Zadný spoiler na T613

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
Pa3k
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:23
Tatry, ktoré vlastním: 613-4
Bydlisko: Dolny Kubin
Kontaktovať užívateľa:

Re:

Príspevok od užívateľa Pa3k » 19 Jan 2009, 12:12

radek napísal:No tak abych potěšil ctěné forum, tož já za sebe tedy napíšu, že otázku vzhledu naprosto neřeším, hledat nějakou úžasnou linii na přerostlém příborníku s centimetrovými spárami mezi karosářskými díly mě neosloví takže ani nemohu soudit jestli ten spojler nějakou linii ruší :wink: , nicméně dal jsem ho tam, praktickým výsledkem je, že na oleji motoru jsem -10 stupňů oproti stavu před instalací, klimatizace taky běží spokojeně a dostatečně účinně, náš domácí kocour má kde spát když se vrátím s teplým autem domů (protože neujede po šikmině kapoty), to špinění ještě prověřím, ale moc tomu Ondreji nevěřím, špiní se to pořád nějak tak stejně, koroze zadní kapoty je i po 9ti zimách naprosto nulová, dírky jsem vrtal zodpovědně a rovně.
Ale ak to znizi teplotu o 10stupnov tak ten motor preca nieje podchladeny.

Užívateľov profilový obrázok
Pa3k
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:23
Tatry, ktoré vlastním: 613-4
Bydlisko: Dolny Kubin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zadný spoiler na T613

Príspevok od užívateľa Pa3k » 09 Feb 2009, 21:29

Tak najde sa niektory z vas čo ma tento spojler na predaj?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zadný spoiler na T613

Príspevok od užívateľa Luboš » 09 Feb 2009, 21:31


Užívateľov profilový obrázok
Pa3k
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:23
Tatry, ktoré vlastním: 613-4
Bydlisko: Dolny Kubin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zadný spoiler na T613

Príspevok od užívateľa Pa3k » 11 Feb 2009, 13:59

Novy je asi drachsi ako od niekoho kto ho nechce :D ale aj tak dik

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Zadný spoiler na T613

Príspevok od užívateľa D.A. » 11 Feb 2009, 19:50

Když jsme u toho rušiče vzhledu, přihřeju si svou "poblívku":

Naléhavě sháním v metráži trojhranný gumový profil, který by šel použít na odtrhovou hranu á la jiné spoilery z 80. let, např. dle Fordu Capri III. Nemusí to být rovnostranný trojúhelník, rozměry "přiměřené", ani moc, ani málo. Chci ho na praktické pokusy.
Určitě mi nenabízejte tovární/mende-spoilery pro T613, jejich tvarové řešení se mi hnusí. Naopak bych zkusil připasovat originál z toho kapříka, prý byl natolik pružný, že by šel prohnout do negativního zakřivení. Kámoš bohužel jeden vyhodil dřív, než jsem si stačil říct.

A prosím, odpusťte si případné komentáře k nápadu - jsou mi vážně šuma-šuk. Jenom sháním gumu dle popisu. Prohledávání webů výrobců, ani dotazy v guzu nic nepřinesly. Předem dík.

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zadný spoiler na T613

Príspevok od užívateľa francomk » 11 Feb 2009, 20:47

D.A. napísal:Když jsme u toho rušiče vzhledu, přihřeju si svou "poblívku":

Naléhavě sháním v metráži trojhranný gumový profil, který by šel použít na odtrhovou hranu á la jiné spoilery z 80. let, např. dle Fordu Capri III. Nemusí to být rovnostranný trojúhelník, rozměry "přiměřené", ani moc, ani málo. Chci ho na praktické pokusy.
Určitě mi nenabízejte tovární/mende-spoilery pro T613, jejich tvarové řešení se mi hnusí. Naopak bych zkusil připasovat originál z toho kapříka, prý byl natolik pružný, že by šel prohnout do negativního zakřivení. Kámoš bohužel jeden vyhodil dřív, než jsem si stačil říct.

A prosím, odpusťte si případné komentáře k nápadu - jsou mi vážně šuma-šuk. Jenom sháním gumu dle popisu. Prohledávání webů výrobců, ani dotazy v guzu nic nepřinesly. Předem dík.
Môj kamoš vlastní Capri MK3... Spýtam sa ho, či nemá origo spoiler niekde v zálohe? Možno by sa dalo použiť aj to.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných