POĎAKOVANIE

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 31 Máj 2005, 08:49

A kdo byli ti organizátoři, kterým se tu děkuje, se už provalilo? Myslel jsem, že byli tajní, kdyby se jim to čirou náhodou nepovedlo, aby se nemuseli ke svému dílu znát. Ale když se jim to povedlo, tak by se mohli nechat veřejně poplácat po zádech, ne?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 31 Máj 2005, 09:15

AT: Oni neboli utajovani kvoli tomu keby sa to nepodarilo... boli na to ine dovody, ktore tu rozvadzat nechcem - zbytocne by to viedlo k burlivej diskusii.

Organizatori boli Sedo, Mato, Carlos a Ja.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Jún 2005, 08:14

No dobře, tak se zeptám třeba proč by bouřlivá diskuse byla zbytečná? Kdo posoudil, jestli by třeba z té diskuse neměli Sedo, Mato a Carlos, případně další nějaké poučení?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 01 Jún 2005, 09:30

AT: Mam na to svoje dovody a tie tu pisat nebudem. Ak chcu ini o tom diskutovat, nech sa paci.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Jún 2005, 12:39

Moc hezká odpověď. To mi stačí :lol:

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 01 Jún 2005, 19:00

Mam este jednu lepsiu univerzalnu odpoved: "Zasvateni vedia." :D

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 02 Jún 2005, 08:00

.. a nezasvätení majú smolu... :wink:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 02 Jún 2005, 08:38

No což o to, já to zase tak moc vědět nepotřebuju. Já jen, že to, že se cosi tají z tajného důvodu je také jakási informace pro veřejnost.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Jún 2005, 08:38

AT: Napriklad ty Tvoje ozajstne meno ?

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 02 Jún 2005, 12:29

No já pořádám akce pro veřejnost zásadně pod svým pravým jménem.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Jún 2005, 12:31

AT: Na kazdej jednej pozvanke bolo moje meno :-)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 02 Jún 2005, 15:57

No jasně, a jak jsi přišel na to, že se bavíme o Tobě? Ptal jsem se na ostatní organizátory. Jistě, že není třeba vyjmenovávat všechny, ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by na přímou otázku někdo jména organizátorů tajil.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 02 Jún 2005, 16:46

AT: Na akcii boli vsecti organizatori predsa predstaveni. Naco to tak velmi potrebujes vediet ?

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

???

Príspevok od užívateľa carlos » 02 Jún 2005, 19:54

pre at o čo ti ide?/nič v zlom/ každý organizátor mal menovku :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 03 Jún 2005, 00:28

Boze, neviem o co tu niektorym ide. Akcia vysla na 100% a to ze niektori nevedeli kto to organizuje- to je ich starost...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 03 Jún 2005, 08:17

Nepotřebuju to vědět na nic, pochopitelně. Jako Erik stejně také já už nechápu o co tu jde, protože napřed Etienne připustil, že organizátoři utajovaní byli (příspěvkem z 31.5.2005, 9:15, cituji: "Oni neboli utajovani kvoli tomu keby sa to nepodarilo... boli na to ine dovody") a teď se Etienne a Carlos tváří, že utajovaní nebyli.

Ale budiž, snížím se na mentální úroveň Carlosovy odpovědi a napíšu mu na to, že:

- když už jsem na akci a organizátora potkám, ať má či nemá jmenovku, můžu mu do očí říct, co se mi líbí či nelíbí.
- Znát organizátory je podstatné před srazem, v okamžiku, kdy se rozhoduju, jestli na sraz pojedu či nikoliv. Zejména pokud jde o první ročník, nemám jinou možnost jak odhadnout kvalitu akce než podle organizátorů. Ať už je znám či neznám osobně, pokud se dozvím, že organizátoři nechtějí zveřejnit před akcí své jméno, dojdu logicky k závěru (a jiné vysvětlení mi nabídnuto nebylo), že asi nechtějí riskovat svoji čest pro pochybný podnik.

A pro Erika - možná jednou pochopíš, o co tu jde. Zatím to neočekávám, ale můžeš nad tím začít přemýšlet - jde o to, že rozumný člověk si rád poslechne názory na svoje dílo i takové, které vyloženě jen nechválí. Právě z nich může zjistit, kde co vylepšit příště, aby dosáhl ještě lepšího výsledku - přirozeně pokud o to stojí. Je opravdu nesmírně těžké pustit kritiku do té části mozku, která by s ní dokázala užitečně naložit. Před ní stojí bariéra z emocí a ty se vůlí ovládají špatně.

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 03 Jún 2005, 09:16

aj ked napr ideš vlakom potrebuješ vediet dopredu meno vlakveduceho,rušnovodiča ,sprievodcu,výpraavcov na stanicax,generálneho riaditela železníc,členov dozornej a správnej rady,jednotlivýx dodávatelov železníc ............./nič v zlom/ :?:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Jún 2005, 10:07

AT: Aj ja si prosim 1 porciu toho na com ficis :-)

Netvarim sa ze sme neboli utajovani. Vsetci vedeli, ze to organizujem JA a par dalsich ludi. Nemenoval som ich a malo som na to dovod a bez urazky, do toho Ta predsa nic. AK vies kto je organizator - aspon jedno meno musi Ti to stacit. Povedz mi PRECO potrebujes vediet mena VSETKYCH organizatorov a nestaci Ti jedna kontaktna osoba...

Takisto neviem ake nadprirodzene schopnosti mas ze podla toho kto organizuje PRVY KRAT PRVY rocnik niecoho vies posudit, ako akcia dopadne. Klobuk dole ja to neviem.

Co sa tyka nazorov ak sa nemylim v inom vlakne sa rozoberalo co sa ludom nepacilo a bolo tam dost kritiky...

A k odpovedi pre Erika aj Carlosa - ak nikto z nich nechape o co tu ide, mozno nie je problem v nich.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 03 Jún 2005, 10:59

Carlos, nič v zlom, ale když bych přišel na nádraží a chtěl všechna ta jména vědět, předpokládám, že bych se nedozvěděl odpověď, že jsou tajná.

Etienne, jak čtu Tvoji odpověď, tak si myslím, že Ty žádnou porci drogy nepotřebuješ:

1. Jak už jsem napsal několikrát a jak jsi několikrát velkoryse přehlédl, nepotřebuju to vědět na nic. Sorry, ale otázka "PRECO potrebujes vediet mena VSETKYCH organizatorov" po té, co jsem dvakrát napsal, že to zase tak moc nepotřebuju, je trochu z cesty.

2. Ostatně odpověď na tuto Tvou otázku jsem už také uvedl: chtěl jsem Ti poskytnout pohled do zrcadla. Když někdo odmítá před akcí sdělit jména pořadatelů, působí to nedůvěryhodným dojmem. Pořád melete dokola, že například ŽSR také nezveřejňuje jména všech svých zaměstnanců. Ale také je netají, to je rozdíl, přece. Pletete si implikaci a ekvivalenci, zopakujte si logiku.

3. Nadpřirozené schopnosti nemám, netvrdil jsem, že podle toho, kdo organizuje poprvé akci poznám kvalitu akce. Správně je to takto (vysvětlení jak pro malé děti, ale jak vidím, jinak to nejde):

Představme si dvě akce, obě pořádají lidé, které neznám, obě akce jsou poprvé. U jedné akce se na otázku "Kdo všechno je organizátor" dozvím pár jmen, u druhé akce se na stejnou otázku dozvím "jména nezveřejníme, jsou tajná z tajného důvodu, po kterém vám nic není, jedno vám musí stačit". Kontrolní otázka: která z těch dvou akcí vypadá důvěryhodněji?

Čili ne podle nadpřirozených schopností, ale podle toho, že jakékoliv utajení vždy vypadá podezřele lze soudit.

5. Věta "A k odpovedi pre Erika aj Carlosa - ak nikto z nich nechape o co tu ide, mozno nie je problem v nich." je pouze pro zasmání, protože soudit na vzorku dvou lidí objektivní pravdu, to taky nevypadá moc důvěryhodně. Zřejmě si špatně vykládáš ten známý Murphyho zákon, že když "Všichni okolo Vás panikaří, jen Vy jste v klidu, zřejmě jste něco nepochopil". Jsou tam kupodivu podstatná všechna ta slova, dokonce i to slovo "všichni". Ty jsi si položil všichni=dva a hned jsi měl radost, jak Ti to hezky vyšlo.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Jún 2005, 11:17

K tomuto sa uz vyjadrovat nebudem. Nase nazory su uplne odlisne a obaja nerozumieme niektorym argumentom a zle ich chapeme. Ja to nechavam tak.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných