Skla T603

Diskusia o výrobných číslach
jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skla T603

Príspevok od užívateľa jack » 19 Nov 2008, 19:17

Kontráš napísal:Pokud by ti Jacku v budoucnu chyběly ke kompletaci auta, tak ti je klidně daruji, já je na auto dávat nebudu.
Mně ne, ale otci na jedničku by se hodily, však až to bude aktuální, dám vědět a uděláme nějaký škatule škatule hejbejte se. Čirých zadních skel mám 4 páry.. :roll:

rysan

Re: Skla T603

Príspevok od užívateľa rysan » 19 Nov 2008, 21:44

Ahoj všichni. Kdysi jsem v jednom bazaru u Čeladné viděl Tatru 603 s modrým / zeleným čelním sklem. Barva byla velmi sytá a určitě to nebyla žádná fólie. Vypadalo to moc dobře, jako skla na starých amerických autech. Mohlo jít o nějakou technologickou nekázeň při výrobě skla a proto to zabarvení. Ptal jsem se tehdy nějakého skláře a on mi říkal, že tyto věci ovlivňuje snad množství křemíku. Nejsem chemik tak nevím. Možná máš sklo ze stejné nebo podobné dávky. Bylo by super mít skla na celé auto - samozřejmě je to věc názoru. Mě by se to líbilo.

oldjan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 14 Feb 2009, 17:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skla T603

Príspevok od užívateľa oldjan » 15 Mar 2009, 22:24

Zdravím všechny, před deseti lety, když jsem sháněl T-603, jsem narazil na auto , které mělo krásné modrozelené čalounění a okna skoro stejného odstínu. Nejdříve jsem myslel, že to dělá to čalounění ,nebo zářivky, protože stála v hale. Ale když jsem otevřel dveře, tak ten odstín zůstal . Chtěl jsem to koupit , alespoň pro to čalounění a skla, protože zbytek auta byl perník, ale tenkrát za to chtěl hříšný peníze, za to se dala sehnat pěkná tatra a tak jsem to nekoupil. Jak tatra skončila nevím, ale byla to trojka s bubnovými brzdami a starým motorem H. Tipuji rok 1968.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní