Nocne mini

Diskusia o stretnutiach


Tak co?

Hlasovanie ukončené 12 Okt 2005, 08:45

ano
1
33%
ne
2
67%
 
Celkom hlasov: 3

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 12 Okt 2005, 02:26

Tak priatelia zopár informácií o pripravovanej Tatra bridge tour. Je to naplánované na víkend po polygone tzn 21.10.2005. Autor tohoto nápadu je Vlado L za podpory mojej maličkosti. Učasť je dobrovolná, trasa je už stanovená a predstava asi takáto Zraz vozidiel na určenom mieste, prejazd trasy, cieľ, posedenie vo vybranej reštaurácii, diskusia, ak bude o čom a s kým.Presnejšie propozície uverejním v pondelok po polygone.Mato , Etiene, nehodláme vyvolávať žabo -myšie vojny, bud sa propojíte vy k nám, alebo my k vám, na ováciách si nezakladáme, Howgh

trinity

Príspevok od užívateľa trinity » 12 Okt 2005, 08:27

ak budete mat malo mostov, tak aj v ziline mame nejaky. nejde sice ponad dunaj, ale da sa prejst autom. :lol:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Okt 2005, 08:35

Roman: Ziadne vojny ani nic podobne nieje :-)

smejo

Príspevok od užívateľa smejo » 12 Okt 2005, 09:03

možno pride aj kuzelnik :lol: :lol: :lol:

meno

Príspevok od užívateľa meno » 12 Okt 2005, 09:05

presne tak, nahodou nas obidvoch napadlo to iste, akurat som to skorej dal na forum, nic som neorganizoval, iba som to dal ako navrh.
A rad sa zucastnim tatra bridge tour.

mato_neregistrovany

Príspevok od užívateľa mato_neregistrovany » 12 Okt 2005, 09:06

som si nechtiac zmazal profil vo W2K takze takto anonymne-neregistrovane

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 12 Okt 2005, 10:53

:D :D :D

D.P.

Príspevok od užívateľa D.P. » 12 Okt 2005, 14:15

etienne tak to zmente na prejazd Blavou a cez tie mosty sa aj tak dostanete :P Potom môže byť aj samostatná akcia prejazd cez mosty 8)

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 13 Okt 2005, 10:05

myslím, že je zbytočné teraz riešiť, kto akú akciu vymyslel prvý (nezáleží, ak viac autorov súčasne), ani koľko mostov je v Bratislave (netuším) a koľko v Prahe a aká rieka je Dunaj a aká Vltava (pri poslednej veľkej povodni jej prietok dosiahol úroveň priemerného prietoku Dunaja, takže nepodceňovať :wink: ). Ja som len chcel, aby dvaja neorganizovali rovnakú akciu s týždňovým rozdelom, ale nech sa radšej dohodnú na jednom termíne.
Skôr by sme tu mali riešiť, či jazda cez mosty má zmysel, či sa nám to páči a či to chceme, kto má záujem sa zúčastniť, atď... K tomuto sa zatiaľ nevyjadril skoro nikto (hádam s výnimkou jedného z vynálezcov mostovej jazdy maťa).

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Okt 2005, 10:22

Ondrej: Mne osobne sa ten napad velmi paci - uz som to Matovi povedal viac krat :-) A reagoval som ako reagoval kvoli Tvojej vete "skús vymyslieť niečo originálne..." - pripadalo mi to voci Matovi ktory jeho zamienku na akciu napisal nefer. Ale vsetko sa uz vybavilo takze ok :-)

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 13 Okt 2005, 10:40

Etienne:
Pochopil som, že Maťo to vymyslel sám, nezávisle na Vladovi a nechcel robiť vedome nejakú paralelnú akciu - ak sa ho moje vyjadrenie o originalite jeho nápadu dotklo (nechtiac), tak sa mu za to ospravedlňujem.

Čo sa týka informovanosti myslím, že na minizrazy sa netreba dopredu nejako špeciálne pripravovať, kto chce a môže príde, kto nechce, alebo nemôže, nepríde. Myslím, že v takýchto prípadoch stačí info niekoľko dní vopred.

No a ak chce niekto organizovať nejaké "interné akcie", tak je to jeho vec, potom ale asi nebude info o takejto akcii dávať na web, ale pozve iba toho, koho tam chce mať. Mostová jazda ale nie je myslím tento prípad :wink: Aj na stretnutiach TAKS sa preberala už viackrát.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Okt 2005, 10:42

Ondrej: Ok tak sa uplne chapeme :-) Na to mini sa vsak uz neuveritelne tesim, posledna rozlucka so sezonou :-)

smejo

Príspevok od užívateľa smejo » 13 Okt 2005, 11:02

ale ta akcia nieje predsa mini a prečo by to malo byť posledne stretnutie pred koncom sezony :shock: :shock: :shock:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 13 Okt 2005, 15:42

A čo je vlastne sezona, na zimu strčiť do garáže. Niekto má sezonu cely rok. To by bolo mini na snehu :)

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 13 Okt 2005, 23:07

tak to som za, bol som v zime na dostizke zo skodovicou, a smykal som sa tam niekolko hodin. S tatrou to musi byt este vacsie maso.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 14 Okt 2005, 07:48

Šmýkať sa s Tatrou je nenormálne maso.

Keď prší si to dávam dvermi dopredu po celom sídlisku ehm :oops: Krásne sa dá korigovať uhol ktorým ideš v zákrute a na konci nádherne celý voz upokojiť a ísť ďalej. Drifty s dvoma tonami to je žrádlo

Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 14 Okt 2005, 10:24

Chtěl bych bývat na takovým sídlisku. Jak bych slyšel osmivál, tak bych se nalepil na okno a jen zíral :shock:

smejo

Príspevok od užívateľa smejo » 14 Okt 2005, 13:20

šedo beriem ťa za slovo urbime mini ked bude najviac snehu :twisted: :twisted: :twisted:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 14 Okt 2005, 18:06

HEHE :) A ísť na devínsku kobylu s Tatrou, kua berem

smejo

Príspevok od užívateľa smejo » 14 Okt 2005, 18:53

kto sa pridá učast je vítana dáme si aj nejake hry :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných