tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:47

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:Rozhodne ne. Faktem zustava ze se vidite jednou do roka a to na srazu. Ted rozebirej.
Nevidíme se ani na srazu. Na srazy nejezdím. Co mám rozebírat? Že z tebe za celou dobu nevypadlo, kdo tady vyzdvihuje tajemníčkování? Mám rozebírat co si asi myslíš, že si asi myslím? Nebo co si myslíš, že si myslí Ironclad? Já jsem se tě jen zeptal, ty se s odpovědí neobtěžuješ. Budeš dál kličkovat nebo konečně napíšeš, z čeho jsi usoudil, že bych já nebo A.T. žil z hlavou v oblacích? Z čeho jsi usoudil, že A.T. předhodil své tajemníčkování jako argument?
Vzdyt jsi to sam ocitoval min. 2x.... co chces vic? Koukni na co jsem reagoval po jeho prispevku, pokud te uz ani tohe netrkne tak te budu muset prijet kopnout.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 01:51

Přijeď, Miloši, pořád to nějak nechápu. Kdybys nechtěl vážit cestu, postačí, když to napíšeš.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 01:58

chytremu napovez, hloupeho.... stare Ceske prislovi. Porad verim, ze to jen hrajes a takovou zumpadiskusi se jen bavis...

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 02:08

miloš bukáček napísal:chytremu napovez, hloupeho.... stare Ceske prislovi. Porad verim, ze to jen hrajes a takovou zumpadiskusi se jen bavis...
Vrátíme se o pár hodin zpět...
ladis napísal:MB: Já jsem si tu "práci" dal. Co mě má překvapit? (Mimochodem, příroda kolem nás reaguje pouze na momentální situace, jinak ani nemůže. Výsledkem je pak takový paskvil, jako moje komorové oko. Není to ovšem zas taková prohra neb podle jedné z theorií mám i díky tomuto paskvilu mozek, který mi umožňuje sem psát. -- Snažím se ti poněkud neuměle naznačit, že reagovat jen "na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu" nemusí být vždy nejšťastnější. Nakonec tě z toho usvědčuje naprosté nepochopení připomínky nicku A.T. Ber to jen jako poznámku na okraj vytrženou z kontextu neboť toto vlákno jsem vyjma strany 9 nečetl)
Od té doby jsme popsali mnoho stran a ty jsi ani nenapsal co mě mělo překvapit ani co se ti nezdá na tom, co jsem napsal. Reaguješ jen na to, co si myslíš, že si myslím. Nevím co to je, ale určitě je to špatně (leda by se ti podařilo vyrobit první správný předpoklad o mojí osobě od strany 9 tohoto vlákna). Pořád věřím, že to jen hraješ a takovou žumpadiskusí se jen bavíš.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 02:15

ladis napísal:
miloš bukáček napísal:chytremu napovez, hloupeho.... stare Ceske prislovi. Porad verim, ze to jen hrajes a takovou zumpadiskusi se jen bavis...
Vrátíme se o pár hodin zpět...
ladis napísal:MB: Já jsem si tu "práci" dal. Co mě má překvapit? (Mimochodem, příroda kolem nás reaguje pouze na momentální situace, jinak ani nemůže. Výsledkem je pak takový paskvil, jako moje komorové oko. Není to ovšem zas taková prohra neb podle jedné z theorií mám i díky tomuto paskvilu mozek, který mi umožňuje sem psát. -- Snažím se ti poněkud neuměle naznačit, že reagovat jen "na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu" nemusí být vždy nejšťastnější. Nakonec tě z toho usvědčuje naprosté nepochopení připomínky nicku A.T. Ber to jen jako poznámku na okraj vytrženou z kontextu neboť toto vlákno jsem vyjma strany 9 nečetl)
Od té doby jsme popsali mnoho stran a ty jsi ani nenapsal co mě mělo překvapit ani co se ti nezdá na tom, co jsem napsal. Reaguješ jen na to, co si myslíš, že si myslím. Nevím co to je, ale určitě je to špatně (leda by se ti podařilo vyrobit první správný předpoklad o mojí osobě od strany 9 tohoto vlákna). Pořád věřím, že to jen hraješ a takovou žumpadiskusí se jen bavíš.
Ale vzdyt ty dobre vis o cem jsem psal a netlac me abych to prepisoval jako pro zaka pomocne skoly Svahova. To opravdu delat nebudu.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 19 Feb 2008, 02:58

Miloši ani se nedivím že už neví o čem ladis plácá,když zde sám napsal kolik piv vypil :-))))
Myslím že nepochopí co mu tim chceš říct a bude pořád plácat to svoje. Jak vidno dnes již spochybňoval i inteligenci Mirka. Při tom ani neví co je Mirek zač a co studuje !!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa D.A. » 19 Feb 2008, 07:55

Co je Mirek zač? :-O

Ne, vážně, přečetl jsem strany 9-14 a ...................

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 19 Feb 2008, 09:28

D.A. napísal:Co je Mirek zač? :-O

Ne, vážně, přečetl jsem strany 9-14 a ...................
Bylo to ale poetické odpoledne, že? 8) Škoda, že jsem večer tak brzy odpadl... už nic nevydržím :? :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 19 Feb 2008, 09:57

Fakt parádna diskusia, nech žije internet :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Stevo » 19 Feb 2008, 09:59

Co internet, ten sa nechyta. Nech zije Skolkaportal! (c)

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 10:46

IRONCLAD napísal:Miloši ani se nedivím že už neví o čem ladis plácá,když zde sám napsal kolik piv vypil :-))))
Myslím že nepochopí co mu tim chceš říct a bude pořád plácat to svoje. Jak vidno dnes již spochybňoval i inteligenci Mirka. Při tom ani neví co je Mirek zač a co studuje !!!!!!
Napsal jsem, že jsem si dal jedno. Kde vidno, že jsem zpochybňoval inteligenci Mirka? Mě se zdá, že Mirek tak nějak chápe, že odpověď může záviset na tom, jak tazatel pochopil otázku. Co je Mirek zač? Nu což, svoje jsem plácal zcela zbytečně, nedohodnem se ani na tom, jak vypadá otázka, která by mě zajímala. A kdy se vrátíme trochu zpátky k tématu a vysvětíš mi, jak to je s OT64?
miloš bukáček napísal:Ale vzdyt ty dobre vis o cem jsem psal a netlac me abych to prepisoval jako pro zaka pomocne skoly Svahova. To opravdu delat nebudu.
Tohle mi, prosím, netlač. Neznám ani Tebe, ani Ironclada a celou dobu se snažím zjistit o čem jsi psal. Ne, že bych to nedokázal přečíst, ale nedokážu to dát do souvislosti s tím co jsem napsal já a A.T. (Erga teď, prosím, vynechme). Asi jinak chápu co jsi napsal a snažím se zjistit, kde se to nepochopení vzalo. Dneska už mám jinou práci - žádné přestávky mezi testy - takže se ti nebudu tak věnovat ;-). Kdybys našel chvilku a napsal to jako pro žáka pomocné školy, třeba bych pochopil. Jinak čert to vem.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 11:47

ladis napísal:
IRONCLAD napísal:Miloši ani se nedivím že už neví o čem ladis plácá,když zde sám napsal kolik piv vypil :-))))
Myslím že nepochopí co mu tim chceš říct a bude pořád plácat to svoje. Jak vidno dnes již spochybňoval i inteligenci Mirka. Při tom ani neví co je Mirek zač a co studuje !!!!!!
Napsal jsem, že jsem si dal jedno. Kde vidno, že jsem zpochybňoval inteligenci Mirka? Mě se zdá, že Mirek tak nějak chápe, že odpověď může záviset na tom, jak tazatel pochopil otázku. Co je Mirek zač? Nu což, svoje jsem plácal zcela zbytečně, nedohodnem se ani na tom, jak vypadá otázka, která by mě zajímala. A kdy se vrátíme trochu zpátky k tématu a vysvětíš mi, jak to je s OT64?
miloš bukáček napísal:Ale vzdyt ty dobre vis o cem jsem psal a netlac me abych to prepisoval jako pro zaka pomocne skoly Svahova. To opravdu delat nebudu.
Tohle mi, prosím, netlač. Neznám ani Tebe, ani Ironclada a celou dobu se snažím zjistit o čem jsi psal. Ne, že bych to nedokázal přečíst, ale nedokážu to dát do souvislosti s tím co jsem napsal já a A.T. (Erga teď, prosím, vynechme). Asi jinak chápu co jsi napsal a snažím se zjistit, kde se to nepochopení vzalo. Dneska už mám jinou práci - žádné přestávky mezi testy - takže se ti nebudu tak věnovat ;-). Kdybys našel chvilku a napsal to jako pro žáka pomocné školy, třeba bych pochopil. Jinak čert to vem.
Pro zjisteni obsahu psaneho textu je nutne si ho precist.Neplacej nesmysly podobneho typu.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 11:54

A nešlo by ho třeba vytisknout a i s papírem sežrat? Čteš i něco jiného než vlastní text? Zase to nemá vztah, k tomu co jsem napsal. Máš pravdu, čert to vem.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 11:56

ladis napísal:A nešlo by ho třeba vytisknout a i s papírem sežrat? Čteš i něco jiného než vlastní text? Zase to nemá vztah, k tomu co jsem napsal. Máš pravdu, čert to vem.
Samozrejme ze slo, ale dosel bys ke stejnemu nulovemu vysledku jako dosud. Takze lepsi je opravdu cist.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 19 Feb 2008, 12:04

:? Mám tenhle týden volno, tak jsem chtěl dneska uklidit dílnu... ááále co, on ten bordel na mně klíďo počká i do příštího týdne. :wink: :mrgreen:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 13:47

Ziza je velmi moudry clovek. Koncim tez impotentni diskusi v tomto vlakne.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 19 Feb 2008, 14:32

Taktež si myslím že ziza to vystihl dobře.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Erik » 19 Feb 2008, 14:39

Vy uz tiez niktore prispevky necitate :lol: :lol: :lol: to sme dopadli s touto duchaplnou diskusiou

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Feb 2008, 15:10

A z ceho vychazis Eriku?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Feb 2008, 15:11

Asi z toho, že nám radil se na to vykašlat už o několik stran dříve. Nafackuju si, mě ses neptal.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných