Bezpečnostní záležitosti

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa D.A. » 04 Jún 2008, 12:09

:roll: Kdo o tom neví / nechce ani vědět - jeho problém. Nemám v úmyslu zvěřejňovat cokoliv nad rámec zde již uvedených příkladů. Ničemu by to neprospělo. Znovu opakuji - vlákno jsem založil, aby bylo jedno místo, na kterém se soustředí doporučení, rady ohledně bezpečnosti různých lokalit. (Je to tam hlídané? Je na to aspoň vidět? Jsou zdokumentovány případy trestné činnosti na tomto místě? apod.)

Už začínám přicházet na další význam obratu o nakakávání do vlastního hnízda (obývačky)...

Kdo chceš nějaké statistiky případů a objasněnosti, tak si je laskavě sám najdi. Rešerše dělat nebudu. Čili mi s podobnými obraty laskavě polibte leštěné nerezové origo koncovky výfuků.

Užívateľov profilový obrázok
JáPavel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 513
Dátum registrácie: 04 Aug 2006, 09:15
Tatry, ktoré vlastním: Tatra
Bydlisko: Západ
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa JáPavel » 04 Jún 2008, 12:33

Nejedná se jen o modré trojky.. Asi před pěti léty jsem byl na burze ve Zloníně. Jako obvykle nikde místo k zaparkování. Vylezu z auta,vyndám z kufru bundu,zapíchnu klíčky do zámku dveří,zazvoní telefon a já jdu směr burza .O moji historickou Astru rovněž nebyl zájem. Když jsem se vrátil,auto bylo zamčené ,autorádio zůstalo a klíčky byly zapíchnuté v gumě dveří. Myslel jsem,že dostanu infarkt,tímto ještě jednou děkuji neznámému dobrodinci.. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa radek » 04 Jún 2008, 13:14

To už je jak ve školce D.A. , vlákno jsi založil "výhružnou" zprávou o rostoucí trestné činnosti v souvislosti s vozidly tatra a sotva jsme se Tě, coby denní uživatelé 613, vespolek optali, co se děje, otočil jsi to na téma "seznam bezpečných parkovacích míst" a žádné konstruktivní informace ohledně toho "množení se trestné činnosti" jsi nenapsal. Ti vytrvalejší z nás se optali opět, zase bezvýsledně. Tak buď napiš, co se děje, nebo napiš, že jsi si tu z nás dělal "konečník" a je to. Nebo stačilo v úvodním přípěvku vlákna napsat něco ve stylu "protože se množí nájezdy organizovaný lupičů na můj dvorek, kteří v tlupách několikrát týdně enormě usilují o získání jedinečné 613-3 či alespoň její vykradení, je bezpečné, abych s ní jel do SR a dokonce parkoval na veřejném parkovišti?" To bychom tu pak nevznášeli zbytečné dotazy, byl by klid a navíc bychom Ti drželi palce, aby se Ti s Tvým křižníkem nic nestalo..... :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa D.A. » 04 Jún 2008, 13:48

Radku, pokud tě to potěší a opravdu chceš explicitní uvedení, že jsem si z tebe (jak jsi na to, proboha, došel?) dělal "konečník", tak dobře. Dělal. Pro připomenutí - tady je moje otázka:

"Tohle téma zakládám, protože se množí problémy okolo Tater.

Jaký je váš názor, bratia - zaparkovali byste tatroffku v Žilině u Budatínskeho hradu (muzeum) a nechali ji tam za bílého dne s klidným srdcem, nebo raději použít hoblík?
Díky za názory.
"

Vysvětlivky:
Oslovením "bratia" bez dalšího upřesnění myslím pouze obyvatele SR, tedy "domorodce" vzhledem k předmětnému místu.
Větou "že se množí problémy" jsem vyjadřoval, že s plynoucím časem se takové věci stávají. Kapišto?

Jediná smysluplná (a zároveň) očekávaná odpověď byla od Šeďa, i když to s popisem parkoviště mohl trošičku rozvést. Díky! To ostatní bylo mně poměrně nepochopitelné (Heky, Radek) - co vás proboha zajímá na bezpečnosti Žilinského kraje??? :shock:

Souhlasím, to vaše vyrypování je opravdu jako v MŠ, popřípadě jeslích. Nudíte se? Kupte si medvídka mývala. Nebo ještě několik dalších chorošů.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa michal heky » 04 Jún 2008, 14:17

Aha. Agente, celé nedorozumění vzniklo Tvým zcela špatným použitím slova ,,množí". :wink:

Tak, jaks to napsal, se čtenář domnívá, že četnost případů krádeže tater se zvyšuje. A přitom jsi to myslel tak, že celkový absolutní počet případů od počátku světa až doteď roste. (Což je pochopitelné, nelze se tomu divit, jinak to být ani nemůže, ovšem informační hodnota takového výroku se blíží nule...)

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa radek » 04 Jún 2008, 15:30

Vidíš D.A., kdyby jsi úvodní příspěvek napsal dostatečně přesně, nebo (pokud Ti jeho ztvárnění zní libozvučně natolik, že bylo škoda jej měnit) ho ihned doplnil až nyní uvedenými vysvětlivkami, mohl jsi obdržet adekvátnější reakce a byl by jsi ušetřen předmětných dotazů. Nicméně bruslíš v tom krásně, to se musí nechat, zvaž svou činnost v politice, minimálně na komunální úrovni, tam se "diskutuje" dosti obdobným způsobem a s nulovými výslednými hodnotami... :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa D.A. » 05 Jún 2008, 06:41

8) 8) Budete mne volit? 8) 8)

Komunální úroveň, to je málo.

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa michal heky » 05 Jún 2008, 09:48

Ano!

Jen si to představte... president ČR vystupuje na Hradě ze svého warťase, smečka novinářů ho obklopuje a jeden přes druhého se ptají a přepřikují, jak že to zařídil, že do Bruselu místo peněz můžem posílat prošlou Jihlavanku?

Užívateľov profilový obrázok
Lucián
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 17 Sep 2004, 19:55
Tatry, ktoré vlastním: T2-603 1972
T613-4MiLong M'95 1995
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa Lucián » 05 Jún 2008, 10:27

D.A. napísal:8) 8) Budete mne volit? 8) 8)

Komunální úroveň, to je málo.
Bohužel tam se musí občas i pracovat! :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Lucián
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 17 Sep 2004, 19:55
Tatry, ktoré vlastním: T2-603 1972
T613-4MiLong M'95 1995
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa Lucián » 05 Jún 2008, 10:31

michal heky napísal:Ano!

Jen si to představte... president ČR vystupuje na Hradě ze svého warťase, smečka novinářů ho obklopuje a jeden přes druhého se ptají a přepřikují, jak že to zařídil, že do Bruselu místo peněz můžem posílat prošlou Jihlavanku?
Připojuji se také!

Už to vidím, jak zavádíme novou měnu => 1 pytlík kafe (=100 lžiček)
:D

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa D.A. » 05 Jún 2008, 10:59

Tak ještě 9888 unikátních příspěvků a jdem do toho.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa ondrej » 05 Jún 2008, 11:35

Lucián napísal:....Připojuji se také!

Už to vidím, jak zavádíme novou měnu => 1 pytlík kafe (=100 lžiček)
:D
dobrééé :lol:

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa radek » 06 Jún 2008, 07:50

Luciáne, to jako že z bank se stanou sklady kávy a pro výplatu si budeme jezdit s rudlíkem, aneb průměrná mzda v této zemi bude cca 130 kg pytel kávy? To bude interesantní....

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bezpečnostní záležitosti

Príspevok od užívateľa ladis » 21 Jún 2008, 18:52

Špatné zprávy, D.A. Ve středu jsem objevil stopy po brutálním útoku na sklad ND. Zájem je i o motory, skelety a plechařinu! Místo průniku bylo narychlo opravneno pomocí materiálu z nedaleké demolice.
Prílohy
DSC02691.jpg
Dírka po asi 8kg kusu betonu.
DSC02702.jpg
Nic moc, ale do dalšího hodu kusem betonu to postačí...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných