offtopic: Tatra 613/4-prodej Levně

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Kontráš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 505
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 08:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kontráš » 14 Dec 2005, 09:34

škoda zachovalé stopětky..... ty výsledky si mohli předem domyslet.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 14 Dec 2005, 09:37

Škoda zachovalej 105-ky :lol:

To hej, tajný projekt Mladej Boleslavi, jazdí ich po svete už len posledný milión, je to prúser

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Dec 2005, 09:54

AT: co si mě zas bereš do své nevymáchané pusy? Rád předkládáš důkazy a vše nádherně rozebíráš,tak si teď přeji,aby jsi mi sem dal jeden jediný důkaz,kde jsem kdy bojoval za čistotu jakéhokoliv fora.Ale protože už teď vím,že žádný nenajdeš,veřejně si tě dovoluji označit za prolhaného parchanta.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 14 Dec 2005, 10:06

Tak to je game over, ještěže mám Š120, ta určitě vydrží více :-D... Jó, silnější motor, to bude mít určitě i pevnější karoserii:)).

Asi před dvěma léty jsem viděl v Příboře zaparkovanou 105ku na obrubníku a od A sloupků byla pěkně zlomená, čumák měla jako Concorde. Jinak na ní nebyl vidět ani škrábanec.

Tu Olejkovu sprostou reakci někdo pochopil?

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 14 Dec 2005, 10:14

Š120 to už je mašina čo ťažko tlačí na pilu, väčší motor skoro o 20 percent no ci máriu Zdicho to musí ísť jak šílené určite.

Pán Olejko reprezent, dal schopnosti prosteže a tleskáme tomu :lol:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Dec 2005, 10:25

Nejvíc mě rozesmálo,jak ho Michal Heky odhalil okamžitě,ve vedlejším vlákně,se slovy: Dýchl na mě sloh p.600 :lol: :lol: :lol:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Dec 2005, 10:28

miloš bukáček napísal:AT: co si mě zas bereš do své nevymáchané pusy? Rád předkládáš důkazy a vše nádherně rozebíráš,tak si teď přeji,aby jsi mi sem dal jeden jediný důkaz,kde jsem kdy bojoval za čistotu jakéhokoliv fora.Ale protože už teď vím,že žádný nenajdeš,veřejně si tě dovoluji označit za prolhaného parchanta.
Co třeba tahle Tvoje slova?

"Podívej,mě to vážně nebaví se s tebou hádat,ostatní kluky to taky otravuje,takže tě tímto snažně prosím,aby jsi na mé příspěvky pokud možno nereagoval a tím ušetříme toto forum těchto nechutností."

Tohle nelze považovat za boj za čistotu fóra?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Dec 2005, 10:33

No to teda v žádném případě.Pěkně to překrucuješ,jen co je pravda.Víš chlapče,ať se budeš snažit jak chceš,překrucovat vše co se dá,stejně se ti to nepovede. To by ostatní museli mít šedý zákal , aby tě neprokoukli.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Dec 2005, 11:10

No pekne sa zabavate xlopy, pekne :D

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 14 Dec 2005, 11:25

Kua, neměl by někdo crash test Tatry Bety?

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 14 Dec 2005, 11:40

Myslíš, že se to uskutečnilo? Co fotky gardera?

Užívateľov profilový obrázok
Pedro
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 25 Máj 2005, 06:43
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pedro » 14 Dec 2005, 12:37

Kua, neměl by někdo crash test A.T.? :lol: (A.T.: Omlouvám se Ti, není to myšleno špatně, je to jen samovolná asociace na Zdichův příspěvek po přečtení několika Tvých předchozích mouder a uvážení nálady, kterou kolem své osoby dost často vytváříš :o )

Asi před rokem jsem viděl "crash test" T613-2, kdy si jí při souběžné jízdě v Německu na dálnici zboku vzali mezi sebe 2 kamiony a prý ji asi 0,5km dost zle masírovali. Nebyl to hezký pohled, ale kabina nedoznala proporcionálních změn a nebýt zohýbaných řídících tyčí, tak by auto dál nouzově jelo.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Dec 2005, 12:39

Tak překrucuju, jo? To jsou přesně do písmenka zkopírované Tvé věty a není z nich vypuštěno ani jedno slovo.

Kdybych se snížil na Tvou úroveň, tak bych Ti taky možná teď sprostě nadával jako Ty mně (prolhaný parchant, rozmrdal fórum). Ty mně si dovoluješ tvrdit, že se na fóru nechovám slušně? Já tady nikomu nenadávám.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Dec 2005, 12:49

No neviem, ja byt adminom tak vam trupkam dam tyzdenny BAN. Nemate ine na praci len sa tu siahodlho hadat o uplnych kokotinach? Toto by uz ani deti v skolke nebavilo.
A ano, kurvite forum. Pouzivajte sukromne spravy, emaily, ICQ, baseballky, boxery, whatever...

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 14 Dec 2005, 14:31

Keremange!

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Dec 2005, 15:41

Chewy, mudro si zatasil, ako obyčajne, plny suhlas, keby si zakladal stranu , prvy sa hlasim za člena, no prosteže HRUBY STYLE :D

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Dec 2005, 16:13

Ano, to by jistě byla výborná vládní strana. A pan předseda samozřejmě premiérem. Konečně bychom měli (nebo byste měli) někoho, kdo by bez velkých cavyků rozhodl co je kokotina a co ne a nezdržoval by s těmi idiotskými demokratickými procedurami, jestli jako náhodou na tom někomu přece jen nezáleží. To by mu i František Josef mohl závidět. No ještě že máme tak hezky jasno, kdo je zde despota a kdo férový demokrat.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 14 Dec 2005, 16:32

Možno niekoho prekvapím, ale mám tiež voči demokracii viaceré dosť zásadné výhrady...
myslím si, že demokraciu si treba zaslúžiť, treba na ňu dorásť a vedieť si ju vážiť. Ľudia sú ale vo väčšine od prírody iní. Demokracia je vééľmi ľahko zneužiteľná... takže dnes demokracia často slúži na to, aby chránila záujmy rôznych pochybných menšín a vagabundov pred zdravým rozumom a obecne platnými normami vyššej morálky. Kto najviac vykrikuje, ako sa mu siaha na jeho ľudské práva? Či nie práve tie indivíduá, ktoré ľuďmi ani veľmi nazvať nemožno - najväčší podvodníci a pochybné kreatúry?
Preto pre väčšinu ľudí by sa skôr hodila diktatúra, a to diktatúra "dobrého" diktátora, niečo ako v detských rozprávkach "bol raz jeden kráľ", ktorý dobro odmeňuje a zlo spravodlivo tresce. Ale aj tu narážame na problém - kde vzať toho dobrého diktátora? A ako mu zaručiť rovnako hodnotného následníka!?

Viem, táto téma sem do diskusie asi moc nepatrí a už vidím reakcie niektorých, ktorým som tak nádherne nahral na smeč, ako sa začnú zadrapovať do slovíčiek, chytračiť a hľadať slabé miesta tohoto narýchlo napísaného príspevku...
Nechcem nikomu brať jeho presvedčenie a vnucovať mu svoje, ale nedovolím ani opak - proste som to sem napísal, a dosť.. Howgh!

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Dec 2005, 16:37

Pozri AT, skus vychovat 7 stenat "demokraticky". Kym nepochopia odkial pokial je demokracia tak ta z nich behom tyzdna trafi slak.
Aj male deti sa ucia co sa smie a co nie, a ked toto pochopili tak mozu zit v "demokracii". Ked to nechapu tak dostanu po cuni a samozrejme si myslia ze su utlacane.
Mne vobec nevadi ze sa natahujete kazdy o svoju pravdu, ale prave preto ze sa o nu hadate DVAJA tak si to vyrieste mimo fora, inac to tu len zadrbavate a bodka.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Dec 2005, 17:02

Ondreji, a proč jsi sem ten příspěvek psal, když jsi sám přesvědčen o jeho nedokonalosti a přitom není možné s ním polemizovat?

Osvícený diktátor je možná lepší než demokracie, ale má to několik háčků. Například takový musí existovat. Máte takového pro toto fórum? Jestli ne, tak potom je demokracie to nejlepší řešení. I když se pak spoustě "múdrych" nelíbí, že jim v rozletu překáží jiné názory než ten jejich. Dovolil jsem si pochybovat o osvícenosti Števa co by diktátora.

Pochopil jsem ze Števova příměru (Aj male deti sa ucia co sa smie a co nie, a ked toto pochopili tak mozu zit v "demokracii". Ked to nechapu tak dostanu po cuni a samozrejme si myslia ze su utlacane.), že si myslí, že někdo zde na fóru udělal něco, co se nesmí. Byl to snad Miloš Bukáček, když mi nadal do "prolhaných parchantů", byl jsem to snad já, když jsem se bránil?

Už mi konečně řekněte, co se na tomto fóru smí a co se nesmí. Myslel jsem si, že je sem možné svobodně dávat příspěvky. Asi ne. Máte zvláštní způsob, jak se vyrovnat s příspěvky, které se vám osobně nelíbí. Ondrej zavře (svoje) oči, Števo zavře (cizí) hubu. A tihle lidé mne hodlají učit, co to je zodpovědnost za svá slova a za své jednání (protože zodpovědnost je rubem demokracie)?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných