Tatra 613/2 rv.1982

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Tajemný magistr

Príspevok od užívateľa Tajemný magistr » 01 Jún 2007, 09:31

Bravo Herr Radek!!! Krásný sloh. Tak mne jenom napadá, Ty jsi dealer Jaguára?
Stejně mne nepřesvědčíš, já jsem s M97 spokojen, a rozhodně nebudu měnit za nekonkurenta.
Bohužel jsem tu čest s plynem také měl, ale kdo pobral alespoň trošku rozumu, tak tomu ohledně plynu v 613 nic vysvětlovat nemusím.
Kdo chce šetřit a mít pocit luxusu a nadřazenosti musí si holt pořídit V6 Jaguára.
P. S. Nemusíš mi pořád vykat, i když jsem starší.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 01 Jún 2007, 09:35

radek napísal: nic démonického v Jaguaru není, ani v kufru, díval jsem se.
Hehehe, tu ma napadlo ako nasiel jeden chlapec v kufri 750iL skrytu AK47 po nejakych ukrajincoch :-)

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 01 Jún 2007, 10:05

OK, potykáme.....

Dealer? Na to jsi přišel jak?

Já Tě NEPŘESVĚDČUJI, jak jsi na to přišel? Kde jsem to napsal? Přestaň ve svých příspěvcích "reagovat" na něco, co tu nikde napsáno není!

Měl-li jsi čest s plynem v T613, proč se nerozepíšeš? Můžeme to probrat, od toho diskuze je. Vykecávat se okřídelným "kdo pobral trošku rozumu, tomu nic vysvětlovat nemusím" je ubohé a pod Tvou úroveň, ne? Podívej se kupříkladu na Luboše, denodenně nás přesvědčuje že pobral sakra hodně rozumu, a přitom o LPG neví konstruktivního zhola nic, takže by třeba určitě uvítal, kdyby jsi mu to na základě osobních zkušeností vysvětlil, no ne?

A co se týká té poslední části, netušil jsem, že jsi si pořídil M97 proto že je luxusní a jímá Tě v ní pocit nadřazenosti (podle sebe soudím tebe, vzpomínáš si na to pěkné rčení? :D ). Nicméně, stačí-li Ti k ukojení tužeb takhle málo, zřejmě jsi spokojený člověk. Ale já to tolik nesleduji, je klidně možné, že je teď zřejmě moderní u jistých skupin obyvatelstva pořizovat si auta ne k ježdění, ale k získání pocitu nadřazenosti a opájení se luxusem. Zaplaťbůh že do takové skupiny nepatřím.....

P.S. Jaguar V6? Nic takového se v Coventry nikdy nevyrobilo, máš mezery magistře......

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Jún 2007, 10:54

Tajemný magistr napísal:
radek napísal:... společně s neutajenou identitou...
Víš, Radku, já nechci ani nepotřebuji aby jsi Ty a ostatní věděli kdo jsem, důležité je, že vím kdo jste vy...
To by mne zajímalo, proč je tak důležité vědět, kdo jsme my, když z té temné díry stejně nemáš odvahu vylézt.

Tady nejde o to, jestli je důležité nebo nedůležité vědět, kdo je kdo. Intelignetní lidé už dávno došli k závěru, že slova mají váhu jedině tehdy, když za nimi ten, kdo je pronesl, stojí jako osoba, ručí za ně svojí ctí, svým jménem. Aby kdokoli, komu ta slova třeba způsobí újmu, mohl za jejich autorem dojít a žádat/vymáhat kompenzaci. Slova pronesená anonymem pak žádnou váhu nemají, jsou nedůvěryhodná z toho postého důvodu, že ani sám anonym jim nevěří natolik, aby za ně postavil svoje jméno.

Někteří anonymové tohle asi vědí, ale protože sami jsou přizdisráči, nechápou mentalitu čestných lidí a doufají, že se jejich plivanec dotkne psychiky člověka, který je natolik čestný a vyrovnaný, že se nebojí za svá slova postavit.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Jún 2007, 12:16

Možno by stačilo neumožniť anonymom prispievať do fora. :wink:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 01 Jún 2007, 12:20

Čemu by to stačilo a čemu by to pomohlo? (asi jsem zase zadubený, tak kdyby ten návrh byl náhodou ftip, beru otázku zpět)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Jún 2007, 13:38

Při té příležitosti jsem si všiml, že pro ty frajéry, co tomu tady velí, je zase "anonymní" a "neregistrovaný" jedno a to samé.

Zřejmě stačí, když se někdo zaregistruje s uvedením nepravdivých údajů a je všechno v pořádku. Zato když se nezaregistruje někdo, jehož totožnost kdekdo zná a kdokoliv se na ni může doptat, je to prostě anonym a hotovo. Jak jednoduché.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 01 Jún 2007, 15:20

Sorry Ríšan ja musím. Aký je rozdiel medzi anonymom: Ambiciozni tajemníček a Tajemný magistr ?

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 01 Jún 2007, 16:19

Vždyť jsem to vysvětloval. Když se zeptáš někoho tady z fóra (Romana, Ondreja, Radka, Etienna, Luboše, ladise, Števa, D_A a jánevímkoho), kdo je Ambiciózní tajemníček, tak Ti řeknou, kdo to je, jak vypadá a kde ho sehnat. Když se zeptáš přímo mne, tak se taky dozvíš. Když se jich ale zeptáš na Tajemného magistra, tak se zřejmě nedozvíš nic. Když se zeptáš přímo jeho, tak Ti řekne, že nechce, abys věděl, kdo je.

Tu hnusnou nadávku "anonym" mi pouze přisoudilo toto fórum. Já nejsem anonym, já jsem neregistrovaný. Tajemný magistr je anonym, protože svou identitu vědomě zatajuje.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Jún 2007, 17:06

ladis napísal:Čemu by to stačilo a čemu by to pomohlo? (asi jsem zase zadubený, tak kdyby ten návrh byl náhodou ftip, beru otázku zpět)
No pomohlo by to napr. tomu, aby si každý rozmyslel čo sem napíše, ak sa má pod to podpísať.Okrem toho na mnohých forach nie je možné prispievať neregistrovaným, je to bežná prax.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Jún 2007, 17:11

A.T. , potvrdzujem, že ťa poznám a viem kto si a myslím, že aj väčšina ludi na tomto fore.Teda nemyslím, že si anonymný. Anonym je podla mňa človek, ktorého totožnosť nie je možné zistitť najmä prteto, že sám nechce, aby bol poznaný.Dôvody k tomu môže mať rôzne, aj ked nechapem, čo by ma muselo viesť k tomu, aby som popieral, resp. tajil svoju totožnosť.Možno pod ochranou anonymity takýto ludia majú odvahu napísať , alebo urobiť to, z čoho by za normálnych okolností mali plné gate.

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 01 Jún 2007, 18:53

radek napísal:Dealer? Na to jsi přišel jak?
Takže nemáš v kožené brašně prospekty od X po XK, a neslintají Ti na ně pupkáči, co si potřebují zvýšit ego u 17tek?
radek napísal:Já Tě NEPŘESVĚDČUJI, jak jsi na to přišel? Kde jsem to napsal? Přestaň ve svých příspěvcích "reagovat" na něco, co tu nikde napsáno není!
To je otázka názoru, co je pro někoho přesvědčování, pro druhé je to pouhý fakt.
radek napísal:Měl-li jsi čest s plynem v T613, proč se nerozepíšeš? Můžeme to probrat, od toho diskuze je. Vykecávat se okřídelným "kdo pobral trošku rozumu, tomu nic vysvětlovat nemusím" je ubohé a pod Tvou úroveň, ne? Podívej se kupříkladu na Luboše, denodenně nás přesvědčuje že pobral sakra hodně rozumu, a přitom o LPG neví konstruktivního zhola nic, takže by třeba určitě uvítal, kdyby jsi mu to na základě osobních zkušeností vysvětlil, no ne?

A proč bych to dělal, vždyť se vždy najde někdo (např. Ty), kdo ho vyvede z Říše divů. Nezlob se na mne, ale já bych ani nechtěl čímkoliv na téma plyn ztrácet čas, radši ho investuji jinde.
radek napísal:A co se týká té poslední části, netušil jsem, že jsi si pořídil M97 proto že je luxusní a jímá Tě v ní pocit nadřazenosti (podle sebe soudím tebe, vzpomínáš si na to pěkné rčení? :D ). Nicméně, stačí-li Ti k ukojení tužeb takhle málo, zřejmě jsi spokojený člověk. Ale já to tolik nesleduji, je klidně možné, že je teď zřejmě moderní u jistých skupin obyvatelstva pořizovat si auta ne k ježdění, ale k získání pocitu nadřazenosti a opájení se luxusem. Zaplaťbůh že do takové skupiny nepatřím.....
Ne, ne Radku, právěže to co jsi napsal bylo moderní v dobách nové M97, kdy všichni lehko topní baroni jezdili v A8, XJ apod. Co naplat, ja si vybral postkomunistické dítko odkudsi z Východu.
A jsem za to rád, když už nic, tak alespoň po stu kilometrech nemusím praktikovat cviky proti bolení zad.
radek napísal:P.S. Jaguar V6? Nic takového se v Coventry nikdy nevyrobilo, máš mezery magistře......
Ne? Tak kde se vyrábí šestiválcoví Jaguáři? Zase až tak se o tuhle značku nezajímám...

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 01 Jún 2007, 19:01

Ambiciózní tajemníček napísal:Já nejsem anonym, já jsem neregistrovaný.
Jo jo, důležitý je, že víš co jsi a umíš si to zdůvodnit!
P. S. Já jsem letadlo, vy všichni jste blázni, ale já letadlo!!!

Ambiciózní tajemníček
Anonymný
IP: 147.229.9.14

A proč mě všichni chcete poznat, to mě chcete pozvat na čaj a sušenky, nebo co? Nerozumím... :shock:

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 01 Jún 2007, 19:05

Roman Maďar napísal:Možno pod ochranou anonymity takýto ludia majú odvahu napísať , alebo urobiť to, z čoho by za normálnych okolností mali plné gate.
Presně Romane, uhodil jsi hřebíček na hlavičku, já se totiž strašně bojím říct Ti, že tvoje Tatra vypadá jako parovůz. Až Tě zase uvidím, klidně Ti to řeknu do očí, pamatuj na mne... :!:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 01 Jún 2007, 19:30

Mgr.Petr Naszrával napísal:
Roman Maďar napísal:Možno pod ochranou anonymity takýto ludia majú odvahu napísať , alebo urobiť to, z čoho by za normálnych okolností mali plné gate.
Presně Romane, uhodil jsi hřebíček na hlavičku, já se totiž strašně bojím říct Ti, že tvoje Tatra vypadá jako parovůz. Až Tě zase uvidím, klidně Ti to řeknu do očí, pamatuj na mne... :!:
Je mi to putna

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterzz » 01 Jún 2007, 20:46

Hmm,v nemocniciach je internet uz davno,ale ze nan maju pristup aj blazni zo psychiatrie je teda blbe...

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 01 Jún 2007, 22:18

Roman Maďar napísal:
Mgr.Petr Naszrával napísal:
Roman Maďar napísal:Možno pod ochranou anonymity takýto ludia majú odvahu napísať , alebo urobiť to, z čoho by za normálnych okolností mali plné gate.
Presně Romane, uhodil jsi hřebíček na hlavičku, já se totiž strašně bojím říct Ti, že tvoje Tatra vypadá jako parovůz. Až Tě zase uvidím, klidně Ti to řeknu do očí, pamatuj na mne... :!:
Je mi to putna
Tak co se ser.š, když je Ti to v konečném důsledku jedno?

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 01 Jún 2007, 22:21

peterzz napísal:Hmm,v nemocniciach je internet uz davno,ale ze nan maju pristup aj blazni zo psychiatrie je teda blbe...
Hele pitrzzzzzzzzzzzzzzzi, se Ti asi blbě píše s tou svěrací kazajkou, co? :shock:
Pěkně se z těch prášků vyspinkej, a pak můžeš napsat něco zajímavějšího.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 01 Jún 2007, 22:26

Krásný rozbor magistře, opáčím podobným způsobem a snad naposled:

"Takže nemáš v kožené brašně prospekty od X po XK, a neslintají Ti na ně pupkáči, co si potřebují zvýšit ego u 17tek?"

Nemám. Ono vůbec pozici "dealer" nesnáším, neb jsou to lidé, co se mi snaží něco vnutit. A já si rád naopak vybírám sám, zcela svobodně, dle své vůle a dobrovolně. Takže smůla magistře, až se budeš domů vracet z fitka, kde Tě osobní trenér zbavuje pupku a rovná Ti záda, pro prospekty se zastav v A.M.T., u mně nepochodíš. A pozdravuj vnučku, když už jí táhne na 17..... :D

"To je otázka názoru, co je pro někoho přesvědčování, pro druhé je to pouhý fakt."

Právě, pochopil-li jsi můj příspěvek jako "přesvědčování", máš defektní vytváření názorů a to je koneckonců v diskuzích s Tebou docela znát....

"A proč bych to dělal, vždyť se vždy najde někdo (např. Ty), kdo ho vyvede z Říše divů. Nezlob se na mne, ale já bych ani nechtěl čímkoliv na téma plyn ztrácet čas, radši ho investuji jinde."

Pravdu díš magistře, do provozování T613 je třeba investovat móře času, při rozsahu Tvé sbírky se ani nedivím, že nemáš čas na nic jiného. Teda kromě psaní vysoce hodnotných diskuzních příspěvků.....

"Ne, ne Radku, právěže to co jsi napsal bylo moderní v dobách nové M97, kdy všichni lehko topní baroni jezdili v A8, XJ apod. Co naplat, ja si vybral postkomunistické dítko odkudsi z Východu.
A jsem za to rád, když už nic, tak alespoň po stu kilometrech nemusím praktikovat cviky proti bolení zad. "

Je mi to jasné starče, máš už svá léta, zničená záda a plotýnky z tisícovek škodovek, žigulíků, moskvičů a podobných přibližovadel, která jsi jistě od útlého mládí hiearchicky užíval až jsi ku stáří dospěl ke svému normalizačnímu snu - T613 a ta v modifikaci M97 se sedadly typu "křeslo f kůži" nedává Tvým špatně rostlým zádům toliko zabrat, jako ergonomická, všestranně seřiditelná sedadla v jiných automobilech. Proti Tobě jsem však mlád, záda mám v pořádku a život mám před sebou takže si vybírám a zkouším co nabízí... přeci až do důchodu neskončím u jednoho auta s brzdama a motorem z 60tých let, co? Ty už máš své odbyto, já si chci ten život ještě užít.....

"Ne? Tak kde se vyrábí šestiválcoví Jaguáři? Zase až tak se o tuhle značku nezajímám..."

Šestiválcové motory Jaguar se v Coventry vyráběly až do roku 1997, ovšem vždy řadové, nikdy vidlicové. Takže najít tam motor "V6" je čin hodný Coperfielda. Máš to magistře nějak popletené, pořád máš zřejmě před očima to bájné "tatra = V8, pyčo" a zapomínáš, že existují i jiné konfigurace motorů. A současnými motory V6 z X a S-typů zde neoperuj, to jsou motory Ford, nikoli Jaguar.

Tož srozumitelné, magistře? :D

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterzz » 01 Jún 2007, 22:35

No jo,ale aj keby som sa velmi snazil,vacsie hovadiny ako ty fakt nenapisem...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných