tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Mojžo » 15 Feb 2008, 01:20

Pňak to je, správne :)

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 15 Feb 2008, 01:35

miloš bukáček napísal:To uz prehanis docela. Ja jsem nestranik,navic fandim Klausovi, ale moderni strany prirovnavat ke genocidnim skupinam, to je i na me moc.Plivu na tebe a nechci s tebou uz nic mit. Ani v nestranne diskusi. Jsi odpadkovy kos solidniho cloveka a navic pňak.
Teraz si dostal sam seba, odsudzujes ma ze som studoval dejiny tretej rise (nikdy som nepisal ze ich obdivujem alebo schvalujem, nakoniec podobne som studoval historiu Sovietskho zvazu). Robis vlastne to iste za co kritizujes mna, ja spajam T613 a zlocincky komunisticky rezim v Ceskoslovensku a ty studium tretej rise s fasizmom :!:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Feb 2008, 01:38

Neobracej kabat pred forem. Srovnal jsi CSSD a Smer s NSDAP a to mi staci. Nesnaz se se mnou diskutovat, nemas na to a uz jsem ti to jednou psal.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 15 Feb 2008, 01:42

miloš bukáček napísal:Neobracej kabat pred forem. Srovnal jsi CSSD a Smer s NSDAP a to mi staci. Nesnaz se se mnou diskutovat, nemas na to a uz jsem ti to jednou psal.
Samozrejme ze to zrovnavam (nakoniec sa to ponuka ako kazda socialna demokracia), ale nikde netvrdim ze smeruju k rovnakemu cielu :!:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Feb 2008, 01:48

Velky rozdil je v tom jak v historii zucinkovala NSDAP.Proto ji nemuzes a ani nesmis srovnavat s demokratickymi stranami dneska.Take nemam rad CSSD v cele s Paroubkem, ale zrovna tak jsem nemel rad CSSD v cele se Zemanem,ale tu historii pred peti lety jsem jiz prehodnotil.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 15 Feb 2008, 09:30

Ergo_sum napísal:
miloš bukáček napísal:Neobracej kabat pred forem. Srovnal jsi CSSD a Smer s NSDAP a to mi staci. Nesnaz se se mnou diskutovat, nemas na to a uz jsem ti to jednou psal.
Samozrejme ze to zrovnavam (nakoniec sa to ponuka ako kazda socialna demokracia), ale nikde netvrdim ze smeruju k rovnakemu cielu :!:
Kedysi som ti dal priatelskú radu, evidentne si ju neakceptoval. Myslím, že ban pre teba je len otázka času.žongluješ s narážkami na historiu bez toho, aby si poznal súvislosti. Možno svoje okolie takto ohuruješ, ale tu je to skôr naopak.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 15 Feb 2008, 09:57

Roman, budes musiet spasit niekoho ineho :mrgreen: Inak ak v ktoromkolvek prispevku (presnu citaciu, nie tvoje pocity) najdes skutkovu podstatu podporu hnutia ktora podporuje rasovu diskriminaciu, pripadne potlaca osobnu slobodu, je tvoja povinnost tento prispevok ohlasit na policiu :!: Je tu na mna kontak a nikde sa neskryvam tak to spracuj a podaj, priamo ta o to ziadam.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Feb 2008, 10:05

Jdi se nahlasit sam a neobtezuj s tim ostatni slusne lidi.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Sedo » 15 Feb 2008, 10:17

miloš bukáček napísal:Jdi se nahlasit sam a neobtezuj s tim ostatni slusne lidi.
Tak toto bol gól :D

Ale k veci, ja som si Tatru kupil preto, lebo to bola ku*va pýčo V8 motor a vehikel velikánsky. Mne sa páčia ameriky (tie obrovske hranate krabice) a Tatra v nasich podmienkach bolo "nieco" podobne. Ale zeby som si to spajal s KSČ a pod.? Tak to ma nikdy nenapadlo, az teraz citam, ze som bol hodeny do nejakeho vreca podla Ergovych meritiek.
A toto sa mi zda nebezpecne. To mi pripomina fakt toho Pinoceta, sorry.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 15 Feb 2008, 11:06

Stale viac ma presvedcujete ze mam pravdu, sami sa v tom vreci hladate...:-) Nikde som nepisal ze vsetci majitelia T613 patria do jedneho vreca, vzdy som pisal ze su aj vynimky. Podla mna je uplne logicke ze ak niekto pise o urcitej skupine ze je zla ale su aj vynimky, tak sa prirodzene budem citit ako vynimka a vobec sa ma to nedotkne...

P.S. Paci sa mi to prirovnanie A.T. k certikovy z krabice :mrgreen:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Feb 2008, 11:08

Ergo_sum napísal:
P.S. Paci sa mi to prirovnanie A.T. k certikovy z krabice :mrgreen:
To je logicke. Take ti jako zatim jediny verejne vyjadril podporu, takze si ho ted musis trosku hyckat.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 15 Feb 2008, 11:14

Ja tu v prvom rade pisem za seba a mam pocit ze A.T. rovnako

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Feb 2008, 11:17

Tvrdi tady nekdo neco jineho? Opet velmi neobjevny prispevek.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 15 Feb 2008, 11:20

Aky by sa tu mali objavovat len hodnotne prispevky, tak to forum bude za chvilku mrtve. Staci sa pozrie ako dobre sme sa tu vcera vecer krasne zabavili :-)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 15 Feb 2008, 11:25

Ergo_sum napísal:Aky by sa tu mali objavovat len hodnotne prispevky, tak to forum bude za chvilku mrtve. Staci sa pozrie ako dobre sme sa tu vcera vecer krasne zabavili :-)
Ad 1. v tom jedinem s tebou souhlasim
Ad.2 Ja jsem se vcera tedy moc nebavil...

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 15 Feb 2008, 12:54

Toto je velice vypečené vlákno a moc se mi líbí.
Ambiciózní tajemníček napísal:- Jsou lidé, kteří jsou hrdí na svoji závislost na tatrách a staví to na odiv jako ctnost. Jsou lidé, kteří vyletí jako čertík ze škatulky už jenom preventivně pro to, aby si to o nich nikdo nemyslel. OK, jsem zase chytřejší.
miloš bukáček napísal: .... Nehledal jsem se tam. jen nechapu,ze Tatra fandovstvi povazujes za skorosilenstvi...
... Reagoval jsem na Tve soustavne nemistne poznamky adresovane majitelum Tater, konkretne v tomto pripade stanovenim diagnozy.
Tatřík napísal: Za sebe odpovědně prohlašuju, že příchylností k minulému režimu netrpím, ale z toho auta jsem magor asi od deseti let. :)
Jestli někoho zajímá můj názor na vývoj debaty v tomto vlákně, tak si myslím, že Ergosuma svým někdy dost účelovým výkladem tlačíte někam, kde být nechtěl a pak se ještě sami nasíráte jeho odpověďmi, které jste sami vyprovokovali.

Celkový vývoj opět již po několikáté potvrzuje správnost původního účelu "manifestu" (který díky konotaci tohoto názvu u některých jedinců nemůže být jimi pochopen). Zase se zde objevují noví a noví nadšenci, kterým nemá cenu odpovídat složitými větami a úplně postačuje jim říct - chceš-li vědět, co bych Ti odpověděl, přečti si "manifest".

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 15 Feb 2008, 13:14

Ergo_sum napísal:Aky by sa tu mali objavovat len hodnotne prispevky, tak to forum bude za chvilku mrtve. Staci sa pozrie ako dobre sme sa tu vcera vecer krasne zabavili :-)
bla,bla,bla jdi s tím někam

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Erik » 15 Feb 2008, 14:39

Pravda sa ťažko nesie, keď niekomu niekto povie pravdu o ktorej ten druhy nechce o tom ani pocut je to to iste ako rozdraždenie osieho hniezda. Každopadne kam bude smerovat tato diskusia bolo dane uz prvym nezmyselnym prispevkom o tom ze Palo olutuje to ze predal tatru. A nasledok? Zase vacsia nenavist...

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Stevo » 15 Feb 2008, 14:42

mod mal vymazat ten prispevok uz hned v zaciatkoch a bol by klud
(c) Skolkaportal

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Erik » 15 Feb 2008, 14:46

Svata pravda Števo...

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných