se stejnými způsoby, titíž pštrosi v písku jedniček a nul.
JTMCH, když Šeďo řekl, že už nebude přispívat, tak je poměrně paranoidní po něm chtít odpověď do fóra, není-liž pravda? Nebo čekáte, že se po vzoru MB za pár dní přihlásí třeba jako Jožko Parenica z Oravskej Lesnej a všem nám to tu vytmaví? :o

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa ziza » 28 Júl 2008, 11:18

D.A. Víš, já bych byl rád, kdyby Šedo (a nejen on) neodcházel. Chci, aby to věděl a věřím, že forum čte dál. Věřím (doufám), že ho čte i "zfackovaný" Ríšan a další a další, kteří možná jen čekají a těší se na shledání v lepších časech, na povídání se slušnou společností. Chybí mi... všichni!

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Júl 2008, 11:57

Ziza - to znie už dosť nostalgicky...
spomedzi všetkých, ktorí z tohoto fóra kedy odišli - často s rôznymi pompéznymi vyhláseniami - sa nakoniec všetci časom, skôr či neskôr, vrátili.
Jediným, ktorý svoj odchod skutočne dodržal, je práve AT. A nakoľko ho myslím dosť dobre poznám, ma to u neho ani neprekvapilo, naopak, očakával som, že čo sľúbi, dodrží. Je jeden z mála ľudí, ktorí dnes ešte takto jednajú - na rozdiel od niektorých, ktorí svoj odchod dokonca trápne popierajú a argumentujú, že vraj sa ani nikdy nestal....

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 12:07

Ergo: Rad sa s tym pravnikom o tom pohadam. Mam to prezistene aj ja z inych zdrojov. Na jednej strane mas na svoje slova autorsky zakon, ktory sa ale plne na ne jednak nevztahuje, nakolko nevytvaras nic s autorskou hodnotou (teda vacsina ludi :D) a jednak prispievas dobrovolne, bez natlaku a podobne.

A toho, co by sa o nieco taketo sudil by som chcel vidiet :D

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 12:18

Inak Ergo, len tak bokom, nezda sa Ti ze si v poslednej dobe naozaj docela hnidopichsky ?

http://www.tatraportal.sk/forum/search. ... Eada%C5%A5

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zrušenie môjho konta

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 28 Júl 2008, 13:17

etienne:

- ja preto pisem o predbeznom opatreni, nie o zalobe vo veci ako takej. Predbezne opatrenie je procesne pravny prostriedok ktory sluzi na docasne upravy pomerov (standartne do rozhodnutia sudu vo veci samej). Bol by si prekvapeny kolko som videl "nezmyselnych" predbeznych opatreni, vsetky sluzili len na vydieranie. V takejto situacii vlastne cele bremeno je prenesene na odporcu a navrhovatelovi staci len umelo predlzovat proces vo veci samej a ticho sa tesit, lebo predbezne opatrenie je platne okamzikom dorucenia a ani odvolanie nema odkladny ucinok... :-)

P.S. Mozno moje prispevky k teme Tatra nemaju autorsku hodnotu (kto to ma pravo posudit ?) ale s pravom pracujem denne tak tomu rozhodne rozumiem.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných