LEŠANY 2008

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
Michael
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: 05 Dec 2004, 20:42
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Michael » 30 Máj 2008, 09:29

Ondrej: Mohla by to být ŠKODA 706 Barča ?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ondrej » 30 Máj 2008, 09:34

Nie mohla - je to ono, impozantná Škoda 706 R!
kruhový škodovácky emblém je možné vidieť pred tvárou jednej z tých dvoch paní, ktoré okukujú obrovský chladič. Keď bude čas, pridám aj nejaký pohľad na to auto, ktoré bolo z pôvodnej bledomodrej prestriekané na preň netypickú farbu khaki..

Užívateľov profilový obrázok
Michael
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: 05 Dec 2004, 20:42
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Michael » 30 Máj 2008, 09:44

Nebyl v Lešanech vytažen na světlo i valník T-43 ???

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ondrej » 30 Máj 2008, 12:29

T-43 stála v jednej z hál ako súčasť statickej expozície - podobne, ako napr. tá modrá T-114 a ako aj niektoré ďalšie Tatričky (T-57, T-26, T-600..)

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa ondrej » 30 Máj 2008, 22:20

Škoda 706 R z predošlej hádanky...
Prílohy
P1010028a.JPG

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Zdicho » 31 Máj 2008, 22:01

etienne napísal:Zdicho: Mas ban, vies dovod. Aj tak prispievas. Toto moze viest len k predlzeniu banu. Budem rad ak Ti nebudem banovat jednu IP za druhou. Dakujem.

... a dokonca pridavam ze mas najkratsi ban v historii :D
Děkuji soudruhovi generalisimu za protekčně historicky nejkratší banan:)

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 21:07

[quote="Hosť"]Jozef Korčák-vřele se omlouvám že jsem reagoval na vaší debilní reakci.víckrát se to nebude opakovat. :oops: samozřejmě že máte pravdu :!: ve speciálu tyto kolotočářské bordely nikdy nebyly.ještě jednou se poníženě omlouvám :!:
[quote]
hele vaso26, to že tě pepík namotal o pravosti toho ,při detilním zkoumání lehce rozpoznatelného, bastl-dílu, ještě neznamená že to tak musí být. Je sice moc hezké kolik prototypových fotek vlastníš a kolik jsi jich vyvěsil na fórum, portál, web a bůhví kam ještě, ale že jste si s pepíkem potykali na Lešanech ještě neznamená že to tak musí být. Bohužel, rád tě vyvedu z omylu, když vás zde všemi napadaný, osočovaný a neadekvátními reakceni zasypaný pepík Korčáků upozornil na to, abyste nevěřili všemu čemu věřit chcete, ještě jste se urazili. Milý Vaso26, spapal jsi to pepíkovi i s navijákem, udělal si z tebe šaška a tobě to ani nevadí. p.s. víš jak dobře se pak takovýto "jedinečně vybavený specál" dobře prodává? přemýšlej....

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 21:09

Hosť napísal:Je to tvoje forum tak si ovládej názory lidí,začínaš to dělat stejně jako se to dělalo v 80letech.vzpomeň na Paní Miladu Horákovou. :idea:
Ta už byla, Vaso, přes třicet let mrtvá.

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 21:21

vasa26 napísal: škoda-že se vždy ozve takoý pacient co o tom ví kulový-už prototyp speciálu tu tv atd..měl byť v chromkové verzi!!!! neříkám že konkrétně každý kus, takže Jozefe studuj než z tebe vypadne takovej vejšpluch :!: příjdeš mi jako když hledáš na 613-2 "gerling" :lol: pověs mi o těch tvých vlastních zkušenostech a ještě mi sděl proč se speciálu říká speciál děkuji...jinak ten speciál na mě konkrétně pozornost upoutal-koukal jsem na ty stěrače na světlech :shock:
A díval jsi se vaso jak to krasně barevně v tom interiéru neladí? Myslim v tom pepíkovo specálu. To mi vysvětlíš jak?
A stěrače na světlech má každý specál, žádná novinka... To je divný, člověk co ví naprosto přesně vše o nepodložitelným prvku výbavy se podivuje nad standartním prvkem... :mrgreen:

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 21:26

Roman Maďar napísal:
Zdicho napísal:Jasně, nikdo si nemůže dát do auta ledničku a televizi, bo by geňovi Kurčákovi mohla jebnout žilka ve zdravém mozku. Ještěže chudák neviděl tu dřevěnou palubovku :mrgreen:
Tá je ale otrasná :mrgreen:
Náhodou, mně se líbila, koukal jsem na ní naprosto detilně a k nalepení tak velkých ploch samolepek ve stylu dřeva, to chce zručnost! Ale jen mi prosím vysvětlete (na tom modrém slovenském speciálu s imitací dřeva), proč bílé části zadních světel /couvačky/ byli tak vybledlé? to že časem ztmavnou vím, ale že vyblednou....? :shock: s tím jsem se ještě nesetkal.

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 21:31

radek napísal:(který neunesl skutečnost, že existuje a existovalo lépe vybavené vozidlo, než které mu tehdy v zaměstnání přidělili)
taktéž pepíkovo kamarád? radku, myslíš že člověk v postavení Korčáka by dostal hůř vybavené vozidlo? to stěží, že.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 03 Jún 2008, 22:07

Navštěvník z Lešan napísal:
Roman Maďar napísal:
Zdicho napísal:Jasně, nikdo si nemůže dát do auta ledničku a televizi, bo by geňovi Kurčákovi mohla jebnout žilka ve zdravém mozku. Ještěže chudák neviděl tu dřevěnou palubovku :mrgreen:
Tá je ale otrasná :mrgreen:
Náhodou, mně se líbila, koukal jsem na ní naprosto detilně a k nalepení tak velkých ploch samolepek ve stylu dřeva, to chce zručnost! Ale jen mi prosím vysvětlete (na tom modrém slovenském speciálu s imitací dřeva), proč bílé části zadních světel /couvačky/ byli tak vybledlé? to že časem ztmavnou vím, ale že vyblednou....? :shock: s tím jsem se ještě nesetkal.
to s tými cúvačkami , to fakt netuším, hm :lol:

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 22:09

To by ale originály udělat neměli, ne? Mě to teda ještě neudělali... Ale bylo to fakt hrozný, to bych na autě nesnesl, to radši ty tmavý.

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 22:11

Romane, nehodil by si sem pls fotky? Kdo neviděl, neuvěří...

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa peterzz » 03 Jún 2008, 22:15

To "Navstevnik z Lesan": si nejaky ukecany,nie si nahodou "Vsevedko-chrobak Truhlik 3" ?

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 22:19

peterzz napísal:To "Navstevnik z Lesan": si nejaky ukecany,nie si nahodou "Vsevedko-chrobak Truhlik 3" ?
peterzz, nějaký konkrétní argument k lešanům, specálu, světlům? Nic jiného mě nezajímá, psychologické rozbory a osočování o ukecanosti si praktikuj jinde. Thanks

Navštěvník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštěvník z Lešan » 03 Jún 2008, 22:35

Romane, co ty světla? Celkem by mě to zajímalo.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 03 Jún 2008, 22:39

Navštěvník z Lešan napísal:Romane, co ty světla? Celkem by mě to zajímalo.
a čo konkrétne by ťa zaujímalo?

Navštevník z Lešan

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Navštevník z Lešan » 03 Jún 2008, 22:43

Jak je možný že to je tak vybledlý, to jsou světla od výroby? Nebo nějaké dodatečně montované, sehnat světla je dnes celkem problém, a není mi známo že by je někdo vyráběl... Pak by to možná pochopil - nekvalitní /nevyhovující/ materiál, postup, zpracování...
ty jsi konkrétně majitel toho modrého?

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: LEŠANY 2008

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 03 Jún 2008, 22:51

Navštevník z Lešan napísal:Jak je možný že to je tak vybledlý, to jsou světla od výroby? Nebo nějaké dodatečně montované, sehnat světla je dnes celkem problém, a není mi známo že by je někdo vyráběl... Pak by to možná pochopil - nekvalitní /nevyhovující/ materiál, postup, zpracování...
ty jsi konkrétně majitel toho modrého?
Som konkrétne autor tých svetiel a ver že materiál je docela kvalitný :lol: tá modrastá farba tých cúvačiek, je zámerná, je to jeden s prototypov z doby , ked sa skúšali odtiene, myslím, že k tej modrej farbe celkom pasujú, bolo mi lúto ich vyhodiť :lol: Podobne mi bolo ľúto vyhodiť aj tie zbytky tapety na tej prístrojovke :lol: , predsa len je to horská čerešňa :lol:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných