Ukradená T-57A sport

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Jún 2007, 08:11

To je neuveritelne, neveril by som, ze taketo auto moze byt ukradnute... Pre majitelov to je urcite velka strata.

... hladal by som ale v okoli akcie v garazach, v inzeratoch vo vselijakych mensich a zahranicnych casopisoch...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 13 Jún 2007, 08:32

A na Ukrajině bys taky hledal?

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 13 Jún 2007, 14:38

Kurnik čo ja som sa nahladal....

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 13 Jún 2007, 14:44

LOL

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 13 Jún 2007, 14:59

Pořád žádná stopa, Šedo?

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 13 Jún 2007, 15:14

Pro majitele je to jistě ztráta nejen finanční, ale hlavně osobní. Pokud je vůz v rodině delší čas stane se členem rodiny a když potom odejde je to takové malé úmrtí v rodině.
Obávám se že Hadimrška je již za hranicema a tam se bude jen těžko hledat. I kdyby zůstala u nás (u vás) existují způsoby jak ji nenápadně zlegalizovat. Navíc dnes již existuje spousta soukromých sbírek, jejichž majitelé nemají potřebu se z vozem někde chlubit a tak vůz nemusí nikdy opustit jejich soukromou výstavní halu, do které kromě majitele nemá nikdo jiný přístup..

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 13 Jún 2007, 15:32

Luboš napísal:Pořád žádná stopa, Šedo?
ZLAHNUTÁ ZEM :(

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Jún 2007, 08:10

Karel napísal: ...Navíc dnes již existuje spousta soukromých sbírek, jejichž majitelé nemají potřebu se z vozem někde chlubit a tak vůz nemusí nikdy opustit jejich soukromou výstavní halu, do které kromě majitele nemá nikdo jiný přístup..
To jsou ale silné deformace charakteru, pokud někdo potřebuje mít "ve sbírce" nějaký předmět tak moc, že je ochoten ho druhému ukrást a způsobit újmu (materiální, psychickou, ...), aby si sám mohl v nějaké zavřené hale ukájet svoje dětinské chutě.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 14 Jún 2007, 09:25

Že? Ani mne nejde do hlavy, ako by niekomu mohlo robiť radosť, keď niečo ukradne a potom to užíva.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 14 Jún 2007, 09:54

pochybujem, že to ukradol niekto pre seba, a tak sa vystavoval dlhodobému riziku odhalenia a následného potrestania,
scenár pravdepodobne bol: ukradnúť a rýchlo predať..

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 14 Jún 2007, 10:20

ondro,koukám Jára pěkně buší :wink:

Tajemný magistr

Príspevok od užívateľa Tajemný magistr » 14 Jún 2007, 12:07

Ambiciózní tajemníček napísal:To jsou ale silné deformace charakteru, pokud někdo potřebuje mít "ve sbírce" nějaký předmět tak moc, že je ochoten ho druhému ukrást a způsobit újmu (materiální, psychickou, ...), aby si sám mohl v nějaké zavřené hale ukájet svoje dětinské chutě.
Ó, velký Mirek Dušín a jeho nepokřivený, vnějším světem nezkažený,chlapecky čistý charakter promluvil.
Na to kolik Ti je, jsi velice naivní.
Tím jsem samozřejmě nechtěl vyjádřit souhlas s čórnutím tohoto konkrétního auta, ani jakéhokoliv jiného.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Jún 2007, 13:00

Tajemný magistře, nechápu přesně, na co reaguješ. O mém charakteru totiž nemůžeš z oné Tebou citované věty usoudit vůbec nic. Není tam nic, čím bych srovnával charakter toho, kdo krade nějaká auta jen proto, aby je vlastnil a mohl se na ně sám dívat, s charakterem svým. Nanejvýš se takovému jednání podivuji.

Tedy prosím, mohl bys přiblížit, co na té větě ukazuje moji naivitu? Chování toho člověka není můj výmysl, to uvedl Karel. Já jsem jen usoudil, že charakter těch lidí je pokřivený. Co je na tom naivního? Že lidí s pokřiveným charakterem běhá po světě spousta, to nepopírám.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 14 Jún 2007, 13:17

michal olejko napísal:ondro,koukám Jára pěkně buší :wink:
začal dobre, veru naozaj "pěkně buší", práve zajtra mu veziem plný príves materiálu..

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 14 Jún 2007, 13:23

je to machr, mám se tam taky teď stavovat, bude mě dělat druhou 600ku, a už to mame rozdělané delší dobu

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 14 Jún 2007, 14:29

Zpráva z http://www.i-veteran.cz/
Ukradenou Tatru 57A Sport Roadster našla policie
V noci 9. 6. 2007 byla na Slovensku v Liptovském Jáně ukradena červená Tatra 57A Sport Roadster nazývaná Hacašprnda i s přepravním vozíkem manželů Balážových z Brna. Podle posledních zpráv ji i s podvalníkem slovenská policie našla.


Jestli je to pravda tak snad i začnu mít rád policajty :wink:

Kluci slovenský (a brněnský) zjistěte něco víc :?:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 14 Jún 2007, 14:53

No sláva... Jinak se ovšem nestačím divit, co se tady (na portáále, ne "u vás" nebo "u nás") zase děje ;-)

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Jún 2007, 15:01

ladis napísal:No sláva... Jinak se ovšem nestačím divit, co se tady (na portáále, ne "u vás" nebo "u nás") zase děje ;-)
diviť sa je ľudské :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 15 Jún 2007, 19:45

Ambiciózní tajemníček napísal:Tajemný magistře, nechápu přesně, na co reaguješ. O mém charakteru totiž nemůžeš z oné Tebou citované věty usoudit vůbec nic. Není tam nic, čím bych srovnával charakter toho, kdo krade nějaká auta jen proto, aby je vlastnil a mohl se na ně sám dívat, s charakterem svým. Nanejvýš se takovému jednání podivuji.

Tedy prosím, mohl bys přiblížit, co na té větě ukazuje moji naivitu? Chování toho člověka není můj výmysl, to uvedl Karel. Já jsem jen usoudil, že charakter těch lidí je pokřivený. Co je na tom naivního? Že lidí s pokřiveným charakterem běhá po světě spousta, to nepopírám.
Já taky nesrovnávám charakter tvůj s těmi loupiči. Jen mi přišla naivní ta představa životem ostříleného mazáka, jak moc a okatě se podivuje nad zkažeností druhých. Tento jev jsem nesledoval pouze v tomto příspěvku, takových bylo víc. Nechtěj po mně, ale, uvést konkrétně kde, jelikož se mi to fakt nechce hledat.
Ještě jak jsi psal o těch dětinských chutích, tak mně přijde mnohem více dětinské ukájet se někde na pumpě, túrovat motor před ohromenou prepubertální mládeží, a křupanů z Horní-Dolní, nebo jiné dokazování okolí co mám. Myslím, že ani Ty nejsi vyjímka, která potvrzuje pravidlo.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 26 neregistrovaných