T 603-1 budíky

Technické problémy s našimi tatrovkami

vili
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:23
Kontaktovať užívateľa:

T 603-1 budíky

Príspevok od užívateľa vili » 17 Feb 2012, 17:59

Zdravim Vas,

nakoplo ma aukro lebo sú tam budiky na predaj 603-1 - či tacho, palivomer... len som si všimol, že sú vyhotovené v rôznom farebnom prevedeni dokonca aj ja čo mam doma je mix .. tacho čierne a značenie je zelene- kamarát má biele a ešte má jeden s bielym značením so zelenou paličkou ....palivomer je biely, teplomer zelený..
Viem že úplne prvý model mal biely podklad tušim s červeným ukazovatelom a čiernym značením ale potom už neviem, či dávali zelené alebo biele.. ja mam ročnik 59 aké tam majú byť...? pripadne dajte vediet aké ste tam mali vy a ročník auta, nejak to dáme dokopy , predpokladám že naši soudruzi to dávali v jednej farebnej línii- pripadne si môžeme vymeniť...

Dakujem za info
Prílohy
budiky.jpg

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: T 603-1 budíky

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 18 Feb 2012, 13:35

Podle mně první do roku 57 byly průhledné, potom bílé, ale rok 59 už zelené, potom v roce 60-61 ještě upravili osvětlení tachometru z dvouch sulfitek na tři žárovičky umístěné přímo na něm. Také osadili palivoměr kontrolkou.
Jen hrubý odhad.Co jsem zatím viděl v autech před renovací.

vili
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: T 603-1 budíky

Príspevok od užívateľa vili » 22 Feb 2012, 23:41

Zdravim Vás,

tatrawerke dik za odpoveď,stretol som sa s kamarátom, čo má pár budikov u seba a podľa jeho názoru vzhĺadom na prevedenie to bolo asi tak ako píšeš, ale boli tam takisto asi tie čierno- biele čo mám ja, lebo on má 57-mu - biele budíky ale vyhotovenie- falcovanie na hodinách je rovnaké ako na mojich, aj tacho je osvetlené sulfitkami, takźe tie boli asi po tých bielych.. čiže podĺa mna asi..

1. priehladné - ešte som také nevidel
2. biele r.57-58
3. čierne s bielym značením r.59-60 ako mám ja
4. čierno-zelené- osvetlenie sulfitkami -palivomer bez kontrolky
5. to isté -osvetlenie 3-mi žiarovkami-kontrolka na palivomeri- 60r- up

takže ak má niekto teplomer biely rád ho vymením za zelený :) .... 2 palivomery s kontrolkou a zelené tacho sú na predaj..vid foto
dik
Prílohy
budikynapredaj.jpg
budikystav.jpg
budikybiele.jpg

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných