ac pumpa

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 09 Sep 2006, 21:53

Jerry napísal:Je možný, že se Ti motor zastavil v takovej poloze, kdy byla vačka u AC pumpy ve zdvihu, v tom případě zkus protočit motor a znova zapumpovat. :wink:
Souhlas... dělala mi to i pumpa u T603,a u T613 mi to občas udělá také.pak jedině mít rychlou nohu na plyn pedál :wink: :lol:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 16 Sep 2006, 14:44

Kolkokrat musim stupit na plynovy pedal (uplne dolu a späť) aby som urobil to co AC pumpou povedzme 6 stlaceni?

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 16 Sep 2006, 16:24

Sedo, este mi povedz ako si to myslel. Bo stlacenie plynu nema nic s AC pumpou.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 18 Sep 2006, 09:09

vasa26 napísal:
Jerry napísal:Je možný, že se Ti motor zastavil v takovej poloze, kdy byla vačka u AC pumpy ve zdvihu, v tom případě zkus protočit motor a znova zapumpovat. :wink:
Souhlas... dělala mi to i pumpa u T603,a u T613 mi to občas udělá také.pak jedině mít rychlou nohu na plyn pedál :wink: :lol:
Tak som to zle pochopil, ako je to myslene, ze mat rychlou nohu na plyn pedál?

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 23 Sep 2006, 19:54

No, Sedo, dnes som zabil asi 3 hodiny s AC, kedze som pumpoval a nic. Vies aky bol problem? Tym, ze auto dlho stalo, vyshlo tesnenie veka ventilkov (kam ide hadica dnu a von) a salo mi falosny vzduch. To veko ale aj rozdeluje komoru s ventilkami a ked zle tesni, pumpa nefunguje. Ked som ju rozobral, vycistil, a tesnenie trochu namazal, problem zmizol ;)
Ako pomoc by mozno pomohlo len naplnit pumpu benzinom.
Poloha motora sposobi to, ze je velmi kratky zaber, co sposobi len dlhsie docerpanie, ale problem nenasania paliva neodstrani.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 23 Sep 2006, 21:36

Ked teraz citam tuto diskusiu, a aj zo skusenosti zo 613- kami, je znamy problem ked auto stoji dlhsiu dobu benzin stecie z palivoveho systemu naspat do nadrze. Jedine riesenie s ktorym som sa zatial stretol bolo zaradenie elektrickej pumpicky do systemu s ovladanim z miesta vodica. Teraz nad tym tak rozmyslam- neskusal ale niekto zaradit do systemu miniaturny spatny ventil alebo nieco podobne, aby sa zabranilo tomuto javu?

Erik

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 24 Sep 2006, 12:47

Zpětné ventily jsou už v samotném benzínovém čerpadle (jinak by těžko fungovalo, že), takže ten dodatečný zpětný ventil, by musel být mnohem těsnější :-). Větší problém je ale odpaření benzínu z karburátorů po odstavení ohřátého motoru a tomu žádný ventil nezabrání.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných