2 % z daní

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 19 Mar 2007, 16:40

Luboš - ak niekedy píšem z pozície predsedu TAKS, nerobím to často a vždy to jasne uvediem. V tomto vlákne to bol iba prvý príspevok. Inak píšem za seba - moje osobné názory. Ak si zase pochopil niečo nesprávne a niečo si si "nevšimol" a z toho vyvodzuješ potom nesprávne závery, kto ti za to môže!? :?

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 19 Mar 2007, 19:54

Myslím, že DA to vystihl nejlíp:
D.A. napísal:Je mi po tom skutečně úplné nic a sdruženým tatrovkářům příjmy z daní rozhodně přeju, víc než jakémukoliv blbému státu světa. I kdyby si z toho měli jenom ožírat pysk :wink: .

Ale, ruku na srdce, na zvědavé dotazy stylu Luboše bych v takovémto případě raději odpověděl, třeba přibližně, "loni bylo dárců mezi 50 a 100, předloni mezi 1 a 10", než přeplňovat webový prostor absolutně zbytečnými hádkami a napadáním.
No, je to vaše věc chlapi. Kdybyste to nějak chytře uťali hned na začátku, nepsal bych teď ani já. 8)
A zbytek? To je opravdu tragédie...

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 19 Mar 2007, 20:02

Aj mne ten "D.A. style" imponuje.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 19 Mar 2007, 20:41

Ja sa tiež pridávam na stranu DA. Vystihol to.
Už toto vlákno nebudem čítat škoda času. Ak sa tu "niečo" výrazne zmení pošlite mi prosím ss na upozornenie.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 19 Mar 2007, 21:13

To nebude potřeba, z TAKSu asi stejně nic nevypadne... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 19 Mar 2007, 21:21

Luboš, tentoraz máš výnimočne pravdu :lol:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Mar 2007, 08:51

Stále nechápem, prečo sa zaujímajú o interné veci klubu tí, ktorým po tom absolútne nič nie je, a ktorí - ak sa o klube nejako vyjadria - tak iba negatívne. Načo by im takéto informácie boli ? na ukojenie infantilnej zvedavosti? ako podklad na ďalšie rýpanie a spochybňovanie? ale veď - oni tie údaje vlastne ani nepotrebujú vedieť! (Luboš - 15.3. - 21:56), tak načo toľko kriku!?
A pôsobí to až naivno trápne, pod akými detinskými zámienkami sa snažia za každú cenu tieto údaje získať...

Ako som už napísal - Luboš, ak dáš sponzorské, bude to tu zverejnené - každý sa to dozvie, neboj sa! A bude pri tom môcť byť aj tvoja podobenka (aj farebná!), ak budeš chcieť - napr. ako sedíš za volantom Tatry - nech sa všetci potešia, akého ušľachtilého sponzora máme :D A potom budeš mať aj právo dozvedieť sa, ako bolo s tvojím sponzorským darom naložené...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Mar 2007, 09:31

Ondrej: A ja stale neviem pochopit, preco obcianske zdruzenie, ktore by malo byt verejne nieje schopne ako motivaciu pre ostatnych -mozno coskoro- clenov poskytnut nejake informacie ?

Nieje cielom kazdeho obcianskeho zdruzenia zvacsovat okruh clenov zaujimajucich sa napr. o Tatru ? Je myslis lepsia "strategia" spravat sa navonok (nehovorim o internych stretnutiach) ako nejake tajne zdruzenie ? Mi to trochu pripomina Da Vinciho kod :-)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Mar 2007, 09:53

"Stále nechápem, prečo sa zaujímajú o interné veci klubu tí, ktorým po tom absolútne nič nie je"

Luboše to prostě zajímá. A možná ještě další lidi. Na tom není nic k chápání a k odsuzování. Za chvíli bychom mohli odsoudit další lidi, že se zajímají například o počet vyrobených Elektroniků, když jim po tom evidentně nic není.

"a ktorí - ak sa o klube nejako vyjadria - tak iba negatívne."

To, jakým způsobem reagují členové TAKSu na dotazy na TAKS a to málo, co zde o TAKSu prosáklo nevyvolává ani ve mně pozitivní obraz. Tedy mne ani nepřekvapuje, když se někdo vyjadřuje negativně.

"Načo by im takéto informácie boli ? na ukojenie infantilnej zvedavosti?"

Jak se pozná infantilní zvědavost od té správné dospělácké zvědavosti?

"veď - oni tie údaje vlastne ani nepotrebujú vedieť! (Luboš - 15.3. - 21:56), tak načo toľko kriku!?"

No ano, i mně zajímají věci, které vlastně nepotřebuji vědět, že se nestydím. Křik zde ze strany Luboše žádný nevidím. Humbuk kolem toho dělá naopak druhá strana.

"A pôsobí to až naivno trápne, pod akými detinskými zámienkami sa snažia za každú cenu tieto údaje získať... "

Nevidím dětinské záminky. Nevidím, že by někdo chtěl platit "každou cenu". Naopak Luboš jasně několikrát napsal, že to nepotřebuje vědět za každou cenu. Vidím dětinské trucování lidí z TAKSu.

-----------------------------

Napsal jsem sem proto, protože třeba někomu by se mohla hodit informace, jak to vidím já, který jsem v této debatě dosud nebyl zapojen a tudíž lze předpokládat, že nejsem zatížen zde vzedmutými emocemi. Když můj příspěvek označíte za infantilní a tudíž nehodný pozornosti, nebude to moje škoda. Nechci hodnotit, jestli máte to nebo ono zveřejnit či nemáte. Pokud se rozhodnete něco nezveřejnit, musíte počítat s tím, že to vzbudí pozornost a lidi si to můžou domýšlet tak, že se vám to nebude líbit. Argument "do toho nikomu nic není" je podobně absurdní jako cedule "neházejte vajgly na zem" na autobusové zastávce. Pod cedulí bude vajgly nastláno a cedule bude k smíchu, bez ohledu na to, jak dobré důvody k tomu nápisu jsou.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Mar 2007, 09:59

Etienne - to bolo cieľom za socializmu - masová členská základňa, ktorá nič nerobí, iba je niekde organizované - volalo sa to "národný front", organizované masy.
Cieľom TAKS preto vôbec nie je za každú cenu zvyšovať členskú základňu. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Kto má úprimný záujem, prejaví ho aj bez toho, aby vopred poznal niektoré interné údaje klubu. Pri záujme o členstvo sú prioritné úplne iné kritériá.
A myslíš, že napr. Luboš by sa prihlásil za člena TAKS, ak by dostal hneď servilne odpoveď na jeho všetečné otázky? Myslím, že odpoveď poznáš aj sám - tak prečo takéto argumenty?
A Tatraklub ako "tajné združenie" - :lol:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Mar 2007, 10:03

Ondrej: Myslim si, ze nema asi cenu o tom diskutovat, obaja mame iny nazor na vedenie obcianskeho zdruzenia.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Mar 2007, 10:03

Ondrej: Myslim si, ze nema asi cenu o tom diskutovat, obaja mame iny nazor na vedenie obcianskeho zdruzenia.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Mar 2007, 10:05

Etiene, to je jednoduché, naša skúsenosť hovorí, že akakolvek informácia môže byť a bude majstrom slova Lubošom a jemu podobními okamžite použitá, na častokrát nechutné konštrukcie, vyvolávajúce nezmyselné debaty, ako napríklad táto.Prečo by sme mali poskytovať informácie človeku, ktorý nikolkokrát deklaroval, že nemá záujem stať sa našim členom a nie je ani sympatizantom, práve naopak a získané informácie okamžite zneužije na to , aby bolo naše združenie podla možnosti zrušené, zakázané, alebo prinajmenšom apoň ním kontrolované.Okrem toho , cieľom nášho klubu nie je neustále zväčščovať členskú základňu, naše ciele sú uplne odlišné.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Mar 2007, 11:38

"Stále nechápem, prečo sa zaujímajú o interné veci klubu tí, ktorým po tom absolútne nič nie je"

Luboše to prostě zajímá. A možná ještě další lidi. Na tom není nic k chápání a k odsuzování. Za chvíli bychom mohli odsoudit další lidi, že se zajímají například o počet vyrobených Elektroniků, když jim po tom evidentně nic není.

Ak to Luboša (a možná ještě další lidi) zaujíma, je to jeho problém. Ncítim sa však kvôli tomu viazaný jeho zvedavosť ihneď ukojiť.

"a ktorí - ak sa o klube nejako vyjadria - tak iba negatívne."

To, jakým způsobem reagují členové TAKSu na dotazy na TAKS a to málo, co zde o TAKSu prosáklo nevyvolává ani ve mně pozitivní obraz. Tedy mne ani nepřekvapuje, když se někdo vyjadřuje negativně.

Niektoré informácie o klube so určené pre verejnosť, iné nie sú – treba to brať, ako fakt. Určite nebudem kvôli argumentu "len aby si náhodou niekto niečo zle nevyložil" konať proti svojmu presvedčeniu. K vytvoreniu obrazu o niečom si každý môže vyberať argumenty podľa svojho rozhodnutia.


"Načo by im takéto informácie boli ? na ukojenie infantilnej zvedavosti?"

Jak se pozná infantilní zvědavost od té správné dospělácké zvědavosti?

Ty to nerozotnáš!? :shock: Asi najjednoduchšie podľa kritéria zvaného "racio".


"veď - oni tie údaje vlastne ani nepotrebujú vedieť! (Luboš - 15.3. - 21:56), tak načo toľko kriku!?"

No ano, i mně zajímají věci, které vlastně nepotřebuji vědět, že se nestydím. Křik zde ze strany Luboše žádný nevidím. Humbuk kolem toho dělá naopak druhá strana.

Mohol by si ten tebou videný humbuk "druhej strany" konkretizovať ?


"A pôsobí to až naivno trápne, pod akými detinskými zámienkami sa snažia za každú cenu tieto údaje získať... "

Nevidím dětinské záminky. Nevidím, že by někdo chtěl platit "každou cenu". Naopak Luboš jasně několikrát napsal, že to nepotřebuje vědět za každou cenu. Vidím dětinské trucování lidí z TAKSu.

Hm – to je zase len uhol pohľadu. Ak " Luboš jasně několikrát napsal, že to nepotřebuje vědět za každou cenu " a pritom sa stále ďalej pýta na to isté, ako to ide dokopy?
A kde vidíš detinské trucovanie? Skrátka na nejakú vec mám svoj názor a necítim potrebu ho meniť kvôli tomu, že niekto je zvedavý a nepáči sa mu, že jeho zvedavosť hneď neukojím. Ak je to u teba "detinské trucovanie" – tak si to tak volaj.. :wink:



Ono sa ľahko píše druhým, aby o sebe zverejňovali nejaké fakty – Luboš, Rišan atď. – prečo nejdete príkladom? Čo tak zverejniť napr. svoje daňové priznanie, alebo trebárs údaj o ročnom príjme – celkom by ma to zaujímalo, aj keď to vlastne nepotrebujem – len ma " to prostě zajímá. A možná ještě další lidi. Na tom není nic k chápání a k odsuzování. Za chvíli bychom mohli odsoudit další lidi, že se zajímají například o počet vyrobených Elektroniků, když jim po tom evidentně nic není. "...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Mar 2007, 12:41

"Ono sa ľahko píše druhým, aby o sebe zverejňovali nejaké fakty – Luboš, Rišan atď. – prečo nejdete príkladom? Čo tak zverejniť napr. svoje daňové priznanie, alebo trebárs údaj o ročnom príjme – celkom by ma to zaujímalo, aj keď to vlastne nepotrebujem – len ma " to prostě zajímá."

Jak už jsem jednou napsal, nechci hodnotit, zda máte nebo nemáte to či ono zveřejňovat. Když nechcete, tak vás nikdo nedonutí. Jen se nesmíte divit, že si začne domýšlet věci, které vám nejsou po chuti.

"Mohol by si ten tebou videný humbuk "druhej strany" konkretizovať ?"

Tak například uvedení řetězce znaků "138 813,-" ve formátu měny a následné prohlášení za počet příspěvků do fóra (copak asi znamená ta pomlčka za desetinnou čárkou) je humbuk jako vyšitý. A pak také text Tvého příspěvku, který jsem tady komentoval dnes v 8:53. Proto jsem na něj také ragoval.

"Niektoré informácie o klube so určené pre verejnosť, iné nie sú – treba to brať, ako fakt. Určite nebudem kvôli argumentu "len aby si náhodou niekto niečo zle nevyložil" konať proti svojmu presvedčeniu. K vytvoreniu obrazu o niečom si každý môže vyberať argumenty podľa svojho rozhodnutia."

Ale ano, potřetí napíšu, že nehodnotím, co máte a co nemáte zveřejňovat. Jen jsem chtěl říct, že se nesmíte divit, když se na prázdná místa v mozaice informací o TAKSu se natlačí věci, které se vám nelíbí. Je lidskou přirozeností, že když člověk slyší, že tu nebo onu informaci někdo nechce zveřejnit, začne se dohadovat, proč asi tu informaci někdo nechce zveřejnit a čemu asi chtějí zabránit. Co to asi je za informaci, že jejím zveřejněním by se stala klubu větší škoda než když místo ní půjdou fámy a pomluvy. Můžeme o tom diskutovat, můžeme to odsuzovat, ale divit se tomu, to mi připadá dětinské.

"Jak se pozná infantilní zvědavost od té správné dospělácké zvědavosti?
Ty to nerozotnáš!? Asi najjednoduchšie podľa kritéria zvaného "racio"."

Obávám se, že aplikace onoho jednoduchého "kritéria" je natolik složitá, že nelze zaručit jednoznačné výsledky.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 20 Mar 2007, 12:43

Ja som tu jedneho casu chcel vidiet stanovy TAKS. Bolo mi odpisane, ze budu predlozene kazdemu, kto bude mat seriozny zaujem a to osobne.
Ako priklad uvediem napr. obcianske zdruzenie z Michaloviec , ktore ma svoje stanovy na webovej stranke a zaobera sa historickymi autami:
http://www.khvmi.szm.sk/stanovy.htm
tak isto odporucam napr. stranku obcianskeho zdruzenia Clovek v ohrozeni, ktore ma zverejnene ako stanovy, tak aj podporovatelov:
http://www.clovekvohrozeni.sk
Jedina vec, ktora ma napada, je ta, ze sa bojite uverejnenia stanov, aby Vam niekto nahodou neublizil.
Dalsia vec na ktoru narazal Lubos, je to ako to prebieha s financovanim. Tiez sa branite uverejneniu. Do istej miery to viem pochopit preco, ale zase uvediem priklad:
http://www.eas.sk/index.php?main=main/vyrocne

Ako uvadzate citujem: "Stále nechápem, prečo sa zaujímajú o interné veci klubu tí, ktorým po tom absolútne nič nie je, a ktorí - ak sa o klube nejako vyjadria - tak iba negatívne. Načo by im takéto informácie boli ? na ukojenie infantilnej zvedavosti? ako podklad na ďalšie rýpanie a spochybňovanie? ale veď - oni tie údaje vlastne ani nepotrebujú vedieť! (Luboš - 15.3. - 21:56), tak načo toľko kriku!?"

Tohto sa obavate najviac - tak mi to vychadza.

Ale uz na druhu stranu vidim obrat, citujem: "Ako som už napísal - Luboš, ak dáš sponzorské, bude to tu zverejnené - každý sa to dozvie, neboj sa! A bude pri tom môcť byť aj tvoja podobenka (aj farebná!), ak budeš chcieť - napr. ako sedíš za volantom Tatry - nech sa všetci potešia, akého ušľachtilého sponzora máme Very Happy A potom budeš mať aj právo dozvedieť sa, ako bolo s tvojím sponzorským darom naložené..."

Treba ale rozlisovat co su to interne veci klubu a co su informacie, ktore ma verejnost pravo vediet.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 20 Mar 2007, 12:59

ondrej napísal:...Ono sa ľahko píše druhým, aby o sebe zverejňovali nejaké fakty – Luboš, Rišan atď. – prečo nejdete príkladom? Čo tak zverejniť napr. svoje daňové priznanie, alebo trebárs údaj o ročnom príjme – celkom by ma to zaujímalo, aj keď to vlastne nepotrebujem – len ma " to prostě zajímá. ...
Myslím, že se tu pletou hrušky s jabkama, to při své inteligenci musíš Ondreji chápat. Další "humbuk" do seznamu.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 20 Mar 2007, 13:21

Zdicho napísal:
ondrej napísal:...Ono sa ľahko píše druhým, aby o sebe zverejňovali nejaké fakty – Luboš, Rišan atď. – prečo nejdete príkladom? Čo tak zverejniť napr. svoje daňové priznanie, alebo trebárs údaj o ročnom príjme – celkom by ma to zaujímalo, aj keď to vlastne nepotrebujem – len ma " to prostě zajímá. ...
Myslím, že se tu pletou hrušky s jabkama, to při své inteligenci musíš Ondreji chápat. Další "humbuk" do seznamu.
Ondrej to jistě moc dobře chápe a mlží úmyslně. Už se radči ani nepatám, co ho k tomu vede...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Mar 2007, 13:26

Šedo, stanovy su zakladny ustanovojuci dokument organizácie, či klubu, spoločenstva a td.Slúžia výhradne potrebám organizácie a jej členov, sú to záväzné interné pravidlá a širokej verejnosti sú na nič.Pokial viem zo zákona nevyplýva povinnosť stanovy zverejňovať na verejnom diskusnom fore, naviac ak toto forum, nepatrí dotknutej organizácii.Oprav ma , ak sa mýlim, ale zatiaľ som tu nenašiel stanovy žiadnej inej podobnej organizácie, prečo asi?Ak máš záujem prečítať si stanovy TAKS, predsa vieš ako sa k nim dostať. Zopárkrát si predsa naše stretnutia navštívil, ale nikdy si o ne nepožiadal.To nepovažujem za seriozny záujem.No a k tým obavám.Skutočne nemám žiadny záujem na tom , aby nejaký pán Všudybílek, rozoberal optikou svojej bezbrehej inteligencie, či si TAKS nejaké peniaze z daní zaslúži, alebo nie, najmä ak to ošetrujú zákony SR.Ani netúžim po vyjadreniach či uvedené prostriedky boli použité správne.Ano mám odôvodnenú obavu, že by k tomu mohlo dôjsť.Veď napriek tomu, že žiadne konkrétne informácie neboli zverejnené už podobné úvahy uzreli svetlo sveta, hoci zmienený jedinec len zaznamenal informáciu , že TAKS sa uchádza o 2 percentá z daní, k čomu splnil všetky zákonné podmienky.Alebo si skutočne myslíš, že na toto forum patrí hocičo?Opakujem , že nikto z TAKS sa nebráni poskytnúť akékolvek iformácie o klube, len to nemienime robiť cestou verejného diskusného fora, za účelom diskusie na tomto fore.Nemusíš to chápať, stačí to rešpektovať.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Mar 2007, 13:52

Jak už jsem jednou napsal, nechci hodnotit, zda máte nebo nemáte to či ono zveřejňovat. Když nechcete, tak vás nikdo nedonutí. Jen se nesmíte divit, že si začne domýšlet věci, které vám nejsou po chuti.

Ja sa ale divím - nevidím k tomu totiž žiadny rozumný dôvod - rovnako, ako keby si niekto začal domýšľať nepekné veci o tebe, Lubošovi, Zdichovi, Šeďovi atď. , že ste tu zatiaľ stále ešte neuverejnili svoj príjem a výšku daní a začal by špekulovať - prečo asi? Musí za tým byť predsa niečo nekalé :!:


"Mohol by si ten tebou videný humbuk "druhej strany" konkretizovať ?"

Tak například uvedení řetězce znaků "138 813,-" ve formátu měny a následné prohlášení za počet příspěvků do fóra....

No, ako "humbuk" by to snáď mohlo byť označené vtedy, ak by som zámerne uviedol vierohodné čísla. Bolo mi však jasné, že dokonca aj Luboš pochopí, že je to myslené ako žart...


"Jak se pozná infantilní zvědavost od té správné dospělácké zvědavosti?
Ty to nerozotnáš!? Asi najjednoduchšie podľa kritéria zvaného "racio"."

Obávám se, že aplikace onoho jednoduchého "kritéria" je natolik složitá, že nelze zaručit jednoznačné výsledky.

Ako orientačné kritérium to ale myslím vyhovuje plne postačujúco...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných