Krabica od topánok

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
.:Jitka.F:.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 28 Sep 2006, 21:33
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa .:Jitka.F:. » 24 Okt 2006, 15:12

Ondrej: kterou Jitku tím jako myslíte?

Hanička

Príspevok od užívateľa Hanička » 24 Okt 2006, 18:42

Pánové Palo a ondrej!
Vůbec se mi nelíbí co o mně píšete. Ve své hluboké naivitě jsem se chtěla podělit o své dojmy z Tatrovek. Nenapadlo mě, že to budete brát jako výsměch. Mám ráda věci, které se vymykají všemu běžnému, a proto se mi líbí Tatrovky. A tak doufám, že v případě napsání dalšího příspěvku bude jasné, že to myslím vážně. Já opravdu nemám potřebu někoho zesměšňovat.

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 24 Okt 2006, 19:41

Tak to bych se vám mohl taky líbit slečno....

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 24 Okt 2006, 19:56

Tu ide o to že občas sem prispieva uživatel menom Mgr. Naszrával pod týmto ale aj mnohými inými menami.V príspevkoch zvykne dráždiť iných prispievatelov tatraportalu.Mne osobne to neprekáža, dokonca naopak, celkom sa na tom bavím.Takže mi s ondrejom si myslíme že Hanička je fiktívna osoba za ktorou je skrytý spominány nasrával.Dokonca Ondrej podozriava aj 603kárkuj Jitku.
To či to tak naozaj je alebo nie je mi vlastne jedno.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 24 Okt 2006, 20:36

To all: ked som zaparkoval za tým bawošom, tak som nezvyčajne porovnával tvary oboch áut(bmw moc nemusím), a prišiel som k záveru, že na oboch sa mi niečo páči, niečo vo mne vyvolávajú tie tvary, cestou pre foták (chcel som otfotiit 12V 74Ah baterku čo som práve kúpil do tatry), som rozmýšlal , že čože také pútavé je na tých tvaroch zložených z roznych kriviek, ved sú v jednom a tom istom euklidovskom priestore. (takto geomericky som rozmýšlal z dovodu ovplyvnenia programom tebis, korého prezentáciu som to poobedie viedel). A prečo som vlákno nazval krabica od topánok? A ako som to myslel? Aj jednoduchý tvar (napr. správne pomery dlžok strán krabice od topánok) može byt pekný a ak sa použije v správnom mieste tak aj funkčný (u rezných nástrov napr. tzv.zlatý rez). A ak sa "správnym" sposobom upravý (tu je tá narážka na Banach-Taarskiho paradox o zmenách tvaru) je neuveritelne oku lahodiaci... nuž čo asi sa pojdem liečit...

Ladis: super odkaz!!!!

Hanička: cúvat sa uč priamo na tatre, až potom ti to bude k niečomu. A existujú aj tatry so servom. A ak chceš tatru, tak tie uštipačné poznámky (ondrej aj palo ma prekvapil, aj ked to už trošku vysvetlili) si ešte užiješ od bližších ludí ako tu na TP. A ak si chceš auto pozriet, stačí sa dohodnút (SS)...

Užívateľov profilový obrázok
matúš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 12:57
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Kamenná 22, Nitra 94901
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matúš » 24 Okt 2006, 21:09

Dlho som nepisal ale toto sa bude hodit: Ked som si kupil prvu tatrovku a ukazal som ju sestre jej komentar bol - Donesiem ti tri tesco sacky a odnes to do smeti. PS: Auto bolo pojazdne a bez dier v karoserii. S Tatrou je treba pripravit sa na rozne komentare verejnosti, v diskusiach je mnoho peknych hlasok, a ked sa tu prezentuje akakolvek zena je to podozrive - zo skusenosti.

Užívateľov profilový obrázok
Maxono
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 688
Dátum registrácie: 25 Aug 2006, 21:46
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Krušovce, Topoľčany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Maxono » 24 Okt 2006, 21:35

Súhlasím s Matúšom. Ženu Tatrováčku som nikdy nevidel a pan Naszravál nás asi naszsrávať neprestane. Podobne to je aj s tým Rejpalom. Jitka sem však píše už dlhšie a preto si nemyslím že by bola pre nás trójskym koňom. Proti Haničke tiež nič nemám. Čím viec Tatra-maniakov je tým lepšie, no ne? :lol:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 25 Okt 2006, 00:59

Hanička napísal:Pánové Palo a ondrej!
Vůbec se mi nelíbí co o mně píšete. Ve své hluboké naivitě jsem se chtěla podělit o své dojmy z Tatrovek. Nenapadlo mě, že to budete brát jako výsměch. Mám ráda věci, které se vymykají všemu běžnému, a proto se mi líbí Tatrovky. A tak doufám, že v případě napsání dalšího příspěvku bude jasné, že to myslím vážně. Já opravdu nemám potřebu někoho zesměšňovat.
Děvče tady nesmíš být jemná...nevyplácí se to,ocenuji že tě zaujala Tatra (některé ženy to moc nebere :) ) výtej :twisted:

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 25 Okt 2006, 10:07

Ja som v blave stretaval jednu ciernu Tatru a za volantom bola žena. Neviem, nepoznam osobne, ale čo som videl, to som videl :o

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 25 Okt 2006, 11:56

No - mňa by skutočne prekvapilo a hoodne potešilo, keby Jitka, aj Hanička, boli skutočne tie, za ktoré sa tu vydávajú. Zatiaľ ale neverím...

Šeďo - ja som tú pani osobne poznal. Okrem toho iná pani pre pár rokmi v Bratislave jazdila na striebrošedej chrómke, iná na čiernej chrómke v Galante a teraz sa chystá jedna modrá trojka (ale veľmi pomaly) pre našu kamarátku Ivanku. No a musím spomenúť ešte aj Moniku, ktorá občas jazdí na mojej bývalej T613-2, ako aj na bielej T603. V T603 ma aj viezla a bol to milý zážitok...

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Okt 2006, 12:09

Hláška TP "Hanička napísal:" ... 100 bodov!

Jinak koukám, že si Vláček buď pod tíhou geometrického tématu, nebo vlivem ženského elementu změnil ikonku... Pěkné, jen tak dál.

>Hanička: Existuje i opačný postup; vyber si Tatru, ve které tam zpátečku nešoupneš, a nauč se plánovat výlety podle toho. Já před hooodně lety parkoval svou první zase jenom nad svahem.

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 25 Okt 2006, 12:10

Ondrej, Palo: IP adresy prispevku Mgr. Naszravala se neshoduji s IP adresami prispevku Jitky a Hanicky. Rovnez styly prispevku jsou vyrazne odlisne.
Kompletni vyvraceni Palovy teorie to vsak samozrejme neni, to uznavam.

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 25 Okt 2006, 16:22

Ano agent... Deskriptiva mě přestala bavit a tak jsem přesunul pozornost k aerodinamice :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Karel
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 28 Feb 2006, 22:16

Tatry a ženy

Príspevok od užívateľa Karel » 25 Okt 2006, 20:13

ad.Ondrej
Některé ženy nejen že dovedou řídit Tatry (i ty předválečné s ostrýma převodovkama) ale i rozumí (nebo se alespoň snaží porozumět :lol: ) tomu co je pod kapotou.
Prílohy
zvědavá ženská.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 25 Okt 2006, 21:03

Ano tak je ako Karel pise. Niektore zeny dokonca nielenze vedia co tatra kde ma, ale aj vedia nasadit hlavu, vackovu komoru, odvzdusnit brzdy .. a cuvat s nou do garaze :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 26 Okt 2006, 08:15

Števo - azda si to naučil Luciu? :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 26 Okt 2006, 08:53

Jediny komentar od zeny ktory som kedy dostal na motor T613 bol ze wooow ake je to velke ale vies, ja sa tomu nerozumiem.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 26 Okt 2006, 09:11

Ondrej: ano, az na to cuvanie. . .

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 26 Okt 2006, 10:00

Oceňuju, že Etienne nesklouzl k laciné personifikaci T613 s majitelem, viz debata k obdivování Markovy Tatry na parkovišti v OC. 8)

Hanička

Príspevok od užívateľa Hanička » 26 Okt 2006, 10:22

Nejsem moc technicky zaměřená, takže ze začátku by mně musel někdo Tatrovku v dobrém technickém stavu udržovat. Ale časem už by mi to určitě bylo hloupé a snažila bych se alespoň to základní udělat sama. Hlavně to couvání bych musela zvládnout co nejdříve, protože si nedovedu představit toho obětavce, kterému bych po každé své cestě zavolala a on by mi přišel zacouvat! :oops:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných