Objev století! Pravda o Husákově Tatře!!!

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
D.A.

Objev století! Pravda o Husákově Tatře!!!

Príspevok od užívateľa D.A. » 11 Dec 2006, 14:47

Kolegové, je to tady. Podařil se mi archeologický nález nesmírné vědecké hodnoty! První a jediná Husákova super-long-speciál prototyp se zlatým interiérem a potahy z buvolí kůže odhalena. Důkaz viz fotografie kosterních pozůstatků.

Kopal jsem v Blaníku, 27 metrů nalevo od vchodu do rytířské sluje.
Prílohy
IM1099sm.jpg

viking12

Re: Objev století! Pravda o Husákově Tatře!!!

Príspevok od užívateľa viking12 » 11 Dec 2006, 15:26

měl by sis nechat voperovat mozek..

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 11 Dec 2006, 15:29

viking12 - prečo hneď tak zhurta na našeho Agenta?
mne sa jeho humor páči a ako vtip je to celkom fajn!

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 11 Dec 2006, 15:30

Vikingu, ty už ho určitě vopérovaný máš. Nejspíš listovými pery, možná i vzduchovými měchy.

Když nemáš nic vědecky přínosného k tomuto mimořádně citlivému tématu, tak nedřístej.

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 11 Dec 2006, 15:33

Ondrej mi taky nevěří... :(
Ale co jiného, než Husákovku jsem tedy mohl najít, pánové??? Plášť se pouze působením přírodních vlivů ztratil, vnitřnosti nádherně mumifikované vlastními exhaláty. Toto je pravý nálezový stav, žádné podloudné kuchání nebo řezání starého tlumiče.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 11 Dec 2006, 15:41

no, ja ti verím málokedy - napríklad to vychvaľovanie úžasného dizajnu prístrojovky prskoletu.... :twisted:

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 11 Dec 2006, 17:22

Moc nerozumím, ve srovnání s ostatní (zejména východní) produkcí nižší střední třídy to vždy mělo hezkou, ergonomicky dobře vyřešenou a plně funkční palubní desku, takový lidově-demokratický Kit se z toho v 80. letech vylíhnul, jenom na Hajzlhófa promluvit...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 12 Dec 2006, 08:35

no - je to vec vkusu, beriem, ak sa ti to páči...

viking12

Príspevok od užívateľa viking12 » 12 Dec 2006, 09:16

Až si budu chtít rozšířit obzory, bezpochyby se zapojím do debaty o ničem patrně tvůrce tohoto vlakná z Marsu :roll:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 12 Dec 2006, 10:23

Vikingu, celé je to nedorozumění plynoucí z toho, že D.A. tam má překlep. Věta "Kopal jsem v Blaníku" měla být "Kopal jsem v Baníku" a hned by bylo všechno jasné.

viking12

Príspevok od užívateľa viking12 » 12 Dec 2006, 10:55

No jasně.Kopal přece za Baník. Teď už to konečně dává smysl :idea: :roll: :idea:

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 12 Dec 2006, 10:55

tak tak ,ale to je ta zaručeně pravá husákova tatra, nejhusákovitější, bať trefil jsi hřebíček na hlavičku, ale pamatuješ přeci tam nebyla buvolí kůže, ale velbloudí, no ták to už tě pamět klame??? a dozajista ji koupila jedna firma z velkého města s klikatou řekou, jako přeci sbírkový kus,protože sou jakož to sběratelé ne?,ve výběrovém řízení :wink: ??? se nepamatuješ? :lol:

m.b.

Príspevok od užívateľa m.b. » 12 Dec 2006, 11:33

šestistovka zase srší vtipem.Tak vymydleno v kebuli bych nechtěl mít.

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 12 Dec 2006, 11:39

běž si to prodat v zrcadlové komnatě, možná tam bude i zlatovláska, nebo rákosníček,ale ten je přeci na odpis, Ty trumbabrulíne.... :wink:

m.b.

Príspevok od užívateľa m.b. » 12 Dec 2006, 11:49

Zase jsi vedle jak ta jedle,chytroušku.Ale řeknu tam klukům jak o nich mluvíš,to se neboj.

m.b.

Príspevok od užívateľa m.b. » 12 Dec 2006, 12:16

600:á propos o prodejnosti těch tvých bastlů jsme se přesvědčili také už všichni.....

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 12 Dec 2006, 12:25

řekni si komu chceš, já kopu za jinej manšaft , než ty a než sou tam ti a vůbec se tím netajím.Tak si hukni. moje bastly sou už ve světě frajere....A ty seš mi vuřt :idea:

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 12 Dec 2006, 20:16

michal olejko napísal:moje bastly sou už ve světě frajere....
Hele volejníku, takže se Ti nakonec podařilo vyměnit tu tvoji 613-4/95/speciál/700, a bůhví z čeho všeho na tom byly díly, za ten předválečný čtyřtaktní motocykl čs. produkce? Není to tak dlouho, co jsi mi jí nabízel za 300 000,- Kč.....

Máš ještě tu 623?, mám sběratele z USA, který by si moc přál zařadit jí do své sbírky. To víš, tvoje káry jsou známy po celém světě.

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 13 Dec 2006, 09:42

Nazsrávale ty kluku ušatá se mi po Tobě stýskalo, no jo, už si vzpomínám jak jsme spolu volali... :wink: To víš kšeft je kšeft, no jo nejní nad to te slepence, víš kreativita duch osobnosti, já dělám kusovku, vodemě je každý auto originál...Já su takovej malej brněnskej Pinin. A příští projekt kluku ušatá bude růžová chromka s bílým interierem v duchu usa 50tých let s malinkým Elviskem na zadním blatníku...Ty mne dohazuješ business :shock: kolik kvičíš za to? :wink:
:D :D :D

M.B.

Príspevok od užívateľa M.B. » 13 Dec 2006, 11:01

michal olejko napísal:řekni si komu chceš, já kopu za jinej manšaft , než ty a než sou tam ti a vůbec se tím netajím.Tak si hukni. moje bastly sou už ve světě frajere....A ty seš mi vuřt :idea:
To je fajn.Takže až tam budeš příště zase něco somrovat,tak si vzpomeň na tuhle větu.A blahopřeju ti k prodeji tvých klumpů,je vidět,že idioti z tohoto světa jen tak nezmizí.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných