Setkání v Brně

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 30 Nov 2006, 22:36

Mě to vyhovuje, jsem pro!

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Dec 2006, 13:23

Dobře, v úterý, ale přijdu až tak v 19 hodin. Jak se poznáme? Jen mne nenuťte mít oblečení s logem Tatra, to já ani nemám :D

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 01 Dec 2006, 15:35

Tak paráda. Nakdy se tam teda sejdeme? Já bych navrhnul začít tak v šest-půl sedmý a uvidíme... Jak se poznáme to už je jinej problém... Co takhle domluvit si každej nějaký oblečení,typu "černej svetr a rifle" nebo něco takhle? Ať aspoň víme,co budou mít ty druhý na sobě... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 01 Dec 2006, 18:04

Tak to tam teda mám domluvit? Doufám, že to půjde, že to bude volný. Dostanu se tam ale asi až v pondělí, což je docela pozdě, vím, ale o víkendu budu mimo Brno. Na internet se dostanu až v neděli večer. Zkusím přijet co nejdřív, podívat se na ohlasy a zajet to příp. bloknout. Poznávací znamení nebo oblečení si teprv vymyslím. Začátek bych viděl tak na tu půl sedmou, ale záleží samozřejmě taky na Vás ostatních.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 01 Dec 2006, 19:42

Ambiciózní tajemníček napísal: Jak se poznáme? Jen mne nenuťte mít oblečení s logem Tatra, to já ani nemám :D
No, v Praze minule Havrla zarezervoval stůl na jméno TATRA. Případné zájemce o tuto značku servírky bez problémů nasměrovali ke správnému stolu...
Tak už v úterý, to je fofr... Tak operativní bohužel všichni přespolní zase nesú. Tož do teho Berna nyjčkon nedovalim... :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 01 Dec 2006, 21:23

Jo,s tou Tatrou by to možná nebyl špatnej nápad

Standa Dosadil

Príspevok od užívateľa Standa Dosadil » 02 Dec 2006, 09:12

Přijdu

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 02 Dec 2006, 20:02

Původně jsem si ani nepředstavoval, že tam bude nějaká rezervace, taky co kdyby přišli dva lidi... To tam bývá v úterý v podvečer tak narváno? A taky nevím, jestli se mi chce ptát se servírky, kde sedí pan Tatra, já jsem stydlivý chlapec. :oops:

Co takhle položit na stůl nějakou drobnou věc, třeba zapalovací svíčku (umytou, ať tam po nás nezůstane flek!) Karburátor by asi byl zbytečně moc velký. :twisted:

Každopádně se tam objevím až někdy po té sedmé.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 02 Dec 2006, 21:02

Tak to nieje moc dobry napad rozhliadat sa po podniku na kazdy stol... Ja by som navrhol aby ten kto pride prvy povedal casnickam ze "ak by sa niekto nahodou pytal na nejake stretnutie, ma ho poslat k tomu a tomu stolu..."
Takze platí na 100% ten utorok vecer 19:00 hod?

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 02 Dec 2006, 21:53

V tomhle bych souhlasil s Erikem. Tak ať Pelda buď zarezervuje stůl nebo podle Erikova scénáře.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 02 Dec 2006, 23:38

Ambiciózní tajemníček napísal:A taky nevím, jestli se mi chce ptát se servírky, kde sedí pan Tatra, já jsem stydlivý chlapec. :oops:
Tak tohle celkem chápu. Havrla vždycky rezervuje stůl na heslo "Tatra" a to raději mlčky obejdu celou hospodu jestli tam není cedulka nebo počkám venku až někdo přijde. Jen jednou jsem se zeptal a ta servírka se tak zvláštně dívala... Brrrr, tohle už nikdy :evil:

Ale jinak je krásné, jak se schůze v Praze domlouvají na brněnském fóru a schůze v Brně na slovenském 8)

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 03 Dec 2006, 21:29

Fajn, zítra tedy na úterý (5. 12.) zarezervuju v té Thalii stůl podle Erikova scénáře. Budu tam sedět od 18:45 a jako ještě jedno takové poznávací znamení budu mít na stole položenou takovou malou brožurku Tatra-tradice-pokrok, kterou vydalo Technické muzeum Kopřivnice. Je malá, nenápadná (formátu malého deníčku), ale logo na ní je dostatečně výrazné, abyste ji nepřehlédli. Potřeboval bych tak orientačně vědět kolik Vás asi teda přijde. Zatím si dovoluji počítat s Marcem613, Ambiciozním tajemníčkem, Standou Dosadilem a nevím jestli Erik taky přijde... Čekám na Vaše ohlasy. Samozřejmě také není problém to třeba posunout, aby mohli lépe zareagovat i ti přespolní. Stačí říct. Jinak čekám na Vaše ohlasy jestli to teda odsouhlasíte nebo ne.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 03 Dec 2006, 21:31

Erik napísal:Tak to nieje moc dobry napad rozhliadat sa po podniku na kazdy stol... Ja by som navrhol aby ten kto pride prvy povedal casnickam ze "ak by sa niekto nahodou pytal na nejake stretnutie, ma ho poslat k tomu a tomu stolu..."
Takze platí na 100% ten utorok vecer 19:00 hod?
Eriku, díky za dobrý nápad. Pokud plénum to úterý odsouhlasí, tak to platí. Já jsem připraven jednat.

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 04 Dec 2006, 00:10

Kdyby to nebylo v úterý, ale ve středu, přijel bych z Ostravy s nejčerstvější nabídkou důlních lokomotiv a možná by přijel i kouzelník.... nechcete to přesunout?

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 04 Dec 2006, 00:49

Pelda nemas za co :) . Ak bude stretko v utorok o spominanom case pridem. V stredu sa mi nebude dat... Na stredu vecer mam uz iny program...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 04 Dec 2006, 08:09

hm, potichu som sa zaoberal myšlienkou, že sa tam zjavím aj ja - (obidva bufíky na Tatre už mám spojazdnené a pri tej príležitosti by som oslobodil Luciána o jeden blatník :wink: ), nakoľko však brňáci trafili presne rovnaký termín (ešte aj hodinu), kedy sa bude v Bratislave konať výročná schôdza TAKS, tak tentoraz z družby nič nebude :cry:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 04 Dec 2006, 09:40

Já můžu jen v úterý, za předpokladu, že zkrátím rande. V pondělí je výbor klubu, ve středu mám do 21:00 přednášku, ve čtvrtek zastupitelstvo a v pátek je fakultní večírek. Ale podle mne se neřiďte. Eda a Ondrej jsou daleko lepší tatrovkáři než já.
Ale jinak je krásné, jak se schůze v Praze domlouvají na brněnském fóru a schůze v Brně na slovenském
No jo, když ona většina na brněnské fórum nechodí. Asi má Etienne lepší píár, mladí čerství tatrovkáři dychtí hodně po obrázcích a vůbec zdejší fórum přeje více naivitě a nadšení nováčků, protože tady najdou podporu již ostřílených, nicméně nevyléčitelných idealistů.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 04 Dec 2006, 10:52

AT - kto je aký tatrovák, ťažko povedať, a už vôbec sa to asi nedá kvantifikovať, či "lepší", alebo "horší".
V Brne si tajomníčkom ty, takže na tom stretnutí budeš dôležitejšia osobnosť, ako ktokoľvek druhý - budiž stretnutie v utorok!

Inak - nezdá sa mi, že by brnenské fórum nejako zaostávalo za týmto, akurát sa tam asi riešia trocha iné problémy - a možno je tam (teraz) trocha menej balastu (až na ten spam)

ja aspoň ako zástanca stredného prúdu Tatra-realistov navštevujem rovnako obidve tieto stránky...

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 04 Dec 2006, 11:24

Ok, byl to jen návrh na inovaci v zájmu kooperace.

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 04 Dec 2006, 12:44

Středněproudý tatrarealista: ze všeho už vyrostl a do práce dojíždí embéčkem, nejčastěji TDI?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných