Tatry Classic Marathon

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
TatraplanuZdar

Tatry Classic Marathon

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 10 Okt 2006, 14:56

Tak pred hodinkou mi prechadzali ucastnici tatry rallye pred domom.
Postavil som jeno auto na jednu stranu cesty, druhu na druhu stranu cesty a nechal pomerne uzke miesto aby mohli prechadzat len pekne pomaly (ale nefotil som, teraz je mi to luto). Same britske bentley, martiny, rovery, jaguary, mgb, fordy, triumphy, plno porsche, nejake volva, alfy romeo. Ziadne Tatry aj ked som vybehol az po chvili kedy prechadzali, nevidel som vsetko. Jeden zjavne zavodny Bentley z 20 rokov na mna urobil skutocne dojem. Inak videl som len britov a nejakych poliakov?!? To je britska akcia na SLOVENSKU? Mor ich!

Rejpal

hovno

Príspevok od užívateľa Rejpal » 10 Okt 2006, 18:07

kdyz nemas na bentlyho,nebo tatru,tak si jdi koupit glgacku do Sparu,protoze tam je to nejlevnejsi.
..........................................................................................
Dyze das ist kajne machn,trotl. tatra ist the Best.

Roman

Príspevok od užívateľa Roman » 10 Okt 2006, 19:37

Keď je tu niekto TROTTEL-tak sa to píše inteligent,tak to si zrovna TY.haha.

Užívateľov profilový obrázok
Lojzkův vnuk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 265
Dátum registrácie: 01 Jún 2006, 13:20
Bydlisko: Kopřivnice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lojzkův vnuk » 11 Okt 2006, 10:21

Brácha mi psal, že mu včera taky jezdili pod okny a taky žádnou Tatru neviděl. A prý proč my sedíme doma, tak jsem mrknul na přihlášku na http://web.t-com.sk/tatryclassic a proč nejede žádný čech je asi jasné:

Vstupný poplatok je £3300 zahrňujúce prepravu auta alebo £2700 ak preprava auta nie je požadovaná.

Ten znak před cifrou nejsou asi Slovenské Koruny, že? :(

TatraplanuZdar

Príspevok od užívateľa TatraplanuZdar » 11 Okt 2006, 13:18

Nie, ale pre slovákov by vlastenecky vymenny kurz na toto podujatie mohol byt 1:1 . Na najbližší ročník to navrhneme SNS presadiť ako zákon v parlamente.

Teda namiesto zaplatenia tohto poplatku by si človek nejakého
druhého Marka alebo strieborného tieňa radšej kúpil, na tie peniaze by to určite išlo. (všimli ste si ako som z reči vymietol anglikanizmy?)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných