První kniha o závodnících a závodech ve Švýcarsku 1950 -2005

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 21 Dec 2005, 15:40

800 km nie je ani s 20 rokov starou Tatrou 613 vôbec dosť, je to úplne zľahka zvládnuteľná vzdialenosť, nevraviac o dobrej ekonomike jazdy pri vysokých priemerných rýchlostiach

Užívateľov profilový obrázok
Jirka Pollak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 16 Dec 2005, 12:40
Kontaktovať užívateľa:

Blava - Bern...Doprava po železnici

Príspevok od užívateľa Jirka Pollak » 21 Dec 2005, 15:45

Ahoj "kluci", pokud se nechcete kochat alpama, tak to zkuste po předchozí kalkulaci jednou jako já, když chci jet prckem např. do Mikulova nebo dokonce k mému doktorovi na léčení Autobiachi do Borského Mikuláše: zajedu z Zúrichu 110 km do Feldkirchu (hranice Schweizu a Rakouska) dám autíčko na vlak, zalehnu do postýlky a ráno se budím (snídaně inkl.) ve Vídni. Cena za auto je ca. 60 EU, plus lístek. Rozhodně lepší, než sedět den za volantem.

Při registraci jsem vyplnil, že mám homepage, a protože jinou nemám, je tam ta zmíněná "reklama".

Lubošovi jsem nechal pověsit na tuto stránku Tatry a Carlose posím, aby mě vysvětlil, soukromě, proč má tu fotku Ratha...
Prílohy
Prcek na Morave.jpg
Z Curychu prckem na Moravu a Slovensko...
Prcek na Morave.jpg (58.71 KiB) 3375 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 21 Dec 2005, 20:08

vidíš aj vo švajci ho poznáte,to máš ako s tatrami, čím večší exot tým lepšie 8)

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Dec 2005, 08:23

A máte to, majitelé pozemních letadel, šoupněte je na vlak. To bych mohl jet i s Honneckerem, ale jak ho propašovat na hlavní nádraží do Vídně :?:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 22 Dec 2005, 09:44

D.A. napísal:A máte to, majitelé pozemních letadel, šoupněte je na vlak. To bych mohl jet i s Honneckerem, ale jak ho propašovat na hlavní nádraží do Vídně :?:
to sa pýta Agent!? však dymová clona, ktorú pri tom vytvorí, bude dostatočná nie? :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Jirka Pollak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 16 Dec 2005, 12:40
Kontaktovať užívateľa:

Nádraží ve Vídni - odjezd do Feldkirchu

Príspevok od užívateľa Jirka Pollak » 22 Dec 2005, 10:33

Westbahnhof je známé nádraží, leží na okružním boulevardu Vídně a každý pasant směr k nádraží zná a určitě rád ukáže.

Okolo nádraží samotného jsou ukazovatele, ne zrovna přímá cesta vede k vlaku...vjezd je z ulice kolmé na tu zmíněnou Okružní ulici. Pak se podle šipek probojujete průjezdem až k vlaku, neleknout se, klidně mezi lidmi po peronu. Viz připojený plánek.

Místo pro auto musí být rezervováno předem, zvláště v letních měsících. Kabriolety musí být umístněny ve spodní řadě. Pro osoby je výběr, cesta v sedě, nebo couchet (4, nebo 6 lidí), nebo postel (po dvou).
Doporučuji couchet, inkl. skromné snídaně, není o moc dražší než normální lístek. Já si vždy beru vlastní polštářek.

Tato alternativa mě připadá rozumější než ty "hektolitry" spotřebovaného benzínu a únava za volantem. Ve vlaku se dá před spánkem navíc docela slušně posedět u vínka...
Prílohy
Westbahnhof.doc
Plánek okolí Westbahnhof Wien
(213.5 KiB) 155 stiahnutí

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

---

Príspevok od užívateľa carlos » 31 Dec 2005, 18:47


etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 31 Dec 2005, 20:13

Tak toto znie ako neuveritelne krasny vylet. Dufam, ze sa najde par ludi zo SR, myslim ze by to stalo za to :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných