T 613-3 Na predaj!

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 15:45

Pieskovicu ? Ak sa mozem opytat za kolko ?

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 13 Dec 2004, 15:48

Viac foto na http://www.tatraklubbrno.cz (inzerce, inzerat T613-3)

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 15:53

jasne posun to bratom cechom... oni ti to mozno zhltnu.. ;)

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 15:55

to etienne
co by som robil s pieskovicou??? ;)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 15:56

Tak ktoru ?

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 16:03

;)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 16:04

Tak si to drzte s tratkorom ako tajomstvo.

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 16:16

:)

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 13 Dec 2004, 16:28

603:
"...reagoval som na teba preto ze tomasovi si povedal 25, pricom jeho tatru poznas a na tuto z prispevku si strelil o dost vyssiu cenu len z foto... ale nechajme to tak viem ze si starsi a skusenejsi a ja ti nemam co odvravat a oponovat... "

toto je otvorené fórum a myslím že som hore jasne napísal, že si nerobím nárok na absolútne objektívne názory a hodnotenia T613, ani ničoho iného. S tým odvrávaním a oponovaním to dúfam nemyslíš vážne - kľudne môžeš mať (a aj máš) na niektoré veci iný názor, ako ja - ale to je predsa normálne a za to nebudem na teba zazerať a sa na teba hnevať - a dúfam, že je to tak aj opačne :wink:
A to, že sa s Tatrovkami zaoberám asi najdlhšie z prispievateľov tohoto fóra, ma ešte nestavia nad nikoho z vás - naopak, rád svoje skúsenosti zdelím každému, kto o to stojí - ako som aj tebe povedal o brzdovom systéme na tvojej modrej chrómke - a každý nech sa potom rozhodne, ako chce! Takže - nič osobne a nič vo zlom!

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 13 Dec 2004, 16:29

Ondrej, keby si bol v mojej vekovej kategórii, tak by som napísal:

Go my son, GO!!!

:oops:

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 13 Dec 2004, 16:34

Coze som to zmeskal? :shock:

etienne, tak skus hadat :wink:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 16:39

este stale ma zaujima kde sa da zohnat T613-3 vo vybornom stave a teda aj cena moze byt viac ako 30000...

To 603: to, ze som spomenul kriklunov v suvislosti ktorej som spomenul (ale dany stav som pozoroval dlhsiu dobu), tym som nechcel nikoho urazit, dotknut sa a nemal som ani nikoho konkretneho na mysli.....ale potvrdzuje sa, ze trafena hus najviac gaga... :wink:
a mas svatu pravdu, ze nikoho nezaujima kolko hodin si pracoval na aute, ale ako to vyzera a zle si to pochopil, lebo som vravel, ze ked auto predavas tak urcite sa v predajnej cene snazis zohladnit aj to, kolko si robil na aute....vid Etien...on sa hodnoti ked opravoval elektriku na 4 dni....mozno druhy to spravi za 2 dni....a teda ked budes kupovat ostava len na tebe presvedcit predavajuceho, ze to je sice urobene dobre, ale da sa to urobit rychlejsie......a druha vec je ci to bude predavajuci akceptovat..
co sa tyka potahov (viem, ze si to napisal obrazne...ale do tatry potahy nepatria... :wink: ), to fakt nemusi nikoho zaujimat co tam das, ale zaujimat kupujuceho urcite bude, ked predavajuci povie, ze v aute su na novo urobene sedacky (nove calunenie, nove molitany, opravene mechanicke casti atd...) apredpokladam, ze to sa uz na cene predavaneho auta odrazi....

a este jedna vec:...."potom ti len prajem aby si v zivote stretol samych takych ludi ako si ty sam..." a tomu som neporozumel, teda neviem ako to chapat ako osobnu invektivu alebo co?

To Etienn: mozes povedat, ze poznas vsetky specialy v SR a CR? Co sa toho tyka v perfektnom stave specialy niesu na predaj a ked su tak moc $$$....ale to si zistil uz sam... :? Takze neostava nic ine len skladat....

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 16:50

to ondrej

ano, za ten brzdovy system ti dakujem.. pozeral som ho a vsetko je ok... nabehal som s autom cez 15.000 km a brzdi to lepsie ako hocico... neviem odkial si mal info o spatnom brzdovom systeme na tom aute.... ale kazdopadne ti dakujem za varovanie.... cenim si to...

Užívateľov profilový obrázok
Thomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 585
Dátum registrácie: 08 Dec 2004, 23:07
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Thomas » 13 Dec 2004, 16:55

ja si myslím, že Ondrej je ten Ondrej..

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 16:56

Anonym: Tak sme si to vydiskutovali. Jasne ze NEVIEM o vsetkych specialoch v SR a CR... ale ak chce clovek SKLADAT nekompletnu specialu sam uznaj ze je to NEUVERITELNE tazke vsetko na to pozhanat - od motorcekov Bosch (ako tip mozem napisat ze ich vedel zohnat tusim Fantomas) az po svetla z Mercedesu (tie mi boli posielane z Nemecka - dakujem Volker) ale taka predna maska, narazniky, drziaky na vlajku, blatniky (ano ja viem ze tam pasuju ale zohnat pravy blatnik nie je sranda)... Je toho dost na behanie... ale vysledok stoji za to. Pomaly ale iste - moja speciala bude hotova a bude krasna.

603

Príspevok od užívateľa 603 » 13 Dec 2004, 16:58

to anonym

chvala bohu ziadne auto nepredavam, ani nemienim predat... aspon o tom neviem... to ako sa hodnoti etienne, ma nezaujima,.. a hodnotenie auta je indvidualne.. ci su tam nove molitany v sedackach ma zacne zaujimat az v tedy az to bude urobene dobre.. a nebudem to musiet znovu vytrhat a robit na novo... som asi velmi narocny... ;)
a o tych ludoch , co by si cakal od druhych??? ak ty na nich takto???
a rucim ti ze etienne urcite nevie o vsetkych specialach.. ;)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Dec 2004, 17:06

603: Myslim ze anonym sa Ti normalnym sposobom snazil vysvetlit ze kazdy si ceni auto podla niecoho ineho. Takisto Ti dal molitany len ako PRIKLAD a hned sa toho chytas a kritizujes. Myslim ze tym nechcel povedat ze mas do mna alebo do neho len skakat - hladal len normalnu diskusiu. Ale to je Tvoj styl. Za to ty nemozes. Len si uvedom ze prave vdaka tomuto stylu si tu vymienas dost skaredo nazory s viacerymi ludmi. Ale Tvoju odpoved uz asi poznam - je Ti to jedno.

A mozno viem o viac specialach ako by si chcel.

Užívateľov profilový obrázok
Thomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 585
Dátum registrácie: 08 Dec 2004, 23:07
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Thomas » 13 Dec 2004, 17:07

ale taka predna maska, narazniky, drziaky na vlajku, blatniky (ano ja viem ze tam pasuju ale zohnat pravy blatnik nie je sranda)

Etienne- už máš tyto věci skompletované? / masku, nárazníky../

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13 Dec 2004, 17:08

to Etienn: no vidis, ze si pochopil, a teraz ked to das do toho TIP-TOP stavu predas to o 75000 viac ako si kupil?? To by bola uzasna cena na taky special a tomu ver, zeby sa velmi rychlo predal...Takze s cenou tvojho specialu sa dostavame do inych sfer..
.....ale v podstate takeho kupujuceho nemusi vobec zaujimat co si do toho dal a namontoval a ako dlho si to robil, ked sa to da urobit za polovicny cas.... a preto budes musiet predat tak o 20000 viac ako si kupil..... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 13 Dec 2004, 17:08

to anonym:
myslis si ze ked niekto zababre tmelom hnilobu a strekne to lakom, je to super stav? Nemyslis, ze ak niekto predava super kvalitnu 3-ku, ze je to nejake podozive? Na kazdy inzerat co som volal (udajne super stav) som si po dojdeni na miesto len oci pretieral a neveril vlastnym ociam (povacsine to bol srotovy stav). A to som pobehal republiku krizom krazom aspon 6x, kym som objavil vcelku zaujimavu 3-ku. A aj keby to bol naozaj super stav by som vazne rozmyslal, ci ju zobrat. Uz som sa parkrat popalil ...
Osobne si myslim, ze je zaujimavejsie si zohnat vcelku zachovalu a nie moc zhnitu 3-ku ako dobry zaklad a sam si to porobit, pripadne si to dat urobit. Lebo jedine tak moze clovek vediet, v akom stave to vlastne bude.
Nekupil som jednu tatru a tak viem, ze taketo kecy typu toto je povyvarane je to cele zgeneralkovane a tak, uz neberiem vazne, lebo kvalitna robota sa ti nezacne prejavovat po roku :wink:

Ale je pravda, ze obchod je uskutocnitelny len vtedy, ak sa predavajuci a kupujuci dohodnu. Ak nesuhlasi co len jeden z nich, z obchodu nieje nic. Cize ak niekto predava trojku co aj za 100k a niekto ma o to zaujem a kupi ju, moze si predavajuci mydlit ruky. Ale ak to nikto za takuto cenu nehce kupit, musi ist predavajuci s cenou dolu, alebo skusat predavat dokym sa niekto nenajde. Alebo to auto pustit do potoka :wink:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní