TATRA-Club.com

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
tatra.bnp
Diskutujúci
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 01 Aug 2010, 16:46
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 57B 1944
Tatra 57B 1946
Tatra 57B STW 1940
Tatra 603-2 1974
Tatra 613-1 1976
Tatra Beta 1996
Tatra Beta 1998
Tatra Beta 1999 městská Policie
Kontaktovať užívateľa:

TATRA-Club.com

Príspevok od užívateľa tatra.bnp » 10 Mar 2012, 18:41

...chtěl bych aspoň na tomto fóru veřejně napsat co si myslím bez toho aby to nějaký kokot kterému se to nehodí vymazal..omlouvám se za použití slova kokot,ale v tomto(nebo spíše v těchto případech není nic dosti výstižné jako KOKOT)...je to myšleno hlavně na jednoho anonyma..kterými se to na Tatra-Club.com jen hemží...říká si D.A.(asi Debilní Anonym)..poté co začal dosti nevybíravím způsobem uráýžet člověka co na rozdíl od něj něco dokázal a mezi opravdovými Tatrováky a tím nemyslím jemu podobné ,,lidi´´(WebTatrováky)..,ale opravdové Tatrováky se ctí a výsledky které za nimi jdou vidět...Prostě z Tatra-Club.com je mě na blití a myslím,že nejsem sám...Takže pokud někdo zde zná kdo se skrývá za Nicky D.A., Audyn, Miloš, Senior...tak mě prosím napište..rád bych se s těmito Einsteiny a Polobohy konečně nějak spojil,jelikož mě to na jejich Webu znemožnili..a to po naprosto normálních příspěvcích..prostě jsou to jen slabodušší individua..tedy myslím hlavně D.A...který si asi kompenzuje tím že maže normální příspěvky a znemožňuje normálním členům veřejného fóra se svobodně vyjádřit komouš jeden...rudej...:-)))takže si celej Tatra-Club.com..nervěte do svých...zadnic a až je někdy zvednete od počítačů tak doražte prosím na sraz opravdových Tatrováků a né jen samolibých pomlouvačů...Martin

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA-Club.com

Príspevok od užívateľa Jerry » 11 Mar 2012, 13:52

Těch lidí, co to tu můžou mazat, je pár a myslim, že si toto pojmenování nezaslouží... Co se děje na Tcc je jejich věc, když pohledáš zde na foru, tak najdeš dost odpovědí na tvý otázky. Dalo by se říct že se ta skupina snažila zdejší forum rozebrat a po několikaletym boji se separovali na Tcc...

Mux
Diskusný nováčik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23 Aug 2010, 14:15
Tatry, ktoré vlastním: Není má patří otci T 613/1 rv. 1978 LPG
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA-Club.com

Príspevok od užívateľa Mux » 11 Mar 2012, 17:29

Aby jste se nám mezi sebou nepopraly. :twisted: Zvaž slova aby tě to pak nemrzelo!! :mrgreen: Já jsem neutrální uživatel na obou serverech. A nemyslím si že jsou tam špatní lidé, tady taky ne!! Jak na TCC tak na TP.SK se najdou odborníci kteří vědí hoodně. Ale tohle není nic proti tobě :wink:

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA-Club.com

Príspevok od užívateľa radek » 12 Mar 2012, 12:36

Je vůbec možné, že by někdo neznal osazenstvo TCC, jak lid skutečný, tak virtuální, neboť hlavním znakem současnosti jest používat nejméně tři identity zároveň? :-D :-D :-D

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA-Club.com

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 12 Mar 2012, 18:33

Jo Radku, ked sa rýpe zo zámoria, tak sa sekera utne, :-D A sústavná zmena teploty Mallorca- Karlovy Vary, dokáže narobit paseku v už aj tak narušnej psychike, kor ked predmetom záujmu sú Tatrovky :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných