BOJNICE 2007 - 6 rocnik

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 14 Máj 2007, 21:23

Maxono, chcela som tam byt iba ako pasivny divak, taka seda myska, ktoru si nikto nevsimne, ale nevyslo mi to. Mala som bojovu ulohu :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Máj 2007, 21:31

Jaj kolko reci kvoli jednej rozbitej ceste :-D Mne tam minuly rok vytrhlo hadicu zo vzduchovych mechov a isiel som ju krokom so sadnutym zadkom a prezili sme to ;-)
A ze co ma novy lak s rozbitou cestou uz vobec nechapem...
Inac by ste uz fakt mohli niekto hodit normalne fotky z akcie, ved tam bol tusim len Roman so Zdichom

Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 14 Máj 2007, 21:32

Stevo, pockaj zajtra.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Máj 2007, 21:37

U.K.N.D napísal:Stevo, pockaj zajtra.
A mam cakat U.K. alebo mozem u seba na dvore? :-D

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 14 Máj 2007, 21:40

U.K.N.D napísal:Maxono, chcela som tam byt iba ako pasivny divak, taka seda myska, ktoru si nikto nevsimne, ale nevyslo mi to. Mala som bojovu ulohu :lol:
A tajnú?

Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 14 Máj 2007, 21:41

Stevo napísal:
U.K.N.D napísal:Stevo, pockaj zajtra.
A mam cakat U.K. alebo mozem u seba na dvore? :-D
No kludne cakaj aj u seba pri PC....Konečne niekto kto to pochopil:-) Ale som počula, že si važne chytr, teraz si ma presvedčil.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 14 Máj 2007, 21:52

Mám pocit, že tou šílenou trasou jsem jel jen já a Roman. Zbytek jel nějakou jinou trasou, která byla v itineráři. Tak proč to tady pořád všichni pletete dohromady?

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 14 Máj 2007, 21:52

U.K.N.D napísal:
Stevo napísal:
U.K.N.D napísal:Stevo, pockaj zajtra.
A mam cakat U.K. alebo mozem u seba na dvore? :-D
No kludne cakaj aj u seba pri PC....Konečne niekto kto to pochopil:-) Ale som počula, že si važne chytr, teraz si ma presvedčil.
Z cakania u seba pri PC moc nevyzijem. A vsetko co si o mne pocula popieram, hnusne klamstva :oops:

Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 14 Máj 2007, 22:01

Stevo napísal:
U.K.N.D napísal:
Stevo napísal: A mam cakat U.K. alebo mozem u seba na dvore? :-D
No kludne cakaj aj u seba pri PC....Konečne niekto kto to pochopil:-) Ale som počula, že si važne chytr, teraz si ma presvedčil.
Z cakania u seba pri PC moc nevyzijem. A vsetko co si o mne pocula popieram, hnusne klamstva :oops:
Mám spolahlivé zdroje, takže verím:-) A cakanie u teba na dvore alebo u K. na dvore asi tiez nie je na prezitie.
A foto mám dosť uletené, ale dala som slub Etienovi, ze minimalne jednu zavesim, ked tak pekne pozoval:-)

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 14 Máj 2007, 22:07

Pekná trasa :lol: , neviem čo sa mojžo tak cuká ja som minulé leto tiež našiel podobnú trasu pozdlž madarských hraníc (nie takú kopcovitú, len šotolina, turna nad bodvou-janík-milhost)
a možete mi prosím nájst tú trasu čo išiel roman so zdichom na mape? rád by som ju prešiel aj ja... ja by som sa tiež neotočil...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Máj 2007, 22:11

Tak aby bolo jasné, naša cesta -necesta viedla medzi obcou Sklené a končila v rekreačnom stredisku Remata.Kto chce, môže si to prezrieť na mape. v starom autoatlase asi z 80-tych rokov je tam vyznačená cesta asi 4-tej triedy, ak taká existuje. Hneď na konci obce Sklené bola iformačná tabula, ktorá hovorila , že cesta nie je udržiavaná.Najprv som si myslel, že nie je udržiavaná v zime, ale po prejdení cca 4 kilometrov sa aj tá neudržiavaná cesta akosi stratila a jediné čo trochu vyznačovalo smer, bol úvoz vytvorený lesnou technikou a tečúcou vodou pri dažďoch.
Pocit, ktorý sa dostavil, keď som si uvedomil, že že poprejdení istého úseku už nie je možný návrat a jediná možnosť je pokračovať, hoci nevedno, či cesta náhle neskončí a naviac to začínalo vyzerať na dážď, nebol velmi príjemný.Naviac ma ťažila zodpovednosť za to že som tam zatiahol aj Zdicha/našťastie/, lebo slabšia povaha by to možno nezvládla.Velmi si cením, že po prejdení zmieneného úseku som nepočul slovko výčitky.Našťastie to skončilo ako dobrodružstvo, bude na čo spomínať.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 15 Máj 2007, 07:40

UKND: Njeee taku ziadnu fotku sem nedavajme !

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 15 Máj 2007, 11:57

Zdicho napísal:Tatra Bojnice grand off-road tůtauzndsevn byl nevšední zážitek, na který nezapomenu;). Dobře, že jsem jej zažil právě s Romanem, který jel vepředu, jiný by to asi vzdal...
Vida ony fotky, až zamrzelo mou "dobrodružnou" povahu, že jsem chyběl... Skoro jako H+Z na cestách necestách po Africe a Jižní Americe...

Vzpomenul jsem si i na jeden německý prospekt na Tatry, který začínal velkým sloganem (volně přeloženo): "Přijede... ...a projede!"
(Asi jste poznali, že to byl leták na o něco větší T815...)
Romane, mám se poohlédnout po okolních velkostaveništích či lomech a připravit pro "velký úspěch" něco podobného na FreeTour 2007 jako pražské překvapení pod heslem "ve stopách svých bratří 815"? :D :D

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 15 Máj 2007, 11:58

etienne napísal:UKND: Njeee taku ziadnu fotku sem nedavajme !
Sak kto uz by sa chcel pozerat na ET-ho

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 15 Máj 2007, 13:59

čadík napísal:
Zdicho napísal:Tatra Bojnice grand off-road tůtauzndsevn byl nevšední zážitek, na který nezapomenu;). Dobře, že jsem jej zažil právě s Romanem, který jel vepředu, jiný by to asi vzdal...
Vida ony fotky, až zamrzelo mou "dobrodružnou" povahu, že jsem chyběl... Skoro jako H+Z na cestách necestách po Africe a Jižní Americe...

Vzpomenul jsem si i na jeden německý prospekt na Tatry, který začínal velkým sloganem (volně přeloženo): "Přijede... ...a projede!"
(Asi jste poznali, že to byl leták na o něco větší T815...)
Romane, mám se poohlédnout po okolních velkostaveništích či lomech a připravit pro "velký úspěch" něco podobného na FreeTour 2007 jako pražské překvapení pod heslem "ve stopách svých bratří 815"? :D :D
Myslím, že postačí, ked sa budeme trocha motať v hustej pražskej premávke :lol:

JJ

Príspevok od užívateľa JJ » 15 Máj 2007, 14:19

Asi by nebylo od věci, aby se k tomu vyjádřil i hlavní padouch...

Tak tedy, ten úsek Lůčky->Handlová, o který tady jde, byl v mé první versi itineráře někdy z března. Ta byla opravdu vytvořena převážně z koukání do mapy. Když jsem tamtudy poprvé projížděl (tedy zastavoval jsem se tam velmi krátce), zajel jsem si na začátek, zjistil jsem "tudy ne, přátelé" a trasu tohoto posledního úseku jsem následně opravil tak, že měla vést přes Žiar a Handlovou po hlavních silnicích (kromě obav o průjezdnost tam hrál roli čas, protože trasa byla delší, než jsme původně chtěli). Když jsem si pak v dubnu trasu projížděl, projel jsem ji celou ve snížené V480 a to dokonce bez jediného škrtnutí o zem. Data z tohoto průjezdu jsou k disposici - bohužel jsem je ale nedal Fantomasovi.

Pro tuto upravenou variantu jsem také připravil instrukce. Byla to klikatá čára na papíře rozstříhaném na proužky. Bylo ji nutno složit, o něco zmenšit a položit na mapu. Tu čáru, včetně jejího umístění do mapy jsem poslal Fantomasovi, bohužel jsem ale explicitně neřekl, že ten prvotní popis trasy z března je tím pádem neplatný (resp. tato jedna jeho část je neplatná). Fantomas pak postupoval podle toho dokumentu z března.

Jako na potvoru jsem musel odjet z ČR a do Bojnic jsem se nedostal, takže jsem toto nedopatření na místě neodhalil. Nejspíš jsem tím taky přidělal Fantomasovi dost práce a tak neměl čas tu trasu projet.

Opravdu se všem omlouvám, zejména Fantomasovi. Jinak pochopitelně jsem svině, ale ne zase tak velká, abych někoho s Tatrou tahal po takovém polygonu (nota bene když se dala čekat i účast 603 a případně starších aut).
Prílohy
Picture 1.png
Takhle měla vypadat poslední část cesty

Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 15 Máj 2007, 17:35

etienne napísal:UKND: Njeee taku ziadnu fotku sem nedavajme !
Ale tak ešte porozmýslam :lol:

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 15 Máj 2007, 17:48

:lol:
Prílohy
offroad.JPG

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 15 Máj 2007, 18:28

Marek, presna tak :D

Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 15 Máj 2007, 23:33

Maxono napísal:
U.K.N.D napísal:Maxono, chcela som tam byt iba ako pasivny divak, taka seda myska, ktoru si nikto nevsimne, ale nevyslo mi to. Mala som bojovu ulohu :lol:
A tajnú?
Jedna bola tajna a ta druha nie.....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných