tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
ALEŠ HLOZEK

tatra 613

Príspevok od užívateľa ALEŠ HLOZEK » 11 Feb 2008, 23:44

Palo tu tatru nemel prodavat.budeš litovat

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Palo » 12 Feb 2008, 06:57

No tak ja som ju ešte nepredal ale v pribehu par dni akoby sa stalo. Zaujemca bol viacmenej presvedčený.

peter
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 14 Jún 2005, 13:32
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Senica
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa peter » 12 Feb 2008, 09:22

Ked predal tatru tak to nič neznamená, koľký znás nemájú tatru
a sú super tatrováci.

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 12 Feb 2008, 09:26

To zní jako výhružka pro někoho, kdo si dovolil vystoupit z nějaké sekty. Co bude následovat? Balíček s uřezanou opičí hlavou?

Ale teď vážně. Já si myslím, že někdo (zaslepený) těžko může hodnotit duševní pochody inteligentních lidí, jako je třeba Palo. Jsou lidi, u kterých závislost (na automatech, na drogách, na tatrách) vzniká snadno a jsou lidi, u kterých to jde hůř. Zejména pak proto, že jsou schopni si uvědomit, jak moc je na světě zajímavých věcí, kterým mohou věnovat svůj čas, úsilí a peníze.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Feb 2008, 09:35

Ambiciózní tajemníček napísal: Jsou lidi, u kterých závislost (na automatech, na drogách, na tatrách) vzniká snadno a jsou lidi, u kterých to jde hůř.
Nechapu??? Nevsiml jsem si u sebe ze bych byl zavisly na automatech, drogach,alkoholu, ale ani na Tatrach. Prestoze jich mam vic nez se komukoliv muze zdat normalni.
U Pala je to spojeno s tim co psal - nema adekvatni garaz. Takze A.T nech si ty tvoje pedagogicky kecy.Laskave....

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 12 Feb 2008, 11:59

8) 8) 8)
Stryci, již mnoho desítek let mně hlavou vrtají (mimo jiné) i tyto otázky: Proč každej!!! alkoholik za všech okolností vždy a všem zarytě tvrdí, že není alkoholik? Myslíte, že musím začít sám chlastat, abych našel odpověď?
Jenže - poznal bych pak, že již tím alkoholikem jsem? :lol: :wink:

Ambiciíozní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciíozní tajemníček » 12 Feb 2008, 12:41

Miloši Bukáčku, naprosto nechápu, jak jsi se v mém příspěvku poznal. Z čeho jsi usoudil, že si o Tobě myslím, že jsi na čemkoliv závislý? Komentoval jsem pouze příspěvek Aleše Hložka a snažil jsem se přijít na to, proč by měl dospělý člověk (Palo) litovat svého svobodného rozhodnutí. Ani v nejmenším mne na mysl nepřišel nějaký Miloš Bukáček. A mám zde od něj podrážděný příspěvek...

Závěry o potrefených husách nechť si každý udělá sám, nerad bych riskoval další napomenutí ohledně toho, co smím a nesmím psát do tohoto fóra.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Stevo » 12 Feb 2008, 14:03

Ambiciíozní tajemníček napísal:Závěry o potrefených husách nechť si každý udělá sám, nerad bych riskoval další napomenutí ohledně toho, co smím a nesmím psát do tohoto fóra.
Ak to je tatrahus, tak mozes. Ak fauvehus, tak nemozes.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Feb 2008, 14:58

Ambiciíozní tajemníček napísal:Miloši Bukáčku, naprosto nechápu, jak jsi se v mém příspěvku poznal. Z čeho jsi usoudil, že si o Tobě myslím, že jsi na čemkoliv závislý? Komentoval jsem pouze příspěvek Aleše Hložka a snažil jsem se přijít na to, proč by měl dospělý člověk (Palo) litovat svého svobodného rozhodnutí. Ani v nejmenším mne na mysl nepřišel nějaký Miloš Bukáček. A mám zde od něj podrážděný příspěvek...

Závěry o potrefených husách nechť si každý udělá sám, nerad bych riskoval další napomenutí ohledně toho, co smím a nesmím psát do tohoto fóra.
Vis, Ambiciíozní tajemníčku, právě protože jsem se tam nenašel, tak jsem se nemohl poznat. Ani z ničeho nesoudím,že sis to v daný moment o mě zrovna myslel Ty ani kdokoliv jiný.Palo svou ( mimochodem krásnou) Tatru prodává z důvodu nedostatku místa a ne z ukončením své závislosti na Tatrách.Že Palo bude svého činu v budoucnu litovat je více než zřejmé a přikláním se tím k názoru Aleše Hlozka, aniž bych splnil jakoukoli Tebou výše popsaných diagnóz.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 12 Feb 2008, 21:33

ziza napísal:Stryci, již mnoho desítek let mně hlavou vrtají (mimo jiné) i tyto otázky: Proč každej!!! alkoholik za všech okolností vždy a všem zarytě tvrdí, že není alkoholik? Myslíte, že musím začít sám chlastat, abych našel odpověď?
Chlastat zrovna nemusíš, ale lahvinka k dnešnímu jubileu by snad neurazila. Jednu ti tam hňápnu, jak pojedu na Břeclav.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ziza » 12 Feb 2008, 21:58

Rrrrrooozhodně se neurazím, vůbec na to nemám povahu! Už abys vyjel... :wink: :D A díky, moc díky za gratulaci!

Užívateľov profilový obrázok
Lucka.
Diskutujúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12 Feb 2008, 23:43
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613 (můj miláček:))
Bydlisko: ČR, Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Lucka. » 13 Feb 2008, 00:35

Stevo napísal:
Ambiciíozní tajemníček napísal:Závěry o potrefených husách nechť si každý udělá sám, nerad bych riskoval další napomenutí ohledně toho, co smím a nesmím psát do tohoto fóra.
Ak to je tatrahus, tak mozes. Ak fauvehus, tak nemozes.

To je ale barva! Zajímalo by mě, kolik by stál přestřik na vínovou.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 13 Feb 2008, 00:48

:lol:

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 13 Feb 2008, 09:18

miloš bukáček napísal: Vis, Ambiciíozní tajemníčku, právě protože jsem se tam nenašel, tak jsem se nemohl poznat. Ani z ničeho nesoudím,že sis to v daný moment o mě zrovna myslel Ty ani kdokoliv jiný.Palo svou ( mimochodem krásnou) Tatru prodává z důvodu nedostatku místa a ne z ukončením své závislosti na Tatrách.Že Palo bude svého činu v budoucnu litovat je více než zřejmé a přikláním se tím k názoru Aleše Hlozka, aniž bych splnil jakoukoli Tebou výše popsaných diagnóz.
Pár poznámek:

- Rozumím od začátku tomu, že jsi se tam nenašel. Podivoval jsem se akorát tomu, proč jsi se tam hledal.
- Netvrdil jsem nikde nic o tom, jestli Palo je/byl závislý či nezávislý.
- Důvod k prodeji, který uvedl Palo, jsem četl. Myslím si ale, že Ty sám tomu důvodu tak moc nevěříš (i když to po něm zde intenzivně opakuješ). Ruku na srdce - prodal bys některou ze svých jen proto, že pro ni nemáš garáž?
- Že Palo bude svého činu litovat mi tedy zřejmé vůbec není. Je to jen věc a spousta věcí kolem člověka přichází a odchází. Ne pro každého je zrovna tato věc ikonou.
- Jsou lidé, kteří jsou hrdí na svoji závislost na tatrách a staví to na odiv jako ctnost. Jsou lidé, kteří vyletí jako čertík ze škatulky už jenom preventivně pro to, aby si to o nich nikdo nemyslel. OK, jsem zase chytřejší.

Užívateľov profilový obrázok
Lucka.
Diskutujúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12 Feb 2008, 23:43
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613 (můj miláček:))
Bydlisko: ČR, Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Lucka. » 13 Feb 2008, 17:24

Myslím, že je celkem zbytečné se hádat o tom, zda je nebo není kdokoliv závislý na Tatrách. Každý si přece může dělat co chce a pokud se rozhodne Tatru dále nevlastnit, je to pouze jeho věc:), stejně tak jako si novou Tatru pořídit:), určitě k tomu má pádné důvody a i kdyby ne, je to zase jen jeho věc. Nikdo by přece neměl někomu nutit svůj názor na Tatru, tatrovákovi by se taky nelíbilo, kdyby mu někdo neochvějně opakoval, že Fiat je ta nejlepší značka (fakt netoužím po tom, aby mě teď veřejně rozcupovali zastánci Fiata - byl to jen příklad :D )
Já osobně jsem Tatře přišla na chuť teprve nedávno a zjistila, že něco jako 613 existuje:). A nepochybuju, že když se mu po 613 zasteskne, tak ho někdo z jeho známých sveze:).

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 13 Feb 2008, 23:17

Ambiciózní tajemníček napísal:
Pár poznámek:

- Rozumím od začátku tomu, že jsi se tam nenašel. Podivoval jsem se akorát tomu, proč jsi se tam hledal..
Nehledal jsem se tam. jen nechapu,ze Tatra fandovstvi povazujes za skorosilenstvi.
Ambiciózní tajemníček napísal: - Důvod k prodeji, který uvedl Palo, jsem četl. Myslím si ale, že Ty sám tomu důvodu tak moc nevěříš (i když to po něm zde intenzivně opakuješ). Ruku na srdce - prodal bys některou ze svých jen proto, že pro ni nemáš garáž?
Pokud bych je nemel kde garazovat, potazmo nemel na to je drzet v pro me prijatelne forme tez bych uvazoval o prodeji
Ambiciózní tajemníček napísal: - Že Palo bude svého činu litovat mi tedy zřejmé vůbec není. Je to jen věc a spousta věcí kolem člověka přichází a odchází. Ne pro každého je zrovna tato věc ikonou.?
Ze bude litovat je naprosto zrejme s ohledem na krivku rustu cen za posledni 2 roky a prakticke nemoznosti sehnat schopnou, nerkuli vzacnou tatru . Vypovidajicim faktem je i skutecnost, ze sam Palo cenu sve Tatry zmenil 3x behem nekolika mesicu a to smerem nahoru.
Ambiciózní tajemníček napísal:- Jsou lidé, kteří jsou hrdí na svoji závislost na tatrách a staví to na odiv jako ctnost. Jsou lidé, kteří vyletí jako čertík ze škatulky už jenom preventivně pro to, aby si to o nich nikdo nemyslel. OK, jsem zase chytřejší.
Neradim se do prvni, ani do druhe Tebou uvedene skatulky. Reagoval jsem na Tve soustavne nemistne poznamky adresovane majitelum Tater, konkretne v tomto pripade stanovenim diagnozy.

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 14 Feb 2008, 16:48

Je spousta majitelů tater, kterým moje poznámky adresované nejsou a kteří ani necítí, že by jim adresované byli. Není jich ovšem mnoho, ale na tomto fóru se někteří z nich také vyskytují. Myslím Miloši, že oba zabředáváme zbytečně hluboko a oba zbytečně paušalizujeme, úplně na začátku jsem chtěl jen upozornit na to, že nelze rozhodně s jistotou tvrdit "Palo bude litovat". My nikdo nevíme nic o tom, jestli Palo po nějaké 613 ještě někdy zatouží. V podstatě to nemůže vědět ani Palo. Je mi líto lidí, kteří si myslí, že "kdo měl jednou 613, bude ji chtít mít zase". Nemusíme tomu říkat "závislost", jestli se Ti to slovo nelíbí a přiřazuješ mu negativní konotaci.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Feb 2008, 18:38

Prispevky A.T. a radek su svetlo v temne co tu vladne... Mna osobne tesi ze to temno sem prinasaju vyhradne len majitelia T613, cest vynimkam...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Feb 2008, 19:02

Ergo_sum napísal:Prispevky A.T. a radek su svetlo v temne co tu vladne... Mna osobne tesi ze to temno sem prinasaju vyhradne len majitelia T613, cest vynimkam...
Myslím, že s typom vozidla to nemá nič spoločné

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Feb 2008, 19:28

Roman, mne to tak pripada... ak si citas prispevky o predvojnovych Tatrach az po T603 su uplne ine ako o Tatrach 613. Bez urazky mam pocit ze niektory majitelia T613 maju pocit ze vlastnia klenot nevycislitelnej hodnoty a hlavne uzasnu investiciu do buducnosti.

Podla mna je Tatra 613 jednoducho len stare auto, na com nie je nic zle. Mna by napriklad nikdy nenapadlo ze starsi MB, BMW, Jaguar atd. mam povazovat za vynimocne auto, vsetko su to len stare auta ktore dnes uz nemozu superit s dnesnou konkurenciu. Ano su ine ako sucastne auta, inak jazdia a prave ten pocit je pre urcitu skupinu ludi zaujimavy (sam sa tam radim) ale na denne pouzivanie pouzivam sucasne auto.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných