Kombík?

Technické problémy s našimi tatrovkami

Adam

Kombík?

Príspevok od užívateľa Adam » 06 Dec 2006, 21:32

Dobrý den
Vlastním tatru 57a, ale nevim co to je za model. Babička říká, že to byl poštovní vůz, který pak praďeda přestavil na komionet. V dnešních poměrech by se to dalo přirovnat k pick-upu, nebo ke kombíku. Nemá zadní okénka. Na těchto stránkách je hodně podobná nakreslené tatře v sekci tatra 57 v odstavci station vagon. už jsem psal několik e-mailů, ale eště mi nikdo neodepsal. tímto vás žádám o pomoc

děkuj Adam

Adam

Príspevok od užívateľa Adam » 19 Dec 2006, 22:38

Posílám fotky mé tatrovky, snad to pomůže
Prílohy
57.jpg.JPG
57 zadek.jpg.JPG
57-strana.jpg.JPG
57-interier.jpg.JPG

Užívateľov profilový obrázok
Michael
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: 05 Dec 2004, 20:42
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michael » 19 Dec 2006, 23:02

Hmm... kombík vypadá celkem zachovale !
Je to tatrovácká verze bez zadních oken jako je na přiložených fotech...

Pěkný kousek !!!
Určitě se pust do renovace.
Prílohy
prospekt A kombi 1.jpg
prospekt A kombi 3.jpg

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 20 Dec 2006, 08:46

Hm, pekný "kamionet" - buď dedovi vďačný, že ti ho zanechal v takejto podobe, a nie ako malotraktor. Naozaj to auto stojí za renováciu.
Myslím, že prestavba z poštového vozu sa karosérie veľmi nedotkla...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Dec 2006, 09:55

A vůbec krásné by bylo udělat z něj opravdový prvorepublikový poštovní vůz včetně zbarvení. To bys asi pak byl na srazech středem pozornosti. I když, laická veřejnost se hlavně dívá na to, jak se leskne lak a chromy...

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 20 Dec 2006, 18:44

Adame, kdyby tě potěšilo vědět o někom, kdo by rád viděl poštovní auto bez přeleštěných chromů a jiných "jako" nostalgických vylomenin, tak já se hlásím. Tohle auto si opravu zaslouží.

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Karel » 20 Dec 2006, 19:05

Nádherná dodávka. Rovněž bych se přikláněl k uvedení do původní poštovní podoby. Zatím jsem viděl pouze poštovní T-12.
Jak vypadá výdřeva ? Vzhledem k tomu že u kombiku není tak složitá jako u limusíny nemusel by být s její opravou problém. Ty zadní dveře jsou zřejmě unavené jen proto že na nich byla původně těžká rezerva.

Pokud by jsi potřeboval pár drobností ze zadních dveří (panty,zámek) dej vědět na ,, fryda@interdata.cz,, domnívám se ale že tvůj vůz je kompletní a moje značně opotřebované díly ti moc nepomohou.
Prílohy
Dveře líc.jpg

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných