Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Užívateľov profilový obrázok
Jirka Pollak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 16 Dec 2005, 12:40
Kontaktovať užívateľa:

Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Jirka Pollak » 02 Jan 2009, 23:42

TATRA 87 na prodej
jen pro zajímavost - aktuální inzerát publikovaný v Německu, tel. +49....
znění: 80% ukončená renovace, chybí hlavně elektrika! Orig. tech. papíry od KGB.
Prílohy
Tatra 87 v Litve.jpg
Inzerát - výstřižek

Užívateľov profilový obrázok
David ABA
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 12 Júl 2008, 21:33
Tatry, ktoré vlastním: T623(S)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa David ABA » 03 Jan 2009, 22:33

je to hezky ale u zadnich kol me tam neco chybí bez tech krycích plechů vypada divne ale az do litvy?? ale jinak ma zajimavej lak ale ten zadek nevim proc vypada jak nejaka mercedeska
David ABA

Užívateľov profilový obrázok
Jirka Pollak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 16 Dec 2005, 12:40
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Jirka Pollak » 04 Jan 2009, 00:42

???fd@seznam.cz se me pta: za kolik?
tak jsem tam (do Nemecka) zavolal a dozvedel se, ze 20000 Eur by stacilo

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 04 Jan 2009, 01:10

To zní lákavě, ale dá se z toho ještě udělat osma a bůch ví, jak vypadá zbytek (motor a vnitřek)Jestli to pojmuly jako ty lemy a světla, tak to nevim nevim . . . . a chtěl bych vidět na čem drží ta pěkná kola? Asi tam budou kotoučovky ne?

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa jack » 04 Jan 2009, 14:47

tatrawerke napísal:.....udělat osma a bůch ví.....
bůch, bůch.......tak dělá kanon :mrgreen:

D.A._

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa D.A._ » 04 Jan 2009, 19:23

Neposmívej se mu :twisted: , nedávno přiznal, že je Němec žijící v Praze.

Já bych měl zase zlepšovací návrh pro přispěvatele, kteří nerozlišují ú/ů:
Kluci, zkuste prosím dvouhlásku "ou" - když napíšete oukol, ouspěch, ouřady..., bude to originelní a takové mile staročeské. Akorát namístou "voul" bych použival spíš "vuol" :mrgreen: .

K V Miloš

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa K V Miloš » 05 Jan 2009, 01:02

tatrawerke napísal:To zní lákavě, ale dá se z toho ještě udělat osma a bůch ví, jak vypadá zbytek (motor a vnitřek)Jestli to pojmuly jako ty lemy a světla, tak to nevim nevim . . . . a chtěl bych vidět na čem drží ta pěkná kola? Asi tam budou kotoučovky ne?
Jasne,ale hlavne aby ti ji nekdo nevyfouknul, prekupniku.

Užívateľov profilový obrázok
Kontráš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 505
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 08:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa Kontráš » 05 Jan 2009, 13:20

podle "postoje" karoserie vůči nápravám a terénu obecně, se nemůžu ubránit dojmu, že to má střeva z moskviče :-)

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 05 Jan 2009, 13:35

K V Miloš napísal:
tatrawerke napísal:To zní lákavě, ale dá se z toho ještě udělat osma a bůch ví, jak vypadá zbytek (motor a vnitřek)Jestli to pojmuly jako ty lemy a světla, tak to nevim nevim . . . . a chtěl bych vidět na čem drží ta pěkná kola? Asi tam budou kotoučovky ne?
Jasne,ale hlavne aby ti ji nekdo nevyfouknul, prekupniku.
Myslim, že moje šmelení tu už proběhlo a stále to tu někdo asi ne moc bystrý musí vytahovat. To by mě zajímalo čím se živíš Ty. Buch Buch. Že by STB.

Teť pro ostatní. Nedavno jsem viděl v jedničce motor z volhy včetně chladiče. Šikovnost sovětských kolegů je obdivuhodná.Obávám se, že návrat do původního stavu by byl značně nákladný.

K V Miloš

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa K V Miloš » 05 Jan 2009, 13:53

Živím se poctivě, prodávám oučinný škapulíře proti zlejm duchám z Čórtova hrádu.
Co daně?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa ladis » 05 Jan 2009, 13:58

Tempo se tady už taky probíralo, takže jízlivou poznámku spolknu a zeptám se jinak, byť na cosi, co už taky šlo. Kdyby Ti sovětští kolegové tu přestavbu provedli pečlivě a neměl bys jí po technické stránce co vytknout, nebyl by to ke dni přestavby hezký originál? Jedniček jezdí ještě dost, ne? Tak proč v roce 2009 vyrábět další? Pro prachy nebo pro něco jiného? Uměl bys to pojmenovat? Je ta jednička-volha na prodej? Já bych ji bral, zn. ohřev LPG již vyřešen.

Jinak 20000EUR není zas tolik, tak kdyby sis dělal výlet (čti: do půltřetího milionu ještě dost chybí), doufám, že nám prozradíš na čem drží kola a jak vypadá vnitřek a motor.

Miloši, Daně by musel platit jen kdyby si užil ;-). A on se přece nepochubil jestli nakonec prodal. Ptal jsem se a odpověď žádná.

K V Miloš

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa K V Miloš » 05 Jan 2009, 14:10

Nejak se chlubil, ze uz je vydelano, pred koncem roku.
No nic, Sabat uz zacina byt skvelou obchodni znackou stejne jako autobazar AAA. Nedavno otravoval u kamose o chromku, trapne se pokousel smlouvat a moc se divil, ze kamos chce nakonec v radu desetitisicu vic, nez bylo uvedeno v inzeratu. Neuvedomil si, ze je to diky jeho proflakle obchodni znacce kterou si v sirokem podvedomi vytvoril zejmena jeho velmi neinteligentnimu vychloubani zde na TP. Dobre mu tak, ja bych mu neprodal ani sroubek.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 05 Jan 2009, 14:42

škoda, že opět odbíháme od témata Tatra 87. Nemá někdo chuť založit vlákno Sabat aliaz tatraverke? Možná by pak šlo pokračovat v danném tématu.
Nikde jsem neotravoval a na cenu se neptal. Byl jsem u člověka, který se byl u mě také podívat na nějaké Tatře a svezl jsem ho osmou. Zřejmě trestný čin.
Aspoň je vidět, jak si někteří chudáci musí vymíšlet aby si jich někdo všiml. A já to mám zadarmo. Dneska jsem četl inzerát od Váši26 na chromku a je tam doslova - Sabat nevolat. Jsem se musel pousmát.

Opět k tématu - Ta jednička s motorem Volha byla ve značném stádyu rozkladu. Myslím, že už by se ani nedala naložit na podvalník.Já to vzdal stála cca 130tis.

K V Miloš

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa K V Miloš » 05 Jan 2009, 14:48

PISE SE : Stadiu, ne stadyu.
Jinak nejen Vasa, nechce obchodovat s Tatrawerke.. http://www.tatra-club.com/classifieds_detail.php?id=20
aby ses ted nemusel pousmivat casteji. :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 05 Jan 2009, 15:19

No jo, asi kamarádi ne? Za tu bílou bych dal i 60 no ale když nechce, tak se nedá nic dělat a co furt s tou gramatikou?! Dyť jsem němec přece.

K V Miloš

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa K V Miloš » 05 Jan 2009, 15:30

Nemecka fojak, topra fojak.
S Vasou kamarad samozrejme jsem a par dalsich kamaradu take mam a ver mi, ze jsi se uz stal zdrojem dobrych povidek, vtipu a sprymu. Nebudes to mit uz tak lehke, jako driv to mi ver.
Ta bila T613-1, neni bila, ale bledemodra a neprodal bych ti ji. Tobe ne.koneckoncu to tam mas napsane.Navic, za 259 000 ji umim na inzercich, tak jak to delas ty, nabidnout taky. Staci pak uz jen jen cekat jako pavouk na svou korist, na blbecka kterej se chytne.Popripade vymyslet Vanocni, Novorocni, ci Velikonocni slevu. Na to Vysokou skolu prekupnickou nepotrebuju.
Zdar a silu v dalsi smelinarske cinnosti.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 05 Jan 2009, 15:53

No dobře, když už jsme tady z toho udělaly veřejný soukromý rozhovor tak mi pověz, proč prodáváš první v řadě, jedinečnou a vyjímečnou Tatru 613 za tak nízkou cenu.Asi z lásky k lidem nebo jak.Ta Váši není tak hodnotná z pohledu sběratelského to je jako srovnávat 603-1 a 2.První v řadě je sběratelsky zajímavá a kdo to ví, prodá a koupí dobře a kdo to neví, prodá překupníkovy a pak si zoufá a zlobí se na celý svět a dává vinu šmelinářovy, ale sám je hlupák, když nemá informace a nepočká na správného kupce a pak závidí druhému zdánlivě bezpracný výdělek, protože slevit se dá vždycky a šmelináři také spolupracují, takže se klidně může stát, že si pro tu tvou někoho pošlu, porotože za 50tis. je to vlastně dárek.
No a založím si nový mail : aaa-autoSabat.cz to je nápad.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa etienne » 05 Jan 2009, 20:07

Pani takato diskusia na TP este nikdy neviedla k niecomu rozumnemu. Ukoncite ju prosim cez sukromne spravy. Dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 05 Jan 2009, 21:20

Plně s tím souhlasím. Neustále když někam napíšu se hned někdo do mě naváží. Já jsem nic neskrýval a dokonce jsem se i představil. Už mě nebaví posloucht furt ty samé narážky a nemíň od lidí co prodávaj Tatru pod mailem - nechci.uvest@atlas.cz a uvedou tel.- 603 613 700 s poznámkou Šabat a AAA nevolat. Tak se tu pěkně bavte.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87 na prodej - stojí v Litvě...

Príspevok od užívateľa etienne » 05 Jan 2009, 22:03

Tatrawerke: Len zbabelec uteka, ked po nom kricia... Ludia, s ktorymi si nerozumies sa daju napocitat na jednej ruke, userov je 430... Ja a myslim ze aj mnoho ostatnych je otvorenych pre kazdy nazor. Niekomu niektore veci skratka vadia a potom je trosku "akcnejsi". S chladnou hlavou dalej zajdes.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných