predam tatra 613 (cr.)

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa etienne » 04 Jún 2008, 11:55

Vasa26: Nase nazory su odlisne. Ok. Asi by som mal porozmyslat a predat moj special tak za 100 tisic. Myslim ze to je spravna cena :D

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa vasa26 » 04 Jún 2008, 12:13

etienne napísal:Vasa26: Nase nazory su odlisne. Ok. Asi by som mal porozmyslat a predat moj special tak za 100 tisic. Myslim ze to je spravna cena :D
moje otázka byla- zda se jedná vůz na obrázku s koněm?.pokud ano cena souhlasí dokonce je i malá...
ono stačí pečlivěji číst ... :idea:
názory musí být odlišné -diskuze by neměla smysl... :wink:

Palol

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa Palol » 04 Jún 2008, 12:43

Fotku z prospektu už sem dával Ondrej viz:http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... a&start=80

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa ondrej » 04 Jún 2008, 12:46

- nejedná sa o voz z uvedeného prospektu
- do Vasovej chromky sa nenavážajte, je celkom OK a dokonca má odo mňa aj úplne nové teleso vzduchového filtra, tak pozor!! :wink:
- Palova chromka sa mi páči a vždy aj páčila, ale akousi hrou osudu mi vždy unikla, zjavne mi nie je súdená a ani teraz na ňu momentálne nemám - ten link na jej predaj som sem uviedol hlavne kvôli jednému kamarátovi, ktorý má o to auto už dlhšie seriózny záujem, a nie preto, aby sa tu stala objektom kritiky
- cenová relácia je hlavne vecou predávajúceho, je teda len a len na Palovi, koľko si zapýta - už som tu viackrát písal, že to auto poznám už dlhé roky, asi najdlhšia z vás všetkých, a vždy sa mi páčilo - a aj viem, koľko sa na nej Palo narobil

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: predam tatra 613 (cr.)

Príspevok od užívateľa vasa26 » 04 Jún 2008, 14:06

Navštěvník z Lešan napísal:
Máša26 napísal:Nejlepší jsou zduční lakírníci....
a přezvláštní host Vasa26. Vaso, prosím tě, kde jsi si nechal dělat to čalounění do chromky. Vypadá to příšerně. To je nějaká inovace zastaralé koncepce t613? Fakt napiš odkaď tu hrůzu máš, a pohádky o originálnosti z Bělského Lesa si nech pro tatra-dítě na dobrú noc.
Díky.
Mě se čalounění líbí ,nenechal jsem ho nikde dělat :lol: tvůj názor je mi fuk.studuj třeba se k tomu dopracuješ :wink:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných