tatrovaci zo stred.slovenska

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
tatrovak z bb
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:46
Kontaktovať užívateľa:

tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa tatrovak z bb » 10 Jan 2009, 19:40

Pozdravujem vsetkych priaznivcov znacky tatra 603. Uz 9 rokov sa venujem tatram a vsetok volny cas som travil v garazi pri mojej tatre. A preto rad by som sa zoznamil na tomto fore aj z ostatnimi tatrovkmi zo stred. slovenska. Som z Lubietovej 19km od B. Bystrice, ale bohuzial zatial som sa stretol na veteran zrazoch iba z ludmi ktory tatru vlastnia, ale o nich nic nevedia, lebo odmakali renovaciu za nich ini. Z pozdravom MILAN

Užívateľov profilový obrázok
Djss
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 15 Júl 2006, 18:57
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A r.v 1936
Bydlisko: Detva
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa Djss » 10 Jan 2009, 22:22

Nazdar Milan.Ja som z Detvy.Momentalne zacinam robit Tatru 57a.Mam ju 2,6 roka.Kedy bude hotova tak to netusim.Rad by som bol keby vznikol daky BB Tatra club. :D

tatrovak z bb
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:46
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa tatrovak z bb » 10 Jan 2009, 23:17

To mas pravdu ale tatier v nasom okoli je velmi malo a aj tie stoja v garazi.Sice mame v BB jeden dobry klub ktoreho som aj ja clenom ale je to prevazne motorkarsky klub.Ak chodis na 1maja do BB tak ho urcite poznas. Inak ak na fotke je tvoja tatra,tak si myslim ze mas dobry zaklad na renovaciu.A este nieco v Krivani po pravej strane od zv som si davnejsie vsimol na kopci vo dvore rd par veteranov pred renovaciou mozno ti v niecom pomozu. milan

Užívateľov profilový obrázok
Djss
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 15 Júl 2006, 18:57
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A r.v 1936
Bydlisko: Detva
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa Djss » 11 Jan 2009, 11:43

Fiha vraj tato Tatra sa nachadzala na Krivani.Ale je to takto.Ja som totis auto nasiel uz v Banovciach nad Bebravou.Bol podati inzerat na veteran.sk.Pytam sa chlapika odkial si ty kupil to auto vravi ze z Lucenca.Vravim mu ze ci chalani nemali rozrobene z motorkami a odpoved znela ze ano.Ja som totis asi pred 2 rokmi ako som kupil to auto stretol v Lucenci pred kinom.Mali tam zrenovovanu motorku Tatran..Nevedel som co je to za auto.Myslel som si ze je to Skoda Tudor podla dveri.Predna kapota bola otvorena.Mali nejaku poruchu.Isli sme si kamosmi sadnut na drink a potom to nejak medzi tym nakopli a isli s tym vrakom po uliciach!Ani by ma to nenapadlo ze sa s tou Tatrou este stretnem a budem ju robit ja.V duchu som sa pytal ktovie ako ty chalani postupuju z renovaciou na aute...Kedy si videl tie auta na Krivani?Ake tam boli?

tatrovak z bb
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:46
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa tatrovak z bb » 11 Jan 2009, 14:21

Ja som nepisal ze tvoja tatra je z krivana ale ze tam boli veterani pred renovaciou.Asi pred rokom ako bola predajna avie prejdes cez kolajnice a hore v kopci boli tam tatra603,felicia a ine.Myslel som to tak ze ak by si sa tam pozrel tak by ti mozno v niecom pomohli.Ozaj a nepredaval si tvoju tatru pred 2mes.

Užívateľov profilový obrázok
Djss
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 15 Júl 2006, 18:57
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A r.v 1936
Bydlisko: Detva
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa Djss » 12 Jan 2009, 06:55

Tak tam myslis.Ten chlapik co mal auto v Lc tak my vravel ze je ta Tatra povodom z Krivana.Potom som uz pocul aj od viacerich ludi co ju chcelo kupit.Bola vraj tam ako je nova vyrobna hala postavena.Ano skusal som ju predat.Dovod ze sa my nik nechcel pustit do vydrevy.Zacal som bit uz znechuteny.Uz sa my zacal pustat jeden Pan tak dufam ze to dotiahne.

tatrovak z bb
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:46
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa tatrovak z bb » 12 Jan 2009, 11:22

Tak vela stastia a pevne nervi nech to dotiahnes do uspesneho konca.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa ondrej » 12 Jan 2009, 13:07

chlapi - pekné autá máte a držím palce k renovácii, ale - nič vo zlom, troška by ste sa mohli viac povenovať aj gramatike.. hm.. :(

Užívateľov profilový obrázok
Djss
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 15 Júl 2006, 18:57
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57 A r.v 1936
Bydlisko: Detva
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa Djss » 12 Jan 2009, 18:38

No to mas pravdu s tou gramatikou... :D

Majcco
Diskusný nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08 Feb 2009, 22:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa Majcco » 13 Feb 2009, 07:02

Zdravim, som tu novy a hladam tu niekoho zo stredneho slovenska, kto ma Tatru T603 pouzitelnu na svadbu...ak niekoho poznate, prosim napiste mi na polak_marian@yahoo.com.Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Lukáš_613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 17 Aug 2007, 17:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru. Raz hádam dačo splaším... :-)
Na začiatok by som chcel T 613-3, ak sa podarí
Bydlisko: Podbrezová okr. Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatrovaci zo stred.slovenska

Príspevok od užívateľa Lukáš_613 » 26 Mar 2009, 00:12

nazdar,,,,ja sice nemam Tatru ale pri troche stastia toto leto by sa mohlo neico siknut...
Som z Podbrezovej, asi 9 km od Brezna smerom na B. Bystricu.
z mojho okolia poznam asi jedneho cloveka ktori ma Tatru, hadam sa to zmeni :lol:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných